Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ben bu ******* yapanların...

Merkez61

Önerilen İletiler

son 2 gündür memlekette olanlardan haberi olmayan varsa cok yazık.Önce bilecik sonra bursa sonra mersin en son van.Bu insanlar ne yapıyor dersiniz bence ******.hemde en buyuk ********.Ekmeğini yediğin vatanın sokaklarına molotof kokteyli atıp,Sana karşı tepki veren cesaretli Türk kadını ve erkeğini linç etmek yada apartmanlara taş yağdırmak ne lan bunlar affedilir mi bunlar haaa sorarım size ey arkadaşlar.Türkiye de vatandaş Türk bayrağı açtı diye linç ediliyor nedir lan buu ha nedir.

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

son 2 gündür memlekette olanlardan haberi olmayan varsa cok yazık.Önce bilecik sonra bursa sonra mersin en son van.Bu insanlar ne yapıyor dersiniz bence ******.hemde en buyuk ********.Ekmeğini yediğin vatanın sokaklarına molotof kokteyli atıp,Sana karşı tepki veren cesaretli  Türk kadını ve erkeğini linç etmek yada apartmanlara taş yağdırmak ne lan bunlar affedilir mi bunlar haaa sorarım size ey arkadaşlar.Türkiye de vatandaş Türk bayrağı açtı diye linç ediliyor nedir lan buu ha nedir.

13698[/snapback]

IRKÇI OLMAYAN KÜRDOFİL ARKADAŞLARINA SOR BEN TAKİP EDİYORUM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerilim diye kaç defa söyledim...

Ortalık karışsın da nasıl olursa olsun...

Sağduyulu davranmamız gerekir...

Tabi aşırı derecede prim veremeyiz...

Irkçılığı savunan arkadaşa ise şunları söylemek istiyorum...

Ülkemizde dikkate değer sayıda bulunan Kürt vatandaşların çoğunluğu PKK cı partilere oy verseydi adamlar ana muhalefet falan olurdu...

Her Kürt PKK cı değildir...

Irkçı politikayla her Kürt ü terörist yerine koyarsınız...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yazdıklarına katılıyorum.Yapılanların çoğu pravokasyon ve bölücülerin hedefleri de halkı tahrik ederek ve tepkiyi belirli bir kesimin üzerine odaklayarak istedikleri gibi ülkeyi bir iç savaş ortamına çekip bundan menfaat sağlamak.Bu oyuna gelmemeliyiz.

Ama Kürt nüfüsu hakkında ki görüşüne katılmıyorum.1965 yılında ki Genel Nüfus Sayımındaki ''anadili '' Kürtçe olanların sayısı %8 civarı,Konda'nın da günümüz için yaptığı anket de bu oran %9.1.Ayrıca ABD'nin her yıl yayınladığı 'Dünyada Konuşulan Diller Andacı bile Türkiye'de ki Kürt nüfus için buna yakın bir oran veriyor.

Tabii her Kürt pkklı değildir ve bunu böyle gösterecek tutumlarda bulunmak bu vatana samimi duygularla ve içten bağlı Kürt asıllı vatandaşlarımızı da hainlerin pençelerine ellerimizle teslim etmek anlamına gelir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

elbetteki kürtlerin hepsi oyle değildir ama su ornegide vermek istiyorum izninizle.İşim dolayısıyla şehir şehir geziyorum.Diyarbakır'da bir müşterim bana aynen şoyle dedi.Sana pasaport sormadılar heralde gelirken bundan sonra sorarla varı siz anlayın gerisini.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

elbetteki kürtlerin hepsi oyle değildir ama su ornegide vermek istiyorum izninizle.İşim dolayısıyla şehir şehir geziyorum.Diyarbakır'da bir müşterim bana aynen şoyle dedi.Sana pasaport sormadılar heralde gelirken bundan sonra sorarla varı siz anlayın gerisini.....

