Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Artos32

sardunyam

Önerilen İletiler

başlayacam senin iso işlerine yawww kardeşim arada defterine bak biraz çatladık burda beaa...

tan'ında selamı var :):clover:

Aynen bende başlayacam senin iso na açılımı istanbul sanayi odasımı yoksa :w00t:

dostum nerelerdesin yahu karabatak gibi bir görünüyorsun bir kayboluyorsun yoksa sen kara batakmısın :o

özledik seni dostum yaa bukadar ara bırakma özletme kendini Allah'a emanet ol..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım arkadaşım kısa bir süre konuşabildik dün ama bayramlaşamadık muhtemelen bayram sonrası görüşeceğiz seni çok seviyoruz, tan'ın da selamı var...

bayramın mutlu geçsin, eşin ve kızınla beraber güzel bayramlar geçir arkadaşım Allah'ın selamı ve rahmeti üzerinize olsun. iyi bayramlar :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
ben dellendim bir kerem ne olcek şimdi :stuart:

nolur deellenme yahuuu 10 a kadar say derin derin nefes al geçer dellenmen :lol::clover:

artos görüşemez olduk ya nasılsın arkadaşım

nerrocum şuanda sardunyam nette yazdın bana gitme diye ama sen karabatak gibi kayboldun nedense neyse kardeşim ben Allaha şükür iyiyim sizler nasılsınız buarada işlerden dolayı giremiyorum daha doğrusu internete bgirmek biraz yasak ama azda olsa fırsat bulmaya çöalışıyorum. sizleri özledim :(:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
kaçak kaçak mı giriyorsun nete, olsun arada sırada uğra, çaktırma :shifty::laughing::flowers:

:unsure: aslında kaçak kaçak girmiyorum dostum arad sırada girip bakıyorum AMA denk gelmiyoruz sanırım mesela şuan ben burdayım ve sen yoksun umarım herşey yolundadır :) ,

bende sizleri özledim ama hayat şartları öncelikle iş vakit bulursam buraya giriyorum :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure: aslında kaçak kaçak girmiyorum dostum arad sırada girip bakıyorum AMA denk gelmiyoruz sanırım mesela şuan ben burdayım ve sen yoksun umarım herşey yolundadır :) ,

bende sizleri özledim ama hayat şartları öncelikle iş vakit bulursam buraya giriyorum :P

haklısın, hayat şartları hepimizi zorluyor gönüllerimiz bir olsun değil mi arkadaşım, görüşmek üzere canım dostum iyi bak kendine... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.