Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ilişki sonrası titreme?

flaleli

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...

eşimle cinsel ilişkiye girdikten sonra bende titreme başlıyor heryerimin titrediğini anlıyorum ağızım yüzüm bile titriyor kocama sorduğumda sadece bedenin titriyor dedi bana bu neden olabilir

Kadında bu evrede kalp atışları hızlanır ve solunum sayısı artar, kan basıncı yükselir. Vücuttaki kas grupları kasılmaya başlar. Göğüsler ve göğüs uçları da büyüyerek daha belirgin hale gelir. Bazı kadınlarda yüzde, boyunda ve göğüste kızarmalar meydana gelir.

Uyarılma evresinin temel amacı kadının bedensel olarak cinsel ilişkiye hazırlanmasını sağlamaktır. Genital bölgedeki bu değişikliklerin tümü bölgede kan akımının belirgin bir şekilde artması sonucunda ortaya çıkar.

Bu evrede cinsel gerginlik ve erotik duygular yoğunlaşır. Cilt değişiklikleri daha belirgin hale gelir, göğüsler ve göğüs uçları daha fazla dikleşir. Dudaklar da daha çok şişerek koyu kırmızı bir renk alırlar. Vajinanın alt 1/3′lük kısmı şişip kalınlaşarak “orgazmik platform” adlı yapıyı meydana getirir. Rahim tümüyle yukarı çıkmıştır. Vajinanın üst kısmında genişleme ve uzama meydana gelir

Yeterli uyaran olduğunda bu dönem orgazmla son bulur.

Orgazm evresi, önceki evrelerde “artmış olan gerginliğin boşaltılması” şeklinde tarif edilebilir. Orgazm esnasında ******, perine, anüs ve orgazmik platformda yer alan kaslardan kaslarda istemsiz ve şiddetli kasılmalar ortaya çıkar. Bu kasılmalar ortalama 0.8′er saniyelik aralıklarla ortaya çıkarlar ve toplam dört saniye kadar kısa sürebilecekleri gibi, 15 saniye kadar uzun da sürebilirler. Kasılmalara vajinanın daha da genişleyerek boyunun uzaması eşlik eder ve nihayet rahimde de kasılmalar ortaya çıkar. Rahim kasılmaları bazı kadınlar tarafından belirgin şekilde hissedilirler.

Orgazm oluştuğunda cilt kızarıklığı en üst seviyeye ulaşır. Kadının yüz kasları da kasılır ve acı çekiyormuş gibi bir görünüm arz edebilir.

Orgazm esnasında kadın vücudu adeta “kaskatı kesilir”. Kalp hızı, solunum hızı ve kan basıncı yüksek seyretmeye devam ederler. Kadınların çoğu bu aşamada bel bölgesinde, “beyinlerinde” ve genital bölgelerinde değişik bir karıncalanma hissinden bahsetmişlerdir.Bunun yanı sıra da titreme de buna bağlı olarak görülmüştür..

:sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Her kadının anatomik yapısı farklı olduğundan çiftlerin, kadının klitoral olarak en iyi uyarılabildiği ilişki pozisyonunu seçmeleri gerekir. Klitorisin en iyi uyarıldığı ve çiftin yüzyüze bakması nedeniyle emosyonel özellikleri en güçlü pozisyon erkeğin üstte olduğu, en az uyarıldığı ve yüzyüze bakılmaması nedeniyle duygusal temasın en az olduğu pozisyon ise kadının arkasını döndüğü ve erkeğin arkada olduğu pozisyondur. Ancak bu her kadın için geçerli olmayabilir. Bu yüzden kadın eşine en çok hangi pozisyonda uyarıldığını hissettirmeli ya da direkt söylemelidir.

Ama yinede eklemeden bitiremeyeceğim senin konun biraz orgazm ile ilgili değil bence ama yinede tam açık olarak anlatmadığın için yardım edebileceğim bukadar.

[email protected]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Misafir Zıplayan Dana

Böyle bir soruya:

eşimle cinsel ilişkiye girdikten sonra bende titreme başlıyor heryerimin titrediğini anlıyorum ağızım yüzüm bile titriyor kocama sorduğumda sadece bedenin titriyor dedi bana bu neden olabilir

Ancak böyle bir cevap verilebilir:

Bence bu titreme aldığın zevkten olabilir ve vajinal yapın diğer bayanlara oranla daha hassa issiyatı daha kuvvetli olabilir ama bunu bir sorun olark görme ve kendini zevke kaptır bence....

Ama bu titreme kronik bir hal sanırım ve FLALELİ bunu anlatmaya çalışıyor.

Velakin,bu isimin kendisi bana tuhaf geldi...F=isim mi yoksa bir meslek,hem de hafif meşrep bir mesleğimi belirtiyor...LALELİ=acaba bizim bildiğimiz Rus gacılarının bir merkezi mi oluyor...

Yani,nedense ben bunu bir teklif olarak algılıyorum.Çok mu içten pazarlıklı ve kötü niyetli biriyim acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir hesap oluşturun veya yorum yazmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmak zorundasınız...

Bir Hesap Oluşturun

Forumumuzda üyelik çok basit ve ücretsizdir!

Yeni Bir Hesap Oluşturun

Giriş Yap

Hali hazırda bir hesabınız var mı? O zaman Giriş Yapın.

Giriş Yapın
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.