Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ölmüs bir insan

Muzaffer

Önerilen İletiler

Her tarafi agaclik düz bir arazide bir insan ülüsü bulunur,

dedektifler arastirir arastirir ama ölüm sebebini bulamazlar,sadece elindeki veriler sunlardir,adam takriben yirmi yaslarinda, orta boylu sportmen yapili,esmerdir.

Üzerinde spor giyim ,sol kolunda bir saat, sag ic cebinde bir ceb telefonu ,belinde bir silah birde kücük bir bicak , gözünde gözlük sirtindada bir cantasi vardir,

dedektifin sübheleri sunlarmis , kalbten deyil ,vurulma deyil, hayvan saldirisi hic deyil ,gasb deyil darb deyil,vs her türlü olasiligi düsünmüs ama bulamamamis,

sizce bu mechul ölümün sebebi nedir, nasil ölmüs olabilir.? :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bır adam  çok soguk bı kış günü arabayla giderken yolda 3 kişiyle karsılaşır. birisi hayatında tek sevdiği kadın, diğeri önceden hayatını kurtaran doktor ve diğeride ölmek üzerinde olan bi  hasta. araba sadece iki kişiliktir ama hepsine bir çözüm bulmak zorunda nasıl bı yol izler

düsünün bakalım :  :sweatingbullets:

9044[/snapback]

ARABAYI DOKTORA VERİR HASTAYI HASTANEYE GÖTÜRMESİNİ İSTERDİM. BENDE ROMANTİZMİN TADINI ÇIKARIRDIM. :)

9186[/snapback]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adamın ölümü :D ecelden tabiiki  kızım!!!!!!

9367[/snapback]

:online2long: Ölüm ecelden deyil :online2long:

Sunu soruyorum adam ölmüs ,bu ölüm nasil olmus ,birileri tuzakmi kurmus,hayvanmi parcalamis ,kalbdenmi ölmüs,hastaliktanmi hic biri deyil,sadece sunu söyleyim adamin üzerindeki esyalara dikkat et ,ölüm sebebleri bunlarla ilgili olabilir.

yanliz size sunuda söyleyim beni tanimadan görmeden benim cinsiyetim hakkinda (KIZIM)diye yazmissiniz,hata yabmissiniz,bir daha böyle hatalar yabmayin ,simdi sizin toylugunuza veriyor bu yanlis yorumunuza kötü cevab vermiyorum,oldumu anlastikmi Koraycik.

sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sewgilisini cepten aramıştır kız bunu terk etmiştir buda silahı kafaya dayamıştır sora wazgeçmiştir belkide bilmiom kendini bıçaklamışta olabilirr yada hap yutmuştur intaar etmiştir işte :D:D:D

9556[/snapback]

iyi gidiyorsunuz sir arkadasim, ama malesef cevabi bu deyil ,kimse duymasin ama sirt cantasina dikkat et.???? :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
paraşüt açılmadığı için düşmüş ölmüş yani öylemi

9929[/snapback]

Evet adamin ölüm sebebi sirtindaki parasütü acilmadigi icin yere cakilib ölmüs. :online2long:

9941[/snapback]

adamda darp yok diyorsunuz paraşütü açılmayıp düşen bir adamda sağlam yer kalmaz ayrıca gözünde gözlük hala duruyor bravo yapışmış olmalı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yav arkadasim herhalde her seyi acik acik yazacak deyildik her halde, yoksa söylemi sormaliydim,adamin her tarafi darbla dolu bütün vücudu parcalanmis taninmaz bir halde sanki yüksek bir yerlerden düsmüsmü demeliydim,bir de söyle düsün her yüksekten düsen parcalaniyormu,mesale bogaz köprüsünden atlayanlarin hebsininde öldügünü düsünmüyorsun herhalde kimilerinin atladiktan sonra yüzerek karaya ciktiklarini okumussundur sanirim ha birde günes gözluklerinin disinda baska türlü gözlüklerinde oldugunu aklindan cikarma mesala parasütcülerin gözlükleri yerede cakilsalar kolaykolay cikmaz demi ama, neyse sen yinede hakli olabilirsin, sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yav arkadasim herhalde her seyi acik acik yazacak deyildik her halde, yoksa söylemi sormaliydim,adamin her tarafi darbla dolu bütün vücudu parcalanmis taninmaz bir halde sanki yüksek bir yerlerden düsmüsmü demeliydim,bir de söyle düsün her yüksekten düsen parcalaniyormu,mesale bogaz köprüsünden atlayanlarin hebsininde öldügünü düsünmüyorsun herhalde kimilerinin atladiktan sonra yüzerek karaya ciktiklarini okumussundur sanirim ha birde günes gözluklerinin disinda baska türlü gözlüklerinde oldugunu aklindan cikarma mesala parasütcülerin gözlükleri yerede cakilsalar kolaykolay cikmaz demi ama, neyse sen yinede hakli olabilirsin,  sevgiler...

14100[/snapback]

kızma bakalım o kadar yorum yaptım sadece :))) başka sorularda görüşmek üzere

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

bu soruya benze bir soru görmüştüm..cevabın paraşüt olduğunu vermişler zaten...zekice bir soru ..birde şuna bakın............adam evden hızlı bir şekilde çıkıyor paltosunu ve şapkasını alıyor ama şemsiyesini unutuyor..döndüğünde ise ıslanmamış bu nasıl oluyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her tarafi agaclik düz bir arazide bir insan ülüsü bulunur,

dedektifler arastirir arastirir ama ölüm sebebini bulamazlar,sadece elindeki veriler sunlardir,adam takriben yirmi yaslarinda, orta boylu sportmen yapili,esmerdir.

Üzerinde spor giyim ,sol kolunda bir saat, sag ic cebinde bir ceb telefonu ,belinde bir silah birde kücük bir bicak , gözünde gözlük sirtindada bir cantasi vardir,

dedektifin sübheleri sunlarmis , kalbten deyil ,vurulma deyil, hayvan saldirisi hic deyil ,gasb deyil darb deyil,vs her türlü olasiligi düsünmüs ama bulamamamis,

sizce bu mechul ölümün sebebi nedir, nasil ölmüs olabilir.?

bu adam gene mi öldü :lol::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.