Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Media Forum Cafe

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 3,2b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

GÜNAYDIN...NERDE BU MİLLET YA CAFEYİDE BİZ Mİ ÇALIŞTIRIYORUZ ONLAR MI BELLİ DEĞİL.ŞİKAYET EDECEM MÜDÜRE YA BÖYLE MÜESSESE OLMAZ Kİ ;)

yapmayın yaw arkadaşlar...uyuyakalmışız,,,,seblayı göremiyorum :unsure:

oklu laflar etmiştim zaten patronun kıl kapmasına ramak kaldı,idare edin ramazan bitene kadar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

NEYSE BU SEFERLİK BİŞİ DEMEYECEĞİZ.

AKŞAMA GÜZEL BİR SERVİSLE AFFETTİRİRSİN ARTIK KENDİNİ.

6 ya kadar burdayım :unsure: arkadaşların çoğu gececi sanırım :D

neyse gelene kusur etmicez...sebla çaycı,nefertiti aşçı,bende garson mu oluyorum bu durumda...ya ben tost most yapsaydım,gözleme fln da yapabilirim...hemde arada sohbetlerede katılıp reytingini artırırım kafenin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

6 ya kadar burdayım :unsure: arkadaşların çoğu gececi sanırım :D

neyse gelene kusur etmicez...sebla çaycı,nefertiti aşçı,bende garson mu oluyorum bu durumda...ya ben tost most yapsaydım,gözleme fln da yapabilirim...hemde arada sohbetlerede katılıp reytingini artırırım kafenin...

ya monalisa ben gözlemeye bayilirim ;) sen gözleme yap tostu da nefertitii yapsin self servis almaya raziyim yani :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arman usta,

bırakmayacaksın değil mi cafeyi?

yine patron sensin değil mi?

gitme, bizi bu golgi'nin eline bırakma :(

Merak etme canım ben yine burdayım zaten bir gün bakmadık ortalık birbirine girmiş neyse ama bundan sonra burada olay çıkarmak istiyen benimle uğraşmak zorunda kalacak :) hadi sen arkada üstünü değiştir bende bu arada etrafı bi toparlayayım ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GÜNAYDIN...NERDE BU MİLLET YA CAFEYİDE BİZ Mİ ÇALIŞTIRIYORUZ ONLAR MI BELLİ DEĞİL.ŞİKAYET EDECEM MÜDÜRE YA BÖYLE MÜESSESE OLMAZ Kİ ;)

ya işte çaylaklar daha bizim çıraklar öğrenecekler

arman usta,

bırakmayacaksın değil mi cafeyi?

yine patron sensin değil mi?

gitme, bizi bu golgi'nin eline bırakma :(

ya neden bahsedionuz ya cafeyi bana devretti ok?

Merak etme canım ben yine burdayım zaten bir gün bakmadık ortalık birbirine girmiş neyse ama bundan sonra burada olay çıkarmak istiyen benimle uğraşmak zorunda kalacak :) hadi sen arkada üstünü değiştir bende bu arada etrafı bi toparlayayım ...

arman sen ne istersin nede olsa cafenin eski sahibisin bedava içmek hakkın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.