Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu kadar da olmaz ya

Önerilen İletiler

Ya tromsoye bile eleniyorsa bir türk takımı oturup düşünmek gerekiyor.Eger Fenerbahçe şampiyonlar liginde üst tura cıkamazsa işler çok zor bildiğiniz gibi artık uefa ve süper kupanın kaymağnını yiyemeyeceğiz.5 sene oldu artık Galatasaray geçmişteki başarılarına sığınmadan bir şeyler üretmesi lazım.Trabzonsporun bir köy takımına yenilmesi.12 Dev(!) adamımızın çıkarlar üzerinden yönetilmesi bizi rezil ediyorsunuz.Yeni basketbolcular yetiştirilsin.Halterde ambargo koydular.Güreşte Aydın Polatçı hariç altın madalya yok yazık 2 sene öncesine kadar güreşte türk dediğimiz zaman durup kalıyorlardı.Özlüyorum eskiyi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KARDEŞ MAÇ BİTENE KADAR DESTEKLEDİK, MADEM ELENDİLER DALGE GEÇMEK HAKKIMIZDIR....AÇIKCASI BEN TURGAY KIRAN IN MAÇTAN ÖNCE YAPTIGI AÇIKLAMAYA SADIK KALIP, ÜLKEYİ DERHAL TERK ETMESİNİ BEKLİYORUM...AYRICA DÜN BİZE 'FUTBOLCUSUNU DÖVEN ÇAPULCU TARAFTAR' YAKIŞTIRMASINI YAPANLAR BUGÜN KENDİ YÖNETİCİLERİNİ TARTAKLIYOLAR..NE DEMİŞLER; KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN GELİR HESAP DÖNER...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İki arkadaşımla galatasarayın TROMSOYA eleneceğini söyleyerek iddaaya girmiştim . Galatasaraya haksızlık yapmayın arkadaşlar tamam ülkemize bir faydaları yok ama bana bir karton sigara ve bir double chicken menü kazandırdılar Allah razı olsun bu cimbomdan :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet ortada gözle görünür bir düşüş var,

Yakın geçmişte, Milan lara, Dortmund lara, Barcelona lara Real madrit lere PSG lere

kafa tutan Türk futbolu artık Anartosis, Tromso gibi takımlarla başedemez hale geldi,

Trabzonspor büyüklük ünvanını yitireli çok oldu,

Galatasaray içinse mazi tatlı bir anı olarak duruyor artık,

Koca Galatasaray belki de sezonun en önemli maçında

sol kanadında verimli oynayacak bir oyuncu bulamıyor,

Ergün formsuz, büyük transfer Heinz bir vagon gibi ağır,

Uğur o kanadın adamı değil, genç Zafer telaşlar içinde...

Ve en acısı Galatasaray 34 yaşındaki Hakan Şükür oyuna girdikten

sonra oyunu rakip sahaya yıkıyor, etkili olabiliyor.

Kulüplerimiz birer birer düşerken belki de en önemlisi,

miyadını doldurmuş eski jenerasyon oyuncuların yerine

yenileri gelmiyor...

Kimbilir belki bunda Türk futbolunun 6 yabancıyla oynamasının

da etkisi vardır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KARDEŞ MAÇ BİTENE KADAR DESTEKLEDİK, MADEM ELENDİLER DALGE GEÇMEK HAKKIMIZDIR....AÇIKCASI BEN TURGAY KIRAN IN MAÇTAN ÖNCE YAPTIGI AÇIKLAMAYA SADIK KALIP, ÜLKEYİ DERHAL TERK ETMESİNİ BEKLİYORUM...AYRICA DÜN BİZE 'FUTBOLCUSUNU DÖVEN ÇAPULCU TARAFTAR' YAKIŞTIRMASINI YAPANLAR BUGÜN KENDİ YÖNETİCİLERİNİ TARTAKLIYOLAR..NE DEMİŞLER; KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN GELİR HESAP DÖNER...

Evet onu bende duydum laf agızdan bi kere çıkar bakalım ne yapacaklar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aslında Galatasarayın elenmeside en büyük suç maalesef bizim FENERBAHÇE yönetimindedir..

