Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erkekerin Kuralları...

Gece Yağmuru

Önerilen İletiler

kadınların yada erkeklerın ustunluklerini tartşacağımıza,bayan yada erkek olarak sorunlarımızı konuşsak yada erkekler bayanları;bayanlar da erkekleri anlamaya çalışsa bence daha mantıklı olacaktır..

yoksa kadın erkek davası sonuçlanmaz..netice de insanız aynı gruptanız..

aldatmak,kirli giyinmek,küfür etmek,kabalık vs..birçok kötü özellık her 2 cınste de olabiliyor

objektif olursak daha faydalı paylaşım yaparız bence..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 137
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Herkes mimik yemeye başladı.. :lol:

Ya nolmuş buralarda..Harp meydanı gibi..Kim kime şaka yapmış kim parantez içinde yazmış..Hepsi birbirine girmiş... :unsure: şaka şaka..(emre hariç..) :w00t:

Yağmurum seni bugün çok enercik gördüm.. :lol:

Bu arada emre bak beni kızdırıyosun ama.. :P ben yazımda hiçbir şekilde kadın veya erkek yazmadım..Yazmamda ama sen sürekli, yok kadınlar melekmide böyle yapıyor..Erkekler böylemi yapıyor deyip duruyosun, dikkat et..Senin eksiklerini yakalamak ve suratına vurmak zorunda bırakma yine beni..Tam artık tamam dediğim yerde yine başladın kadınlı erkekli konuşmaya.. :angry: İnsan diyelim şuna tamammı?insanız hepimiz.. -_-

Emre bak bişey dersen seni topiğn başına göndericem ona göre... :P:lol:

Of ya kendi mimiklerimide yemek zorunda kaldım..

mineu erkek dediğin ağzı bozuk olmayacak demiş. sende katıldığını söylemişsin ilk cümlende. yani ''mineu bu sadece erkek için değil kadınlar için de geçerli'' dememişsin. peşinden elif te sizi onaylamış.bu yüzden böyle bi kanıya vardım.

bu arada sen aşmışsın valla kendi mimiğinibileyemeye başlamışsın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu mimik konusunu adminle konuşsakmı acep.. :huh:

hani sınırsız filan olsa..

avrupa birliğine girince limit kalkıyomuş!!!

Tama sen bi konuş biz sonra geliriz

süpersin :D

ben gelemiycem arkadaşlar siz gidin -_- benim selamımı söyleyin ;)

biraz korktuk galiba ;)

senin yüsünden ama kuşum yalan söyleyemem emre kızar :D sonra siz bayanlar yalan söyleyince şöyle oluyo da, erkekler söyleyince böyle oluyo da :D uğraşamam valla :lol:

bu uğraşamam lafı biraz ağır kaçmış galiba. kimseyi uğraştırmaya niyetim yok. yoksa ben mi alınganlık yapıyorum yine :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mineu erkek dediğin ağzı bozuk olmayacak demiş. sende katıldığını söylemişsin ilk cümlende. yani ''mineu bu sadece erkek için değil kadınlar için de geçerli'' dememişsin. peşinden elif te sizi onaylamış.bu yüzden böyle bi kanıya vardım.

bu arada sen aşmışsın valla kendi mimiğinibileyemeye başlamışsın

Emre sakın beni yazmadığım şeyler için yargılama..Çünkü mıne erkek olarak başlamış olabilir ama ben insanlar olarak devam etmişim..Evet erkekler diye devam etmemişim, etmemde..Valla senin dediğin gibi yazmamla insanlar yazmam arasında hiçbir fark yok benim şu ana kadar aldığım eğitim ve bilgilere göre..

Benim bilgilerime göre;

insan= kadın+erkek..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Emre sakın beni yazmadığım şeyler için yargılama..Çünkü mıne erkek olarak başlamış olabilir ama ben insanlar olarak devam etmişim..Evet erkekler diye devam etmemişim, etmemde..Valla senin dediğin gibi yazmamla insanlar yazmam arasında hiçbir fark yok benim şu ana kadar aldığım eğitim ve bilgilere göre..

Benim bilgilerime göre;

insan= kadın+erkek..

senin bu konulara nasıl baktığını artık az biraz kavrayabildik ama orda minenin yazısının devamı niteliğinde başlamışsın yazıya ve mine orda erkeklerin ağzı bozuk olmasın diyodu. yazmadığın şeyler için yargılamak istemem ama o yazıyı ben yazsaydım ve kadınların ağzı bozuk olmasın deseydim kesinlikle kadın erkek ayrımı yapmamamı isteyip kimsenin ağzına kötü cümle almaması gerektiğini söylerdin ;) hatta iyice anlayım diye bunu parantez içinde belirtirdin :) hakkaten bu parantezde büyülü bişeyler var. cümleyiiçine alınca anlamlı kılıyo :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senin bu konulara nasıl baktığını artık az biraz kavrayabildik ama orda minenin yazısının devamı niteliğinde başlamışsın yazıya ve mine orda erkeklerin ağzı bozuk olmasın diyodu. yazmadığın şeyler için yargılamak istemem ama o yazıyı ben yazsaydım ve kadınların ağzı bozuk olmasın deseydim kesinlikle kadın erkek ayrımı yapmamamı isteyip kimsenin ağzına kötü cümle almaması gerektiğini söylerdin ;) hatta iyice anlayım diye bunu parantez içinde belirtirdin :) hakkaten bu parantezde büyülü bişeyler var. cümleyiiçine alınca anlamlı kılıyo :D

ya arkadaşlar ben bayanlar hiç küfür etmiyo demiyorum hiç bi zaman... ağzı bozuk olan bayanlar yok değil tabi ki ama (bazı) erkekler kadar her laflarının başında küfürle başlamıyorlar en azından... ağzı bozuk olan bayanlar daha azınlık kalıyorlar... çünkü çoğu bayan küfürden nefret eder ... ayrıca ben kadın erkek ayrımı yapmıyorum arkadaşlar, doğruları söylüyorum yaaaa -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak eninde sonunda parantezi kabul ettin.. -_- Bu paranteze ihtiyacın var senin.. ;)

