Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Avatarlarımızla kişiliğimiz bağdaşırmı...?

bohem

Önerilen İletiler

• Cevaplar 126
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Önsezilerimizi harekete geçirdikleri doğrudur kabul ama hiç kimsenin resmi ya da avatarı onun kişiliği hakkında gerçek ipuçlarını veremez .. Fakat yine de eğlenceli ve ilginç bir uğraş olduğunu düşünüyorum.. Reelden bir arkadaşımda ilk kez yeni biriyle tanıştığında gözlerdeki bakışlardan ne hissettiğini hemen söyleyiverirdi ve doğrusu çok ilginç yorumlar yapardı.. Benim için söyledikleri hala bugün gibi aklımdadır..Bunun gibi özelliklere bir tür kelime medyumluğu da diyebilirmiyiz acaba ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Önsezilerimizi harekete geçirdikleri doğrudur kabul ama hiç kimsenin resmi ya da avatarı onun kişiliği hakkında gerçek ipuçlarını veremez .. Fakat yine de eğlenceli ve ilginç bir uğraş olduğunu düşünüyorum.. Reelden bir arkadaşımda ilk kez yeni biriyle tanıştığında gözlerdeki bakışlardan ne hissettiğini hemen söyleyiverirdi ve doğrusu çok ilginç yorumlar yapardı.. Benim için söyledikleri hala bugün gibi aklımdadır..Bunun gibi özelliklere bir tür kelime medyumluğu da diyebilirmiyiz acaba ?

yok canım medyum falan işim olmaz ama gerçekten resme bakarak kişiliğini tespit edebilme yeteneğine sahip insanlar tanıyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Berceste birbirimizi uzun zamandır tanırız.. Pek yakın olmasakda birbirimizi anladığımızı düşünmüşümdür hep.. Yaptığın yorum üzerine söyleyebileceğim sözüm yok.. Hemen her kes için geçerli olabilecek bir yorum.. Hemen herkes kendi iç mücadelesini verir zaten.. Teşekkür ederim arkadaşım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

avatara bakarak nasıl bır ruh halınde oldugunu anlayabılırsınız avatara bakıpta bu ınsanın kısılıgı budur demek bıraz yanlıs olur kısılıgını anlamak bıras zaman gerektıren bır durum

Toprağım :D akılma sadece fıçı fıçı biralar geliyo :D:lol::stuart::clover::unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok öle dışlamak filan burada .. En azından benim olduğum yerde olmaz izin vermem..

Ben Arman yüzü peçeli avatarlı olan Gece Yağmurumuz kedi avatarlı olan A.Ç.A ise acı çekmeye alışık ..

A.Ç.A ve Gece bayanlar ben erkeğim.. Onlardan daha uzunum ama onlar benden çok daha güzeller.. İkisi de birbirinden şeker dünya iyisi insanlardır.. Genelde forum oyunlarında rastlayabilirsin arkadaşlarımıza.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.