Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çağrışım

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 15,9b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

teşekkür ederim.unutmayasınız diye hatırlatayım didim....şimdi ne hediye seçiceğinizi de bilemezsiniz du yardım ediyim :devil:

hee sana hediye olarak beyin veriom

ya küçüklüğümden beri monoton kelimesi bana maratonu çağrıştırır.ikisinin de telaffuzu benziyo diye heral

maraton-kabzımal erman

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne zamandan beri aygıtlar akıl fikir hediye edebiliyo.

bide sensin be yaratık

ay ay ay ne diğeceğimi şaşırdım öyle bi laf soktunki ahahahah

makyaj malzemesi hedie edeblio ama dimi ?? ahahaha off ya daha iki cümle önce yazdıklarını hatırlamıyon bunama başlamış sende :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ay ay ay ne diğeceğimi şaşırdım öyle bi laf soktunki ahahahah

makyaj malzemesi hedie edeblio ama dimi ?? ahahaha off ya daha iki cümle önce yazdıklarını hatırlamıyon bunama başlamış sende :P

akıl fikir kolay bulunmuyo olum.senin gibi aygıtlar nere akıl fikir nere.çok çalışırsan makyaj malzemesi hediye edebilecek düzeye gelebilirsin ama.sen de o geleceği görüyorum.işe çiçek vererek başladın bile.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

akıl fikir kolay bulunmuyo olum.senin gibi aygıtlar nere akıl fikir nere.çok çalışırsan makyaj malzemesi hediye edebilecek düzeye gelebilirsin ama.sen de o geleceği görüyorum.işe çiçek vererek başladın bile.

ahaha harbi bunamışsın ya ben sana çiçek falan vermedim ama bu kadar çok çiçek istiyosan parmaklarımın ucunda yane :P bunaaaak

düzey meselesine gelince evet senin düzeyine inebilmek için çok çalışmak gerek zira fiziken mümkün görünmüyo :P

ben sende pek gelecek göremiyom açıkçası ... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahaha harbi bunamışsın ya ben sana çiçek falan vermedim ama bu kadar çok çiçek istiyosan parmaklarımın ucunda yane :P bunaaaak

düzey meselesine gelince evet senin düzeyine inebilmek için çok çalışmak gerek zira fiziken mümkün görünmüyo :P

ben sende pek gelecek göremiyom açıkçası ... -_-

canım çiçeği bana diiil şu malum şahsa vermiştin ya aman be golgi,bana bunak diyon ama sen benden betersin.

yaa bu arada birlikte staj yaptığım oğlanlardan biri bana:küçük sarışın kız.hastalar seni öle tarif ediyo,diyo.

gıcık oldum oğlana dövcem ama harbi uzun bide body çalışmış yemiyo da -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kendimi tam olarak ne yaparak övdüğümü bana açıklarsan sevinirim sayın golgi.ciddileştim farkındaysan

ben sadece gün içinde olanları anlatmayı,paylaşmayı seviyom.hakkat hoşuma gidiyo

bende ciddileştim bak :online2long:

bak seninburda napiim kendimi seviyorum,bir numarayım fala ndemen lazım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.