Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ölecegin günü hesapla

radikal07

Önerilen İletiler

aşagıda verdigim link teki siteye dogum tarihinizi gun ay yıl olarak yazıyorsunuz oda size kalan tahmini yaşam süresini cıkarıyor (istatistik olarak bakıyordur

Allah'tan başkası bilemez) sigarasız ve sigara lı bakın aradaki farkı göreceksiniz..

http://www.deathclock.com/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

aşagıda verdigim link teki siteye dogum tarihinizi gun ay yıl olarak yazıyorsunuz oda size kalan tahmini yaşam süresini cıkarıyor (istatistik olarak bakıyordur

Allah'tan başkası bilemez) sigarasız ve sigara lı bakın aradaki farkı göreceksiniz..

http://www.deathclock.com/

Ya ben kendiminkini denedim, sigara içmiyorum. Bi tarih verdi,şimdi sen demişsin ya fark ediyo falan dedim bi de sigaralı deniim: Aynı tarih çıktı ya. Bi yerde yanlış yapyorum sanırım dedim tekrar denedim aynı. Sonra başka bi ark ınkini denedim, sigaralı ve sigarasız onunki 8 yıl fark etti. Şimdi ben kendime burdan şu sonucu çıkarıyorum: Ben sigara içsem de içmesem de bişi fark etmiyo,ömrümden çalmış olmicam yani asla dimi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.