Emre şaka bi yana hepimiz konuları yarı şaka yarı ciddi paylaşıyoruz..Aralara bu şakaları da katmasak bi şeye benzemez bu hayatta, bu konuşmalarımızda..Bizler toplumda hala ezilmekte olan kızlarız,kadınlarız..Hala bu kadar çalışıp didinmemize rağmen, bazı özgürlüklerimizi kazanamadık..Özgürden kastım asla her aklıma geleni yapmak değil, bende sokakta rahatça yürümek istiyorum, otobüste bana biri değecek diye korkmak istemiyorum, eğer gerçekten işim varsa akşam sokakta korka korka yürümek istemiyorum, eğer evlenip ayrılmışsam dul damgasını sadece ben yemek istemiyorum,işyerinde cinzel taciz görmek istemiyorum, sadece seks objesi olarak görülmek istemiyorum...vs.vs..... Ne yazıkki bunları hala yaşamaktayız, ne kadar okusakta, birçok erkekten daha iyi konumda olsakta hala toplumumuzda ikinci sınıf insan muamelesi görmekteyiz..Bu yazdıklarım biz türk kadınlarının yakasını bırakmıyor maalesef..

Ama bunca şeye rağmen hiçbir zaman kadın erkek ayrımı yapmadım..Hep insan olarak baktım her iki cinsede..Tüm bu etrafımda yaşananlara rağmen her iki cinside çok sevdim..İnsanı sevdim ben..

Eğer tartışılacak bir konu varsa bunu sonuna kadar çok iyi tartışabilirim bundan şüpheniz olmasın ama tartışılacak bir konu ben burda göremiyorum..

Ve biliyorumki hepimiz bu fikirdeyiz..Ama bizimle aynı fikirleri paylaşmayan birçok insan var..Hala kadını ezmekte olan birçok türk erkeği mevcut..Buda bir gerçek..Bunu artık değiştirmek gerek ama o sığ beyinlerin bunu kendilerinin kabul etmesi lazım..Buda çok şey gerektiriyor, eğitim,yetiştirme,sosyal olanaklar vs.vs...

Mınecim senin ne demek istediğini çok iyi anlıyoruz..Evet kadınlarda küfrediyor, erkekler birascık daha fazla..Sonuçta insanlar küfrediyor heran her saniye..Ayrım yaptığınıda bu yazdıklarınla kimse sana söyleyemez.. ;)

Burada ilk ve son kez erkek ve kadın hakkında konuştuğumu göreceksiniz..Çünkü benim için tek bir cins var oda İNSAN.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıklaman gayet güzel olmuş ablacım :clover: Evet zaten sadece insan gözüyle bakabilirsek durum daha farklı olabilir...Kadın erkek ayırımı yapılarak bir yere varılmayacanı hepimiz çok iyi biliyoruz..;)

Bu arada kadın erkek eşit değildir -_- Eşittir diyenlere saygım var -_- ama değiller :D:P

( konu ile alakalı olmayabilir ama içimde uhde kalmasın :lol: ) :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biliyorum ama içimde kalsın demek biraz ısrar ederseniz söylerim demekmidir acaba.. <_<:P:lol:

Bişeye başlamışsan sonunu getirmelisin emre..Yada hiç başlamamalısın.. -_-

Ya bu arada sonunda ben yine anlatamadım dedin ve çıktın işin içinden bu bir taktikmidir nedir anlamadımki.. :lol:

Saygı duymak ise lafla olmaz biz onu yaşıyoruz.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah aşkına söle içinde kalmasın

saygı duyuyoruz zaten emrecim

keller körler birbiini ağırlar gelmişti aklıma :D çünkü hakkaten birbirinizi güzel savunuyosunuz ve onaylıyosunuz.

Biliyorum ama içimde kalsın demek biraz ısrar ederseniz söylerim demekmidir acaba..

Bişeye başlamışsan sonunu getirmelisin emre..Yada hiç başlamamalısın.. -_-

Ya bu arada sonunda ben yine anlatamadım dedin ve çıktın işin içinden bu bir taktikmidir nedir anlamadımki.. :lol:

Saygı duymak ise lafla olmaz biz onu yaşıyoruz..

biraz ısrar ederseniz söylerim demeye çalışmamıştım ama ısrar ettiniz ve söyledim :D

bu söylediğin ise sadece bir temenni. herkes her başladığı işi bitiremez. bu da onlardan biri olcaktı.

sonunda ben yine anlatamadım dediğim her cümlenin altında siz yine anlamadınız yatabilir :unsure: kimbilir :lol:

Bu kadar üstüne gitmeyin bence Kesin benim iletime karşılık demiştir

teşekkür ederim beni ilk defa savunuyosun. horoz kescem :D

erkekleri kırmayalım onlar duygusal varlıktır dermişimmm

tabiki duygusalız. de de korkma ;)

bu arada hepinizin mimiklerini yedim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.