Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

gercek AsK

GÜLSÜN

Önerilen İletiler

Arkadaslar forma baktim ama goremedim sanirim yazan olmamis bende paylasmak istedim.

Aşk fedakarlık demektir !!!!

Bir kiz ve bir delikanli,bir motorsikletin üzerinde 180 km hizla gidiyorlar ve aralarında söyle bir konusma geciyor;

Kız : Lütfen yavaşla,ben korkuyorum

Delikanlı : Hayır,bak ne kadar eğlenceli

Kız : Lütfen,lütfen,çok korkuyorum

Delikanlı : Peki,beni sevdiğini söyle

Kız : Seni çok seviyorum,lütfen yavaşla

Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl

Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı : Şapkamı alıp,kendine takar mısın? Başımı çok sıktı.

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı: Motorsiklet kazası;

Motorsiklet,fren arızası nedeniyle,bir binaya çarptı.Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.Gerçek ise şöyleydi;Yolun yarısında,delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli etmek istememişti.Bunun yerine,kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti.

Sonra da kendi ölümü pahasına,kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı.

"İşte gerçek aşkın anlamı da buydu" :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşk kısaca herşeydir.Yani hayattır

Aşk anlatılmaz yaşanır . Keşke tüm sevenler böyle düşünse ve ayrılıklar olmasa

Baki sevgiler adına nice dilekler vardır,ölümü dahi ayrılık saymayan gönüller vardır,

mesafeler araya set çekmişse ne çıkar dualarda birleşen gönüller vardır.

G-bunteherzen.gifG-bunteherzen.gifG-bunteherzen.gifG-bunteherzen.gifG-bunteherzen.gifG-bunteherzen.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar forma baktim ama goremedim sanirim yazan olmamis bende paylasmak istedim.

Aşk fedakarlık demektir !!!!

Bir kiz ve bir delikanli,bir motorsikletin üzerinde 180 km hizla gidiyorlar ve aralarında söyle bir konusma geciyor;

Kız : Lütfen yavaşla,ben korkuyorum

Delikanlı : Hayır,bak ne kadar eğlenceli

Kız : Lütfen,lütfen,çok korkuyorum

Delikanlı : Peki,beni sevdiğini söyle

Kız : Seni çok seviyorum,lütfen yavaşla

Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl

Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı : Şapkamı alıp,kendine takar mısın? Başımı çok sıktı.

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı: Motorsiklet kazası;

Motorsiklet,fren arızası nedeniyle,bir binaya çarptı.Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.Gerçek ise şöyleydi;Yolun yarısında,delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli etmek istememişti.Bunun yerine,kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti.

Bizlerle paylaştığın bu hikaye çok güzeldi. Sağolasın.

Bana göre aşk nedir sorusuna verilecek cevap aşk sevilmesen de sevebilmektir. Aşk sevdiğini kimseye hatta sevdiğine bile söylemeden öylece uzaktan sevmektir. Bir ömür boyu sevdiğinin hayaliyle yaşamaktır. anlayacağınız aşk tek taraflı olur. Tabi bu tanım sadece bana göre sizler bana katılmayabilirsiniz

Sonra da kendi ölümü pahasına,kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı.

"İşte gerçek aşkın anlamı da buydu" :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.