Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

"Arda'dan Kur'an öğreniyorum"

dennise

Önerilen İletiler

"Arda'dan Kur'an öğreniyorum"

İspanya 1. Futbol Ligi takımlarından Atletico Madrid'in Brezilyalı sol beki Filipe Luis, takım arkadaşı Arda Turan'dan övgüyle bahsederek, "Ben ona Portekizceyi, o da bana Türkçeyi öğretiyor. Arda aynı zamanda Kur'an hakkında da çok şey öğretiyor" dedi.

arda_felipeluis_falcao_180513.jpg
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
  • Atletico Madrid

Luis,  yaptığı açıklamada, La Liga'da Türkiye'yi temsil eden Arda Turan'ın, takımın en iyi oyuncusu olduğunu dile getirerek, Arda gibi çok büyük bir kalbi olan, alçakgönüllüğünü hiç kaybetmeyen bir arkadaşı olmasından gurur duyduğunu ve sahada da çok iyi anlaştıklarını söyledi. Brezilyalı futbolcu, "Takımdaki en iyi arkadaşım, mükemmel bir insan. Ben ona Portekizceyi, o da bana Türkçeyi öğretiyor. Arda aynı zamanda Kur'an hakkında da çok şey öğretiyor. Bu çok hoşuma gidiyor, çok şey öğreniyorum" dedi.

Geçen sezonun ilk yarısında Atletico Madrid'de forma giydikten sonra Fenerbahçe'ye dönen Emre Belözoğlu ile de sık sık telefonda konuştuğunu anlatan Luis, Emre'nin de iyi bir dostu olduğunu belirterek, "Futbol ve hayat hakkında bana çok şeyler öğretti. Umarım Atletico’ya daha fazla Türk futbolcu gelir çünkü hepsi çok iyi insanlar" ifadelerini kullandı.

iste son derece isiltili bir haber - neydi o mescitlerde aksesuar olmus pasif musluman imaji oyle .. soyle modern bir isilti geldi darvinizmden sonra ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.