Eğer FENERBAHÇELİ idareciler biraz vatanını milletini düşünüyor olsalardı dün sevabına galatasaraya hiç değilse bizim genç golcümüz SEMİH ' i verirlerdi de galatasarayn gol yollarındaki beceriksizliği son bulurdu yazık yani FENERBAHÇELİ yöneticilere çok düşüncesizler canım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İŞE BAK BE!!!...DAHA BİR KAÇ SENE ÖNCE BULGARİSTAN'DA Kİ YAYLA CUP'TA BİLE KÜME DÜŞMEYE OYNAYAN FENERİN MASKARASI OLDUK.AMA DURUN SİİİİZZZZ!!!! SİZ ÇOK ERKEN HAVALANDIZ AMA 10 KİŞİLİK AHI GİTMİŞ VAHI KALMIŞ PSV'Yİ IKINARAK DA OLSA YENMEK ŞAMPİYONLAR LİGİNDE GRUBU PUAN TOPLAYAMADAN BİTİRME DALINDA Kİ 1.LİĞİ BİR ARNAVUTLUK TAKIMIYLA PAYLAŞAN FENER İÇİN ÇOK BÜYÜK BAŞARI.HELAL OLSUN SİZE!!!!BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ!!!!!

AMA ŞUNU BİLİN SİZ AVRUPA KUPALARINDA HEZİMET ÜSTÜNE HEZİMET YAŞAYIP AĞLAYA AĞLAYA EVE DÖNERKEN BİZ SİZİN YERLERE DÜŞÜRDÜĞÜNÜZ ÜLKE PUANINI CANIMIZI DİŞİMİZE TAKARAK,AVRUPADA DESTANLAR YAZARAK KURTARIYORDUK.HALA ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ÖN ELEMEYE KATILIP ORDA HEZİMET YAŞAMADAN OYNAYABİLİYORSANIZ BU GALATASARAY'IN SİZE OLAN HEDİYESİDİR.BU YÜZDEN HAİNLİK YAPMAYIN ULEEEEEEEEEEN!AGAYA SAYGI BİRAZ!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İŞE BAK BE!!!...DAHA BİR KAÇ SENE ÖNCE BULGARİSTAN'DA Kİ YAYLA CUP'TA BİLE KÜME DÜŞMEYE OYNAYAN FENERİN MASKARASI OLDUK.AMA DURUN SİİİİZZZZ!!!! SİZ ÇOK ERKEN HAVALANDIZ AMA 10 KİŞİLİK AHI GİTMİŞ VAHI KALMIŞ PSV'Yİ IKINARAK DA OLSA YENMEK ŞAMPİYONLAR LİGİNDE GRUBU PUAN TOPLAYAMADAN BİTİRME DALINDA Kİ 1.LİĞİ BİR ARNAVUTLUK TAKIMIYLA PAYLAŞAN FENER İÇİN ÇOK BÜYÜK BAŞARI.HELAL OLSUN SİZE!!!!BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ!!!!!

AMA ŞUNU BİLİN SİZ AVRUPA KUPALARINDA HEZİMET ÜSTÜNE HEZİMET YAŞAYIP AĞLAYA AĞLAYA EVE DÖNERKEN BİZ SİZİN YERLERE DÜŞÜRDÜĞÜNÜZ ÜLKE PUANINI CANIMIZI DİŞİMİZE TAKARAK,AVRUPADA DESTANLAR YAZARAK KURTARIYORDUK.HALA ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ÖN ELEMEYE KATILIP ORDA HEZİMET YAŞAMADAN OYNAYABİLİYORSANIZ BU GALATASARAY'IN SİZE OLAN HEDİYESİDİR.BU YÜZDEN HAİNLİK YAPMAYIN ULEEEEEEEEEEN!AGAYA SAYGI BİRAZ!!!!!

Öyle deme ya tromso da yani uefa sırasında 6.6 puanı var dile kolay 6.6 vay be hemde son sırada

Tutayım diorum kendimi ama durduramıyorum puahahahhaa pauahahha

Adayımız Canaydın en büyük başkan canaydın yürü bea

Turgay Kıran ülkeyi terk ediyomuş ya

Aziz Yıldırım zaten kapak fabrikası açıyo ne yapsın adam ona buna kapak takmaktan kapak yetişmiyo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya tromsoye bile eleniyorsa bir türk takımı oturup düşünmek gerekiyor.Eger Fenerbahçe şampiyonlar liginde üst tura cıkamazsa işler çok zor bildiğiniz gibi artık uefa ve süper kupanın kaymağnını yiyemeyeceğiz.5 sene oldu artık Galatasaray geçmişteki başarılarına sığınmadan bir şeyler üretmesi lazım.Trabzonsporun bir köy takımına yenilmesi.12 Dev(!) adamımızın çıkarlar üzerinden yönetilmesi bizi rezil ediyorsunuz.Yeni basketbolcular yetiştirilsin.Halterde ambargo koydular.Güreşte Aydın Polatçı hariç altın madalya yok yazık 2 sene öncesine kadar güreşte türk dediğimiz zaman durup kalıyorlardı.Özlüyorum eskiyi

