Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Buyuk bir hata yaptim ben....

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaslar. Valla hayatimda hic arkadasim yoktu. Umarim burda bol bol arkadaslarim olabilir insallah! :blushing:

Ya ben cok buyuk bir hata yaptim. Valla.

Hollandadan katiliyorum. Kucuk soguk bir ulkedir. Nufusu acayip cok. Sokakta yururken iki de bir birine carpiyorum. Her sokakta bir donerci oldugunu ragmen su Hollandallar hala Turkce bilmiyor.

Ya ben buyuk bir hata yaptim yaw.

Sabah uyandigimda hemen uye olmadim. TAaa simdi oldum. Affet.

Umarim beni de kabul edersiniz buralarda. Suskunum, fazla konusmam. Ama eger konusursam... eger konusursam... evet. Bilmissin bile.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

Merhaba arkadaslar. Valla hayatimda hic arkadasim yoktu. Umarim burda bol bol arkadaslarim olabilir insallah! :blushing:

Hollandadan katiliyorum. Kucuk soguk bir ulkedir. Nufusu acayip cok. Sokakta yururken iki de bir birine carpiyorum. Her sokakta bir donerci oldugunu ragmen su Hollandallar hala Turkce bilmiyor.

Umarim beni de kabul edersiniz buralarda. Suskunum, fazla konusmam. Ama eger konusursam... eger konusursam... evet. Bilmissin bile.

insansın değilmi?

o zaman hata yapıcaksın yapmazsan olmaz :P

hoş geldin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoş geldiniz yoksa sizde benim gibi bugün mü üye oldunuz buraya ammada çok şey yazmışsınız ne kadar da güzel

:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkur ederdim TheLastofMohicaN, Pino, Arman. Gercekten cok nazik insansiniz. Evet pino, ben de bugun uye oldum. Bir gunesli sali gunu. Abo yine bu sarki! Turkuaz FM'de... hani su diskoteke.. Evettt evett oooo! Ve aciktim. Neden acaba... Ha evet... Unutmustum. Az var kahvalti edecektim.

Bu arada, arman... beles girmedik. Herkes gibi 50 YTL odedik....

:homestar:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ŞAKİR AGAM HOŞGELMİŞSEN....

HOLLANDADAN ELİ BOŞ GELMEDİN UMARIM.BURDA ADETTENDİR HER GELEN O YERİN MEŞHUR BİRŞEYİNİ GETİRİR FORUMDAKİLERE. ;)

NEYSE YAZILARINLA ARAMIZDA SENİ GÖRMEK İSTERİZ....BOL BOL ARKADAŞ EDİNEBİLİRSİN BU SAYEDE HADİ SANA KOLAY GELSİN...

SEVGİLER... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoş geldin ama az konuşma bol konuş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ŞAKİR AGAM HOŞGELMİŞSEN....

HOLLANDADAN ELİ BOŞ GELMEDİN UMARIM.BURDA ADETTENDİR HER GELEN O YERİN MEŞHUR BİRŞEYİNİ GETİRİR FORUMDAKİLERE. ;)

NEYSE YAZILARINLA ARAMIZDA SENİ GÖRMEK İSTERİZ....BOL BOL ARKADAŞ EDİNEBİLİRSİN BU SAYEDE HADİ SANA KOLAY GELSİN...

SEVGİLER... :clover:

Haydaaaaa. :D Elim boş gelir mi hiç. Kaç kişi var burda? Size ehm.. birer birer... Hollandadan... tahtalı ayakkabı ısmarladım. Kaç giyorsun? Neyse, hepsinden vereyim, sen seç, hangisi oluyorsa. :sorcerer:

img95554hl.jpg:sorcerer:

hoş geldin ama az konuşma bol konuş

Tamam. O kadar bol kkonuscam ki... ehm. Futbol olcam.

futbol7uu.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

VALLA AĞAM HANGİSİ OLACAĞINA KARAR VEREMEDİM SEN BİR KAÇ ÇİFT GÖNDERİVER GARİ...38 NOMEROO GİYİYORUM.

ŞİMDİDEN SAĞOLASIN... ;)

:clover:

38 mi? abooo ayi kadar yani. 37 desen neyse. o cok kibar...

hm tamam tamam. fikrimi degistirdim. 38 de kibar.

2 sirada, sagdan 4.

buyurun. fazla sobaya yakin koyma.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

38 mi? abooo ayi kadar yani. 37 desen neyse. o cok kibar...

hm tamam tamam. fikrimi degistirdim. 38 de kibar.

2 sirada, sagdan 4.

buyurun. fazla sobaya yakin koyma.

ÇAK KABASIN AĞA KÜSTÜM SANA.BAZENDE 39 GİYİYORUM 38LE AYİ OLDUK ZATİ 39LA NAYIRRRR NÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM..... NE OLECEGİMİ:(

YİNEDE SAĞOL :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haydaaaaa. :D Elim boş gelir mi hiç. Kaç kişi var burda? Size ehm.. birer birer... Hollandadan... tahtalı ayakkabı ısmarladım. Kaç giyorsun? Neyse, hepsinden vereyim, sen seç, hangisi oluyorsa. :sorcerer:

img95554hl.jpg:sorcerer:

Tamam. O kadar bol kkonuscam ki... ehm. Futbol olcam.

futbol7uu.jpg

bir de daha az espri yap :P (kızmak yok)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hossgeldinnn... :clover:

ayakkabıyı bosver... hollandadan yicek bisiler getir bize... cokk acımm bennn... :D:D

Burda en cok ne satiliyor? Ehm.. bi dusuneyim. Doner. :-) VAz mi gectin? Tamam....

aga sen ordan yolla bakem bi 45 numara ayakkabı....... :online2long:

45 mi? Oha. Senin baban Hollandali mi yoksa? Yolladim. Verdigin adrese demi?

Lalelerimizi geri verin :angry:

Ya su HOllandallar herseyi caliyo bize. Tek lale degil. Saint Nicolas da Turkiyeden geliyor da, bunlar cocuklara Ispanya diye yutturuyorlar.

bir de daha az espri yap :P (kızmak yok)

Espiri yapan yok. Zeka ve dil eksigim var, ona gulmus olabilirsin. (Kizmak var).

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.