Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

4 yıldır bir tek şarkı arıyorum

sonnefes34

Önerilen İletiler

Arkadaslar bende cok eski bir sarki ariyorum. Sadece klibini hatirliyorum biraz. Yabanci slow agir bir sarki. adam karnaval arabasinin ustunde soyluyor sarkiyi. Agir agir ilerliyorlar. Sisman bir kiz ile zayif zenci bir erkek birlikte dans ediyorlar :) cok zor biliyorum belki klibi izleyip hatirlayan olabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 73
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Arkadaslar bende cok eski bir sarki ariyorum. Sadece klibini hatirliyorum biraz. Yabanci slow agir bir sarki. adam karnaval arabasinin ustunde soyluyor sarkiyi. Agir agir ilerliyorlar. Sisman bir kiz ile zayif zenci bir erkek birlikte dans ediyorlar smile.png cok zor biliyorum belki klibi izleyip hatirlayan olabilir.

kardeş bu Depeche mode - free love. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar belki bana da yardım edebilirsiniz. Bu şarkıyı bu yaz radyoda dinledim. Türkçe, genç bir adam söylüyor. Biraz arabesk havası vardı. Sözleri bunun gibiydi: aldığım nefesler bana haram olsun sensiz. Göğsüme nefes gelmez sensiz. Yarabbi, Allah falan.  Mustafa Cecelinin Hüsran şarkısı değil ama. Çok beğenmiştim. Ama bulamıyorum. Yardım edin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar belki bana da yardım edebilirsiniz. Bu şarkıyı bu yaz radyoda dinledim. Türkçe, genç bir adam söylüyor. Biraz arabesk havası vardı. Sözleri bunun gibiydi: aldığım nefesler bana haram olsun sensiz. Göğsüme nefes gelmez sensiz. Yarabbi, Allah falan. Mustafa Cecelinin Hüsran şarkısı değil ama. Çok beğenmiştim. Ama bulamıyorum. Yardım edin...

Ufuk yildirim in bir sarkisi var oyle sensizlik haram bana diye. Belki aradagin o dur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaslar bende eski bir sarki ariyorum. Sarki sotis Volanis - Poso Mou Leipei sarkisinin muzigini alip seslendiren bir kadin sarkici oyle pek unlu degil hatta ayni muzugi serdar ortac beni unut ve abidin bosuna olarak seslendirdi. Bu kadinda baska turlu seslendirdi uzun zaman oldu aklima gelmedi ve bulamadim yardimlarinizi bekliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaslar bende eski bir sarki ariyorum. Sarki sotis Volanis - Poso Mou Leipei sarkisinin muzigini alip seslendiren bir kadin sarkici oyle pek unlu degil hatta ayni muzugi serdar ortac beni unut ve abidin bosuna olarak seslendirdi. Bu kadinda baska turlu seslendirdi uzun zaman oldu aklima gelmedi ve bulamadim yardimlarinizi bekliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Yardim edin Arkadaslar bende eski bir sarki ariyorum. Sarki sotis Volanis - Poso Mou Leipei sarkisinin muzigini alip seslendiren bir kadin sarkici oyle pek unlu degil hatta ayni muzugi serdar ortac beni unut ve abidin bosuna olarak seslendirdi. Bu kadinda baska turlu seslendirdi uzun zaman oldu aklima gelmedi ve bulamadim yardimlarinizi bekliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok mu yardım edecek sad.png Arkadaşlar ben de bir şarkı arıyorum. Biraz eski bir şarkı, dilini bilmiyorum klipte bir kız ve erkek var, sahilde geçiyor klip. Kız denize giriyor, kız önceleri gençken daha sonra yaşlanmış haliyle görünüyor. Hatırladıklarım bu kadar yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yardım edinnnn :) bi şarkı arıyorum gecen sene dinlemistim bulamadım bi türlü :) şarkı yabancı bi kadın söylüyor.Bi slow oluyor bi hareketli oluyor daha çok diskolarda çalıyor.Yanılmıyorsam aksanı fransızdı nolur bulun bu şarkıyı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Yardim edin Arkadaslar bende eski bir sarki ariyorum. Sarki sotis Volanis - Poso Mou Leipei sarkisinin muzigini alip seslendiren bir kadin sarkici oyle pek unlu degil hatta ayni muzugi serdar ortac beni unut ve abidin bosuna olarak seslendirdi. Bu kadinda baska turlu seslendirdi uzun zaman oldu aklima gelmedi ve bulamadim yardimlarinizi bekliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

merhaba arkadaşlar bir şarkı arıyorum yardımcı olur musunuz?

şarkının klibinde bir baterist galiba eski sevgilisinin fotoğraflarını bateri davulunun içine koyuyor sonra tekrar kapatıp şarkısını çalıyor şarkıyı bitirip davulu açtığında ise fotoğraflar paramparça olmuş bi şekilde çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Misafir Misafir_mert

Bir şarkı arıyorum 2-3 yıldır klibinde eriyen mankenler vardı müzededeydi galibe ingilizceydi sarki ama sözlerini hatirlamiom klibinde en son yangin cikiodu iki manken yanyana eriyodu erkek manken mavi gozluydu

Bilemedim... blush.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

arkadaşlar, gotik bir sirkte geçen bi klip varı 2000-2005 seneleri arasında. bir kız ipte yürürken düşüp ölüyordu. zaten sirkte çalışanların da hayaletleri dolanıyordu etrafında. hatırlayan olursa lütfen yazsın, çıldırıcam

Şarkı fransızca olabilir mi? aynı şarkıyı bende arıyorum galiba. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

arkadaşlar, gotik bir sirkte geçen bi klip varı 2000-2005 seneleri arasında. bir kız ipte yürürken düşüp ölüyordu. zaten sirkte çalışanların da hayaletleri dolanıyordu etrafında. hatırlayan olursa lütfen yazsın, çıldırıcam

valla bende yıllardır aynı şarkıyı arıyorum artık umudu kestim. sen bulduysan söyle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.