Ya arkadaşlar bi dönem bitmiş yeni bir dönem başlamıştır artık türk futbolunda bu sene öyle bir lig varki sanki süper lig değil kimin kimi yeneceği kimin kime yenileceği belli değil spor bir iddadır gidiyor türkiyenin tek bankosu kim biliyormusunuz Tabiki Fenerbahçe B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla ya gerçekten eskiden güreş denince akla biz gelirdik, hele halterde. Galatasaray o borcu azaltamazsa tahminimce hiçbirşey yapamaz. Lig bu sene gerçekten iyi ama takımlar arası bence çok fazla olduğundan fazla direneceklerini pek zannetmiyorum. Fener banko gibi görülebilir ama hep bireysel oyuncular var takım oyunu oynamıyorlar bence. İhşallah Fenerbahçe ile Beşiktaş tur atlamaya devam ederlerde ülke puanını dahada düşmekten kurtarırlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Öyle deme ya tromso da yani uefa sırasında 6.6 puanı var dile kolay 6.6 vay be hemde son sırada

Tutayım diorum kendimi ama durduramıyorum puahahahhaa pauahahha

Adayımız Canaydın en büyük başkan canaydın yürü bea

Turgay Kıran ülkeyi terk ediyomuş ya

Aziz Yıldırım zaten kapak fabrikası açıyo ne yapsın adam ona buna kapak takmaktan kapak yetişmiyo

golli sen bu topici sadece tromso malubeyitimiz için açmissin bariz belli.... kedi ulasamadigi cigere mundar der güzelim birak artik bunlari ya. 2 sene sampiyon olunca noldunuz yani büyük takim mi? bir sürü takimin hakkini yediniz ayip denen bise var..

neymis avrupaya gidememisiz, yüz karasiymisiz bilmemne... toplamda kaç puan aldiniz ya avrupadan? kaç takimi yendiniz? su an çok büyükmüssünüz ya.. niye shalke patladi elinizde? napabildiniz? bu kadar da olmaz ya, bir takim bu kadar hedef alinmaz.. demek ne kadar ezilmissiniz ki, yakaladiginiz anda kusuyorsunuz kininizi..... kusun ya hiç degismez.. istediginizi söyleyin.

1984-85, 1988-89, 1995-96, 2000-2001, 2003-2004... iste 3 sene sampiyon olamamissiniz.. ardindan da 4 sene.. simdi bizi mi elestiriyorsunuz... arastirin geçmisinizi sonra çamur atin.

GÜNES BALÇIKLA SIVANMAZ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

golli sen bu topici sadece tromso malubeyitimiz için açmissin bariz belli.... kedi ulasamadigi cigere mundar der güzelim birak artik bunlari ya. 2 sene sampiyon olunca noldunuz yani büyük takim mi? bir sürü takimin hakkini yediniz ayip denen bise var..

neymis avrupaya gidememisiz, yüz karasiymisiz bilmemne... toplamda kaç puan aldiniz ya avrupadan? kaç takimi yendiniz? su an çok büyükmüssünüz ya.. niye shalke patladi elinizde? napabildiniz? bu kadar da olmaz ya, bir takim bu kadar hedef alinmaz.. demek ne kadar ezilmissiniz ki, yakaladiginiz anda kusuyorsunuz kininizi..... kusun ya hiç degismez.. istediginizi söyleyin.

1984-85, 1988-89, 1995-96, 2000-2001, 2003-2004... iste 3 sene sampiyon olamamissiniz.. ardindan da 4 sene.. simdi bizi mi elestiriyorsunuz... arastirin geçmisinizi sonra çamur atin.

GÜNES BALÇIKLA SIVANMAZ

sanırım konuyu anlamadın ama neyse -_- alıştık senin kin kusmalarına

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sanırım konuyu anlamadın ama neyse -_- alıştık senin kin kusmalarına

neymis konu anlat o zaman.. bu kadar da olmaz isimli bir topic baslangici da tromso.. elestiriyi bize yapmissin, arkasina bir iki kelime tamam. madem konu sporun nereye gittigi.. kendi malubiyetleriniz ile avrupa geçmisini yaz da biraz da sizin katkiniz olmasi gerektigini görelim..

ben sana hiç bir zaman kin kusmadim. böyle algiliyorsan bir daha atismayalim -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neymis konu anlat o zaman.. bu kadar da olmaz isimli bir topic baslangici da tromso.. elestiriyi bize yapmissin, arkasina bir iki kelime tamam. madem konu sporun nereye gittigi.. kendi malubiyetleriniz ile avrupa geçmisini yaz da biraz da sizin katkiniz olmasi gerektigini görelim..

ben sana hiç bir zaman kin kusmadim. böyle algiliyorsan bir daha atismayalim -_-

ben zate bana kin kustun demedimki sen ortalıga ksuuyon :P

yazıyı taraflı okumuşsun yapabileceğim bir şey yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fenerin hiç bir zaman maskarası olmayız olmadıkta.....

