Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Media Forum Cafe

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 3,2b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

kankim anlatmıycak focalcim sen anlat bare :(

kriptexim bu cafeye bakan adam istifasını bastı gitti :( şu anda hiç kimse yok ilgilenen, onun geri gelmesini bekliyoruz -_-

Hadi ya.. :huh::( Çok uzun bir konu olduğu için okuyamadım hepsini tatlım.. :unsure: Ama üzüldüm... :ermm:

Neyse tamam bende bekliycem sizinle o zaman..

Bu cafeye bakan adam, nerdeysen geri gel lütfen..Bizde seni tanımak istiyoruz..Bu insanlar seni çok sevmişlerki hala seni burda bekliyolar, bıkmadan usanmadan...Gelirsen belliki çok mutlu olacaklar..Bu sana bişey ifade etmiyomu??

Evet bizde seni tanımak istiyoruz, bizim neyimiz eksik.. -_-:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hadi ya.. :huh::( Çok uzun bir konu olduğu için okuyamadım hepsini tatlım.. :unsure: Ama üzüldüm... :ermm:

Neyse tamam bende bekliycem sizinle o zaman..

Bu cafeye bakan adam, nerdeysen geri gel lütfen..Bizde seni tanımak istiyoruz..Bu insanlar seni çok sevmişlerki hala seni burda bekliyolar, bıkmadan usanmadan...Gelirsen belliki çok mutlu olacaklar..Bu sana bişey ifade etmiyomu??

Evet bizde seni tanımak istiyoruz, bizim neyimiz eksik.. -_-:P

inşallah seni duyar kriptex :( onun arkasından şef garsonda çekip gitti geçenlerde, o da geri gelsin :( lütfeeeeeeennnnnn :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

inşallah seni duyar kriptex :( onun arkasından şef garsonda çekip gitti geçenlerde, o da geri gelsin :( lütfeeeeeeennnnnn :sweatingbullets:

Bence beni değil ama sizi mutlaka duyacaktır..Bu kadar sevildiğine göre mutlaka hakediyodur..Bunu bu kadar hakeden birisi ise kesinlikle bu çağrılara duyarsız kalmayacaktır..Biraz zaman.. :thumbsup:

Şef garson sizde tabiki... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence beni değil ama sizi mutlaka duyacaktır..Bu kadar sevildiğine göre mutlaka hakediyodur..Bunu bu kadar hakeden birisi ise kesinlikle bu çağrılara duyarsız kalmayacaktır..Biraz zaman.. :thumbsup:

Şef garson sizde tabiki... :)

kesinlikle hakediyor -_- şef garsonun hakettiği pek söylenemez, gülsüne çok çektirdi :D ama onun yeride dolmuyo -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim param yok ki :(

yok mu beleş bişi..tamma ben de bulaşıkları yıkarım artık.. napim..hade ver şimdi istediklerimi :P

senin ne zaman paran oldu ki zaten :angry: bugüne kadar yiyip içtiklerine karşılık 1 ay ücretsiz çalışman lazım senin -_- sadece bulaşık yıkamak yetmiyo canım :P gülsün bişiler hazırlamış onları ye ve hemen işlere koyul :angry::chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

farukboran_beee.gif

ne yemiş içmişim ben..hiçbişey.. istemiyorum işte.. :(

bende böyle kapı eşiğinde beklerim içenleri yiyenleri izlerim zavallı zavallı.. illaki yüreğiniz dayanmas..

gece yağmuru hay ben o sinüsü çıkarana ne diyim ha.. nerden hatırlattın gene.. zaten sınavlar berbat geçti..oh olsun bundan sonra sana kahve yok.. hepsini içecem.. :P

ben kendime kahve yaptım şimdi burda..hahah

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.