Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Artos32

sardunyam

Önerilen İletiler

Artos,

hepimizin bir ailesi vardır, birde hiç bir kan bağımız olmadığı halde ailemizden bildiklerimiz, sen benim ve Tan_Vakti için öyle birisin. Ben genel anlamda insanların her birini severim, ancak gerçek anlamda derin bir saygı ve sevgi ile bağlı olduklarım vardır. Bir forumda tanışmış olmak çok önemli değil ama şu internetin iyi bir tarafıda toplumun arasına karışmış, insanlara faydadan başka bir şeyi dokunmayan siz gibileri bizimle karşılaştırıyor olması.

İyilik nedir? Dostluk nedir? Destek nedir? Cesaret nedir? Allah sevgisi nedir? Dürüstlük nedir? bilenlerdensin. Ne mutlu sana... :clover:

Canım arkadaşım varlığın güç veriyor :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sıcaklığını, sempatikliğini, seveceğliğini, doğrudan yana oluşunu, saygısından hiçbirzaman hiçbirşey kaybedeyen ve bunu hakeden olduğunu aynı zamanda her koşulda herkese saygı göstermeyi ihmal etmeyen, doğru, dürüst, düzeyli, kişilikli duruşunu kendisini normal yaşamda hiç tanımamış olsakta bizleri buradan bunları hissettiren cok az özel insandan biri olduğunu fark etmemek mümkün değil...

Kendisine yürekte dost sevgilerimi gönderiyorum...

İyiki varsın sevgili artos32 :):clover:

NOT: Sevgili sardunya'ya da buradan artos32 ile ilgili olarak bize bu duygu ve düşüncelerimizi açıklama fırsatı verdiği için kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim...

Sizde iyiki varlardan olan ender dostlarımızdanısın...:):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Dipnot ne demek, Artos gibi insanları her zaman bulamıyoruz, etrafımız bir sürü insanla dolu, her çeşit. Bir dost bulmuşuz, onu onere etmek onun için az bile. Kendisi ile konuşmak, fikir paylaşmak ve desteğini görmek inanılmaz sevindirici, öyle yanlış dostlarda edindik ki; malesef yanlış anlamlar yükledik ve gerçek yüzlerini çok sonra gördük. O bakımdan kalbinde olanı samimiyetle ile bizlerle paylaşan ve cesaret sergileyerek çekinmeden fikrini açıklayan, bunu yaparken bile seviyesini koruyan Artos'a ben kendi adıma teşekkür ediyorum... Dünyada öyle birinin varlığını bilmek bile insanı mutlu etmeye yetiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili dostum artos.

seni tanımaktan inan mutluluk ve onur duyduğumu belirtmek isterim. seviyenle dürüstlüğünle kişiliğinle dikkat çeken ender insanlardansın iyiki varsın dostum. :clover:

Allaha emanet ol arkadaşım.... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili dostum artos.

seni tanımaktan inan mutluluk ve onur duyduğumu belirtmek isterim. seviyenle dürüstlüğünle kişiliğinle dikkat çeken ender insanlardansın iyiki varsın dostum. :clover:

Allaha emanet ol arkadaşım.... :)

Can dostum tan_vakti söylediğin şeyler inan aynen senin içinde geçerli benim bir ilavem sen tanıdığım en temiz insanlardan olman ve iyi bir aile babası olaman . bu onur bana ayit seni tanımak adına iyi tanımışım seni.

Allah seni ve aileni korusun dostum arkadaşım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benden sana bir şiir gelsin arkadaşım kendi şiirim :clover:

Dünya

boşluk, korku ve kaçınılmaz son

her şeyin bir sonu var

acının, mutluluğun, sevdaların

savaşların, barışların...

hepsinin sonu var...

yıkılmaz sanılan devletler yıkılıyor,

bitmez denen savaşlar bitiyor

gün geçiyor, ay geçiyor

hayat ellerimden akıp gidiyor...

dünya

sen nasıl bir yersin...

kötülükler sendeymiş öyle dediler

oysa sen kendi ekseninde dönüyor

kimseye zarar vermiyorken

insanlar yaptıkları kötülüğü senden biliyor

yalan diyorlar sana dünya

sen yalan mısın?

öyle ise...

senin üzerinde yaşanan herşey yalan

peki neden bunca hırs, senin uğruna

neden bu kadar kan gölü var kabuğunda...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benden sana bir şiir gelsin arkadaşım kendi şiirim :clover:

Dünya

boşluk, korku ve kaçınılmaz son

her şeyin bir sonu var

acının, mutluluğun, sevdaların

savaşların, barışların...

hepsinin sonu var...

yıkılmaz sanılan devletler yıkılıyor,

bitmez denen savaşlar bitiyor

gün geçiyor, ay geçiyor

hayat ellerimden akıp gidiyor...

dünya

sen nasıl bir yersin...

kötülükler sendeymiş öyle dediler

oysa sen kendi ekseninde dönüyor

kimseye zarar vermiyorken

insanlar yaptıkları kötülüğü senden biliyor

yalan diyorlar sana dünya

sen yalan mısın?

öyle ise...

senin üzerinde yaşanan herşey yalan

peki neden bunca hırs, senin uğruna

neden bu kadar kan gölü var kabuğunda...