14033[/snapback]

Ozaman durum çok vahim... Eyvah denilecek ve dudak ısırılacak cinsten..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi bu insandan ne beklersin ki vatan için koca bir hiç unutulmaması gerekeir ki TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR.eger ki ben turkum diyorsan o topraklar senin vatanındır.Ha yok ben Türk değilim ama senden toprak istiyorum burası benim başkentim özgurluk isteriz dersen bu millet de sokaklara dokulur bulundugunuz konvoyu taşlar.Sonrada provokasyona gelmeyinAB ye girecez diye polisin eli kolu bağlı mudahele edemiyor.Son üç gündür ulkenin çeşitli şehirlerinde yol kesmeler panzerleri taşlamalar molotof kokteylleri!!!polis te AB uyum paketine!!!!! bağlılıgını eli kolu bağlı olarak yerine getirmeye calışıyor.Bunu goren vatandaşsa sokaga dokulur bunda yanlış bişe gormuyorum.Daha bugun HAkkari cukurcada mayın patlaması sonucu iki ERİMİZ ŞEHİT oldu.bu adalet mi hayır hain bir pusu bu erimizin hesabını kim soracak tabiki millet soracaktır.SAYGILAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım sen bana diyorsun ki bu insanlar yanlış yapıyor al sana bir soru.bu otobusteki vatandaşların bağırdığı adam kim tanımıyorsun heralde.bu ülkede 30-40 bin insanı kadın cocuk demeden katleden ve haledaha emirleriyle bu katliama devam eden abdullah öcalandır.Sen bu insanlara ne yaparsın sormuyorum ama ben masum erlerimizi haberi olmadan yolda giderken haince pusuya dusurenlere destek verenlerin gozunun yaşına bakmam.Bu bir savaştır anlata biliyor muyum savaş hergun 3-4 askerimiz hain pusularla olüyor.bu insanları nerde bulursan orda linç etmek gerekir.Savunduğun şey cok mantıksız bir adamı 100 kişi dovuyor!!!!!!!!!!!!ne alaka kardeşim sende benim askerimi olduruyorsun.bunlar bence boş laflar.Çünkü kimse suçsuz bir insana kin beslemez.SAYGILAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya neyi savunuyorsun anlayamadım.Bu adamlar gelmiş ekmegini yediği toprakları molotof yağmuruna tutmuşlar.Gece gunduz asayiş sağlansın diye yırtılan polislerimize eline ne gecerse sallanmış sen nedden bahsediyorsun!!!!!!!!!TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Savaş çığırtkanlığının bir şey getirmeyeceği aşikar ama mazlum mazlum kafamızı ilmeğe uzatırsak hiç acımaz tabureyi çekerler altımızdan...

14218[/snapback]

Ben de diyorim ki ilmek zaten kafamızda...

Biraz daha çırpınırsak onların tabureyi çekmesine gerek kalmayacak...

Onun yerine filmlerdeki kahramanlar gibi sakince önce elimizdeki bağı çözmeye çalışacağız sonra da ilmeği çıkartacağız... :D

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayayım ben yine...

Sözde ermeni soykırımı(Kendi içimizden destekçiler var)...

Suç oranı(özellikle İstanbul da)...

Dış borçlar( :unsure: )...

PKK(son denemeleri diyen var)...

Kıbrıs(AB nin sağı solu belli olmaz)...

Yeterli gibi geldi bana...

B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o otobusteki haini savunan arakadaş bir daha böyle saçma demokrasi ayaklarına yatma yannış yoldusın pkk senin ailenden birini öldürseydi görürdüm senin demokrasi ve hoş görünü evet ülke iç savasa hazırlanıyor. doğu ve kürt milleti bu oyunun kullanılan piyonudur. ancak bu sorun tez bertaraf edilmeli. sıkıyosa gelsinlerde karadenizde yapsınlar. polis asker o hainleri koruyamaz işte o zaman. adi şerrefsizler ekmeğini yedikleri devlete ihanet ediyolar. ..... lar ne diye devletin imkanlarından yararlanıyolar sonrada başka ülke buracaklarmış. lan bunları doğuda toplayıp. orayı nükleer bombayla yok edecen yerim ab. yi yavv apoyuda asacan gitsin. bu ve bunun gibi eylemlere pirimverenler de vatan hainidir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.