Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bilim Ateizmi Satıyo Galiba !

wyattearp

Önerilen İletiler

Şaşılacak şey ama ilk kez Laveye katılmak durumundayım bence de Ateistlerin peygamberimize Hz deme gibi bir yükümlülükleri yoktur dememeleride saygısızlık olmaz zaten burda şahsen ben hiç bir Ateiste de vay efendim sen nasıl Hz demezsin gibi bir çıkışım olmadı ama saygısızlık yapanlar da var sonuçta Hz Hz.Muhammed sizin için önemsiz biri olabilir ama buradaki arkadaşlara ve tartışmaların seviyesine değer vermek amacıyla da olsa inananların inançlarına saygılı ve iyiniyetli yaklaşmak en doğrusu değilmidir ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şaşılacak şey ama ilk kez Laveye katılmak durumundayım bence de Ateistlerin peygamberimize Hz deme gibi bir yükümlülükleri yoktur dememeleride saygısızlık olmaz zaten burda şahsen ben hiç bir Ateiste de vay efendim sen nasıl Hz demezsin gibi bir çıkışım olmadı ama saygısızlık yapanlar da var sonuçta Hz Hz.Hz.Muhammed sizin için önemsiz biri olabilir ama buradaki arkadaşlara ve tartışmaların seviyesine değer vermek amacıyla da olsa inananların inançlarına saygılı ve iyiniyetli yaklaşmak en doğrusu değilmidir ?

Daha bana çok katılacağın günler gelecek..

Bir de bakacaksın o da ne?....

arman ateist olmuş...

he he hehhe eh he eheheh

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

Arkadasim bunlar tamamiyle psikolojik tedavi yöntemleridir. Tam hatirlayamadigim bir deney vardi. Hastaya basit bir ilaç veriliyor ve bu ilacin hastayi iyi edecegi söyleniyordu. Ve buna inanan hasta iyilesme gösteriyordu. Burada basit bir ilaç degil de okunan dualarin iyi edecegi söyleniyor. Buna inanan hasta da iyilesiyor. Durum bundan ibarettir. Allahin dualari kabul edip de hastanin iyilestigini sananlara duyurulur..

evet katılıyorum

tedavi psikolojik olarakda desteklenmelidir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar bu konu hakkında ufak bir ek yapmak istiyorum ...

freud Allah a inanan insanların daha az nevroza yakalandığını gözlemlemiştir...

ve ufak bir k daha nedeni bilinmemekle birlikte sürekli Allahın adını anan kişilerin ( hangi dilde olursa olsun ) zeka seviyelerinde yükselme olduğu gözlemlenmiştir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.