Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kova burçları.. nerdesiniz?

bohem

Önerilen İletiler

Ben tam bir kovayım..bütün özelliklerini taşıyorum.. kovaların iç dünyaları çok karışıktır..

Bu burcu çok seviyorum ama başkalarında.. bidaha dünyaya gelip burcumu seçme şansım olsaydı.. kesinlikle oğlak olmayı isterdim.. ve evlendiğimde çoçuğumu bu burçta doğurmayı istiyorum..

Peki siz kovalar.. kişiliğinizden nekadar memnunsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 63
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

tamam çok güzel ama...iç dünyamız çok karışık değilmi sanki içimizdeki insanı kimse anlamıyooo..

iç dünyamız karışık değil, çok geniş. herşeyi yapabilme kabiliyetine sahibiz. birşeyle oyalanmak bize göre değil.bir anda birçok işi halledebiliyoruz. çoğu kez demişimdir " bu işi serçe parmağımla hallederim" diye.

Ama bizim bu geniş dünyamız ve o çaptaki yeteneğimiz başkaları tarafından " kendini bilmeyen" insan modeli şeklinde algılanıyor. BÜYÜK BİR YANILSAMA!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iç dünyamız karışık değil, çok geniş. herşeyi yapabilme kabiliyetine sahibiz. birşeyle oyalanmak bize göre değil.bir anda birçok işi halledebiliyoruz. çoğu kez demişimdir " bu işi serçe parmağımla hallederim" diye.

Ama bizim bu geniş dünyamız ve o çaptaki yeteneğimiz başkaları tarafından " kendini bilmeyen" insan modeli şeklinde algılanıyor. BÜYÜK BİR YANILSAMA!

Kesinlikle katılıyorum hatta düşüncelerimizi ve tavsiyelerimizi dile getirdiğimiz zaman, ukalalıkla suçlanabiliyoyoruz.. ama herzaman iyi niyetli ve yardımsever olmuşuzdur..

Ben hayatımda hep uç noktalarda oldum.. mesela bir insanı ya çok severim...yada nefret ederim! biliyorum doğru değil ama öyleyim.. aşık olunca adeta taparım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle katılıyorum hatta düşüncelerimizi ve tavsiyelerimizi dile getirdiğimiz zaman, ukalalıkla suçlanabiliyoyoruz.. ama herzaman iyi niyetli ve yardımsever olmuşuzdur..

Ben hayatımda hep uç noktalarda oldum.. mesela bir insanı ya çok severim...yada nefret ederim! biliyorum doğru değil ama öyleyim.. aşık olunca adeta taparım..

hayatta hep zirvelerim olmuştur, ulaşmak istediğim. aşkta da. ferhat gibi mecnun gibi olamamışsam ben hiç aşık olmamışımdır derim kendime.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayatta hep zirvelerim olmuştur, ulaşmak istediğim. aşkta da. ferhat gibi mecnun gibi olamamışsam ben hiç aşık olmamışımdır derim kendime.

Eğer benim gibi platonik bir bağlılık olacaksa..allah düşürmesin seni bu derde.. atana kadar bunalımlardaydım nihayet kurtuldum..

aşk muhteşem bir duygu ama karşılıklı olursa...

Merak ettim bayanmısın..? avatar kullanmayı düşünmüyormusun..?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer benim gibi platonik bir bağlılık olacaksa..allah düşürmesin seni bu derde.. atana kadar bunalımlardaydım nihayet kurtuldum..

aşk muhteşem bir duygu ama karşılıklı olursa...

Merak ettim bayanmısın..? avatar kullanmayı düşünmüyormusun..?

neden platonikti? teklif ettin mi ona?

ferhattan mecnundan bahsediyoruz !!!

düşünüyorum!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kendi çıkarları için demedim zaten...

Kafalarına birşey koydular ise , hedeflerine ulaşabilmeleri için her şeyi göze alabilecek bir yapıya sahiptirler...

Ve o hedefe ulaşırkende başkalarının ne dediğini asla umursamazlar...

Ve bu noktada kırıcı daha ziyade umursamaz olabilirler...

Kendilerince özgürlük adına...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seni bilmem ama biz iyi niyetliyiz..

bende yengecim nolucak yanii..ben daha iyi niyetliyim..diyebilirim..aslına bakarsan iletişim eksikliği olanların başvurduğu yöntemlerdir, buçlar..insanı tanımak onunla yaşamayı ,paylaşmayı,gerektirir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende yengecim nolucak yanii..ben daha iyi niyetliyim..diyebilirim..aslına bakarsan iletişim eksikliği olanların başvurduğu yöntemlerdir, buçlar..insanı tanımak onunla yaşamayı ,paylaşmayı,gerektirir..

hmmm demek yengeç pek anlaştığım söylenemez..

en azından kendi adıma iyi niyetliyim..

iletişim konusuna gelince istediğim zaman insanlarla çok çabuk kaynaşırım

tabii aradığım elektriği alırsam..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hmmm demek yengeç pek anlaştığım söylenemez..

en azından kendi adıma iyi niyetliyim..

iletişim konusuna gelince istediğim zaman insanlarla çok çabuk kaynaşırım

tabii aradığım elektriği alırsam..

istediğin elektrik olsun.. :clover:

trafo gibiyimdir.. :lol: yolda yürürken elektriğimin hiddeti şimşekler çaktırır..kaç kişi kömür oldu..elektriğimin cazibesinden.. B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle ben sana katılmıyorum :angry: .bence senin bahsettigin bu burç insanı ikizler olabilir

tamam arkadaşlar sizler muhtşemsiniz...

su koca kainatta sizden harikası yok...

herkes sizin gibi olmaya çalışıyor ama kahretsin ki , ancak taklidiniz olabiliyorlar ...

sanırım şimdi rahatlamışsınızdır -_-:excl:

okuyanda dünya meselesi var sanacak...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam arkadaşlar sizler muhtşemsiniz...

su koca kainatta sizden harikası yok...

herkes sizin gibi olmaya çalışıyor ama kahretsin ki , ancak taklidiniz olabiliyorlar ...

sanırım şimdi rahatlamışsınızdır -_-:excl:

okuyanda dünya meselesi var sanacak...

ya lütfen eğleniyoruz sadece..ben zaten çok memnun olmadığımı dile getirdim...

niye alınganlık yapıyorsun...

ben kırıcı olmak istemedim...sitemkar konuşma lütfen..

zaten dünya meselelerinden sıkıldığımız için burda değilmiyiz...

amaç eğlence..

burçlara göre insan değerlendirilirmi hiç..soya çekimi vardır..gen meselesi..

evet insanlar doğdukları mevsime göre bazı karakteristik özellikler alır ve burçlarla isimlendirilir..

ama bu % 100 doğru diyede bişey olamaz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.