Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erkekerin Kuralları...

Gece Yağmuru

Önerilen İletiler

• Cevaplar 137
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

buna erkekler değilde bazı insana benzeyen sapık yaratıklar diyelim istersen çünkü banada bazen bayanlar yapışıyor aklımı başımdan alıyor :D

:lol: :lol: Allah seni bildiği gibi yapsın :D

hem hani sen işe arabayla gidiyordun :P şimdi anladım neden bazen dolmuşa bindiğini :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğru valla yapabileceğinin en iyisini yapmış rabbim :D

bayanlar cemiyeti çamur atmaktan başka bildiğiniz bişe yokmu sizin :angry: benim hiç arabam olmadı bu bir rize öyle küçük bir şehir değil dolmuşlar kalabalık bu iki güzel kızlar neysede çirkinleri yapışınca hiç hoşuma gitmiyor bu üüçç :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taş yürekli sen istemezsen sana kimse bişey yapamaz dimi? -_-

Ya bide Rizede o kadar kalabalık dolmuş oluyomukine..Yoksa sen en kalabalığını mı seçiyosun.. :lol:

kesin özellikle seçiyo ece abla :D baksana halinden bayağı memnun :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

E ben bi yerde okumuştum..Neye kızdın topiğinde selektör yapıyorum çekilmiyolar filan diye.. :huh: Yalnız bakarmısınız dedektif gibiyim..

Ya ciddimi diyosun sen, kızlarmı artık erkeklere yapışıyor.. :o Ya ben yaşlanmışım artık..Töbe töbeeeeee... :angry:

Madem yapışıyolar yapacak bişey yok...Sende çirkinlerden uzak dur.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende şu kadın kız milletinin kaldırımları kaplayarak sallana sallana yürümelerine çok kızdım adam bi arkasına bakar yaa sellektör yapıyoruz acelemiz var :angry:

işte ispatı :angry: bi şey söylüyosam bi bildiğim vardır yufka yürekli -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

E ben bi yerde okumuştum..Neye kızdın topiğinde selektör yapıyorum çekilmiyolar filan diye.. :huh: Yalnız bakarmısınız dedektif gibiyim..

Ya ciddimi diyosun sen, kızlarmı artık erkeklere yapışıyor.. :o Ya ben yaşlanmışım artık..Töbe töbeeeeee... :angry:

Madem yapışıyolar yapacak bişey yok...Sende çirkinlerden uzak dur.. :lol:

erkekler kadar olmasada oluyor malesef dedektif hanım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işte ispatı :angry: bi şey söylüyosam bi bildiğim vardır yufka yürekli -_-

Dedektif kankim yine iş başında :D

sen arabayla kaldırımda gidip önündekilere sellektör yapan kaç kişi görmüştün sellektör işin espirisiydi be :) dedektiflerede bakın hele

:unsure::unsure::unsure:

:lol::lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen arabayla kaldırımda gidip önündekilere sellektör yapan kaç kişi görmüştün :D sellektör işin espirisiydi be :) dedektiflerede bakın hele :D

hiç görmedim ama tahmin edebiliyorum :( yazık yaaa bak şimdi daha çok üzüldüm senin durumuna :( demek kaldırımda giderken araba sürüyo gibi yapıyosun :unsure: erken teşhis açısından faydalı bi bulgudur bu -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Minecim çok doru söylüyosun..Küfür etmek bana göre aciz insanların o sırada yapabilecekleri bişey olmadığı zaman sadece hırsla kendilerini ispatlamak için kullandıkları pis laflar..

İnsan sinirlenebilir ama bunu küfür ettiğinizde çözmezsiniz..Birde küfür edince millet büyük kahkahalarla güler..Sanki çok güzel komik bişeymiş gibi..Onlarda bişey sanıp devam ederler..Aslında bilmezlerki hem günaha girer hemde kendilerini sadece rezil ederler..İş ince espri yapabilmekte..

Dilerim bizden sonra gelecekler çok daha medeni,küfürsüz,çok daha ince zekalı ve Atatürke yakışır bir gençlik olur..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.