Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Freyja

Önerilen İletiler

• Admin--

Hangi hastanenin kadın hastalıkları ve doğum, jinekoloji servisini önerirsiniz ve en iyi jinekologlar kimlerdir?

Ya da tam tersi nereden ve kimden uzak durmalıyız?

Önerilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyoruz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim doktorum Jin.Opr. Dr. Dalga DALGIÇOĞLU... Gözüm kapalı etrafımdaki herkese önerebileceğim bir isimdir... Bir doktordan öte ticari kimliği olmayan insan gibi bir insandır.... Sizinle dertleşir, sizi anlar.. Para için asla sizi bir kobay olarak görmez! Nettir! İnsandır.. görüşmeyeli çook  uzun zaman olsada İhtiyacım olduğunda aklıma gelen tek kişidir...

Özel muayeneanesi bulunmaktadır. Çalıştığı hastane ise aradığınızda sizi yönlendireceklerdir... 

Dr.Dalga Dalgıçoğluna buradan ulaşabilirsiniz.
Cep: (542) 433 19 31

Cep (2): (538) 201 37 81

muayenehane: 0 (212) 612 03 09
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir jinekoloğa ihtiyaç duyduğumdan beri 3-4 tane kadın hekime gittim.Hiç birinden memnun olmadım. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile Prof.Dr .Ahmet Büyükören'e gitmeye başladım. Kendisinin Nişantaşında özel muayenehanesi var. Aynı zamanda çapa tıp fakültesinde de öğretim görevlisi. Kim ne derse desin, ister ayrımcılık desinler ,ister her hangi bir şey, erkek doktorlar , kadın hastalıkları uzmanlığı konusunda çok daha başarılılar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de kendi doktorum Kanada'ya yerleşince yine onun tavsiyesiyle Amerikan Hastanesi'ndeki  Doç. Dr. Ramazan Mercan'a gitmeye başladım. 2 yıldır doktorum o ve şu ana kadar herhangi olumsuz bir düşüncem yok, iyi ve ilgili bir doktor, tek sorun randevu almak için bir kaç hafta erken aramak gerekiyor. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.