Sardunyam inan ne diyeceğimi bilemiyorum bana birinin şiir yazması beni çok duygulandırdı çok teşekkür ederim canım dostum arkadaşım Allah seni ve aileni korusun buda benden sana gelsin:clover:

Dostluk

Dost dediğin yaren ile yoldaştır

Belki arkadaştır belki kardeştir

Belki ana baba belki de eştir

Dostluk öyle kolay kurulmuyor ki

Dostluk yaren ile gönül bağıdır

Dostluk duyguların olgun çağıdır

Dostluk bir yemeğin belki yağıdır

Dostluk para ile alıp satılmaz

Elinin tersiyle hemen itilmez

Dostluk bozulursa rahat yatılmaz

Dost olmak özüyle belki barışmak

Sevgiyle güvenle aşkla karışmak

Kendine güvenmek belki konuşmak

Elemde kederde güzel şeylerde

Dağlarda şehir de belki köylerde

Yaşamın sürdüğü her türlü yerde

Dostun olmaz ise yaşanmıyor ki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım arkadaşım ne kadar teşekkür etsem sana azdır. Umarım bizim dostluğumuza nazar değmez umarım uzun yıllar sürer. Dediğin gibi dost öyle kolay bulunmuyor, kolay kurulmuyor...

İnsanlar arasında cinsiyetinden önce "insan" olabilenlere, karşısındakine "insan" gözü ile bakabilenlere çok az rastlanıyor. Arkadaşım olduğun için çok mutluyum, ne zaman karamsarlığa kapılsam imdadıma yetiştiğin için çok mutluyum, galiba Allah'ın sevdiği bir kuluyum (inşallah) senin gibi bir dost nasip etti. Kalbi temiz arkadaşım, vatansever arkadaşım, samimi bir dindar arkadaşım... İyiki varsın. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba artos

çok fazla tanışmasakta sardunyam nette sık sık karşılaşıyoruz, patron gelene kadar siteyi ikimiz bekliyoruz. :P dükkanı birinin açması lazım, bu patron tembel patron ya neyse dedikodu yaptığımızı duymasın yolar bizi :w00t::whistling:

seni tanıdığım kadarıyla kibar, iyiniyetli ve temiz kalbli bir insansın. Ablam seni çok seviyor, ablam seviyorsa vardır bir bildiği. :)

Sevgiyle kal artos abim... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

yaw benim anı defterimi bulana kadar akla karayı seçtim belli dostlarımdaan baaşka yazan çıkmadığı için nerelere kadar gitmiş defterim üzeri toz kaplamış demekki kimler dost belli oldu bence yinede herkeze teşekkürler. :(

öncelikle sardunyam,dipnot,nerro,gece_yağmuru teşekkürler gerçek dostlarım benim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw benim anı defterimi bulana kadar akla karayı seçtim belli dostlarımdaan baaşka yazan çıkmadığı için nerelere kadar gitmiş defterim üzeri toz kaplamış demekki kimler dost belli oldu bence yinede herkeze teşekkürler. :(

öncelikle sardunyam,dipnot,nerro,gece_yağmuru teşekkürler gerçek dostlarım benim :clover:

Dost dost diye nicesine sarıldım, benim sadık yarim kara toprakmış... :)

Dostun sayısı azdır, arkadaş biraz daha fazladır ama önemli olan senin dost seçtiklerinin kalbindeki yerindir.

Canımsın :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw artos senle bıkere yakın muhabbetımız oldu,sonra kayboldun..bıdaha rastlayamadım ya.. :angry:

ama öncekı hayatında :D ,yanı önceden foruma gelıyorken,gayet sevıyelı ve sevdiğim bır ınsandın..ya hala öylesın..ama ısterımkı daha sık karşılaşalım.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw artos senle bıkere yakın muhabbetımız oldu,sonra kayboldun..bıdaha rastlayamadım ya.. :angry:

ama öncekı hayatında :D ,yanı önceden foruma gelıyorken,gayet sevıyelı ve sevdiğim bır ınsandın..ya hala öylesın..ama ısterımkı daha sık karşılaşalım.. :clover:

Öncelikle düşüncelerin için çok teşekkür ederim sedelina işlerden dolayı fazla vakit bulup giremiyorum bende isterdim senin gibi biriyle daha sık karşılaşmayı sanırım denk gelemiyorz inşallah bir ara bolca sohbet etme fırsatını yakalarız..

Allaha emanet ol sevgili dostum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

seni çok özlediğimi söylemek istedim sadece, Efeye gönderdiğin hediye için teşekkür ederim. Keşke sende gelebilseydin. Neyse kalbimizdesin bunu unutma.

Sevgiler :clover:

Gönderdiğim hediyenin lafı bile olmaz nedirki efekan kardeşime fenerbahçe forması almışım güle güle giysin inşallah ve inanın bende orda olmayı ne kadar çok istedim bilemezsiniz ama kısmet degilmiş artık başka bir sefere bende sizleri özledim Allah sizleri korusun....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gönderdiğim hediyenin lafı bile olmaz nedirki efekan kardeşime fenerbahçe forması almışım güle güle giysin inşallah ve inanın bende orda olmayı ne kadar çok istedim bilemezsiniz ama kısmet degilmiş artık başka bir sefere bende sizleri özledim Allah sizleri korusun....

Fındıkkralı :D

kayıpsın, nerelerdesin söyle bakayım :angry:

Efenin damat olduğunda gelirsin artık o zamanda Sinop'ta düğün olsada göndermiyoz seni... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.