Zamanında onların bokhanesine(şükrü saraçoğlu)bayrağı da biz diktik,uefa yı da biz aldık,süper kupayıda biz aldık,bu sonsuza kadar gider......

FENER İÇİN şundan bundan fark yedik diye diye sonsuza kadar gider...

Aradaki fark çok büyük herhalde.....

Biz hiçbirzaman parayla hakem filan satın almadık zaten paramızda yok:)Öyle şampiyonluğun suratına tüküreyim.....Bu sene ifb de öyle şampiyon olacağa benziyor.

Herşeye rağmen biz futbolcu döwmedik dözmeyizde...Rüştüyü dövdüğünüz günleri unutmadık..

BİZİM PROTESTOMUZ YALNIZCA GALATASARAY YÖNETİMİNEDİR...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fenerin hiç bir zaman maskarası olmayız olmadıkta.....

Zamanında onların bokhanesine(şükrü saraçoğlu)bayrağı da biz diktik,uefa yı da biz aldık,süper kupayıda biz aldık,bu sonsuza kadar gider......

FENER İÇİN şundan bundan fark yedik diye diye sonsuza kadar gider...

Aradaki fark çok büyük herhalde.....

Biz hiçbirzaman parayla hakem filan satın almadık zaten paramızda yok:)Öyle şampiyonluğun suratına tüküreyim.....Bu sene ifb de öyle şampiyon olacağa benziyor.

Herşeye rağmen biz futbolcu döwmedik dözmeyizde...Rüştüyü dövdüğünüz günleri unutmadık..

BİZİM PROTESTOMUZ YALNIZCA GALATASARAY YÖNETİMİNEDİR...

öncelikle konuşmalarına dikkat et ben igs diyomuyum??

nerenin bokhane oldugu zaten belli bunu tartışmaya bile gerek yoktur

aradaki farka gelmişken yine söylüyorum aradaki fark eger sizin için kupalar galibiyetler ise tüküreyim sizin taraftarlıgınıza....

tromsö diyenlere pendikmiydi kartalmıydı bir mahalle takımı vardı ben hatırlayamadım siz hatırlıyormusunuz bilmem onu hatırlatmak isterim.

onu hiç unutmadıkki nasıl 6-0 ı , manchester galibiyetlerini,bjk mağlubiyetlerini unutmadıysak bizim için hiç fark etmez biz önce atamızın sonra islam çupinin izindeyiz siz anlayamasınız fenerbahçeli olmanın gururunu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

mohican ve justifier e katılıyorum......ah rustu ah...sırf para ugruna dayak yedıgın takıma gerı donulur mu ya?muhaaaa

rüştü ye atılan dayagı nasıl olurda tüm fenerbahçeye mal edebiliyorsun anlamıyorum...

Ya fenerbahçe sevgisini anlayamazsınız parayla falan alakası yok.Tabi başka bir boyuttan bakarsak gs gidenler para için dönmek isteseler bile para yok muahha :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

onu sole desek..gs ye ıhanet eden serefsızlerı bız ıstesek de gerı almayız.....sız de ortada para dondugu ıcın futbolcuların ruhları ve beyınelrı korelıyo kendılerını 3 kurusluk para ıcın 5 kurusluk klube satıyolar...

geri almazmısınız ??? tabi canım zate emre gelmek istedi de gs almadı...

zate sizin gibi futbolcuları karın tokluguna oynatırsak başarı gelir dimi ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zamanında da karın tokluguna oynadılar...sorun mu oldu? bu gs nın basına sadce bu yıl gelmedı..

ayrıca emrenın gs ye gelıp gelmemesı konusunda buyuk konusma..bakarasın kefen gıyerım de bısey gıymem adamlardan bırıdır sonra bu forumdada yazamazsın....onun ıcın buyuk lokma ye buyuk laf etme...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dedıgın gıbı dusunmuyorum sonucta turk sporu denıldıgınde tam bır bırlesme olabılıyor bunu zamanında gorduk ve zmaanında da tam bı fanatıklesme vardı sımdı de var ....sorun sadece ozguven eksıklıgı bence....yoksa turk sporcusunun dunya kupasına gıden ısvıcreden ırandan togo dan farkı yok dıye dusunuyorum...arjantınde gıdıyo dunya kupasına ama onların ulkesınde bıızmkınden daha beter bı fanatıklık var...yanılıyormuyum?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.