Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

neden Fenerbahçeli değiliz...

suheda

Önerilen İletiler

1)SAMPIYON OLMADAN KENDISINI SAMPIYON ZANNEDIP TURUN ATAN TEK CAMIA

2)YAYLA CUP'A KATILAN ILK VE TEK ISTANBUL TAKIMI

3)PENDIK'E ELENEN ILK 1.LIG TAKIMI

4)KENDI FUTBOLCUSUNU JIP ICINDE DOVEN TARAFTARA SAHIP ILK DUNYA TAKIMI

5)2.LIGI KUTLAYAN TEK DUNYA TAKIMI

6)EZELI RAKIBIYLE BERABERE KALDIKTAN SONRA SABAHLARA KADAR EGLENIP,SAMPANYALAR PATLATAN TEK TAKIM.

7)AVRUPA KUPALARINDA SIFIR CEKEN ILK VE TEK TURK TAKIMI

8)KENDISINE KOYAN KULUP ADETI KADAR FORMASINA YILDIZ YAPTIRIP,SAKLABANLARIN KIYAFETLERINE TAS CIKARTACAK GUZELLIKTEKI FORMAYA SAHIP ILK VE TEK DUNYA TAKIMI

9)KENDINI DUNYA TAKIMI OLARAK GOREN AMA KADIKOY'UN DISINA CIKAMAYAN,CIKTIGI ZAMANDA SAYISIZ TACIZ VE TECAVUZLERE UGRAYAN ILK VE TEK TAKIM.

10)EZELI RAKIBI TARAFINDAN KALESININ ORTASINA BAYRAK DIKILEN ILK VE TEK TAKIM.

11)TARAFTARINA PARA VEREN VE TARAFTARLIGI KOPEKLIGE CEVIREN ILK VE TEK TAKIM.

12)20 SENEDE BIR TURKIYE KUPASI ALAN TEK TURK TAKIMI.

13)KADROSUNDA TOPLAM 4 TURK FUTBOLCU BULUNDURMASINA RAGMEN KENDISINI TURK TAKIMI ILAN EDEN VE KADROSUNDAN MILLI TAKIMA 10 FUTBOLCU VEREN EZELI RAKIBINI SIRP TAKIMI ILAN EDEN ILK VE TEK KULUP.

14)KURTULUS SAVASI SIRASINDA TUM SPOR KULUPLERI DAGILMIS,OYUNCULARI CEPHELERE GITMESINE RAGMEN fb DAGILMAMIS VE OYUNCULARI SAVASA GITMEKTEN KORKMUS;VE BU SAVASTAN KACAN VATAN HAINLERIYLE BIR MAC KAZANARAK KENDISINI MILLI KAHRAMAN ILAN EDEN ILK VE TEK TAKIM.

15)EZELI RAKIBININ UEFA CUP VE SUPER CUP GIBI DUNYANIN EN BUYUK KUPALARI ARASINDA GOSTERILEN KUPALARI KAZANMASINDAN DOLAYI YAPMIS OLDUGU EGLENCELERI GORMEMISLIK,ABARTI VE EZIKLIK OLARAK NITELENDIREN fenerbahce.SAIBELERLE TURKIYE LIGI SAMPIYONU OLDUKTAN SONRA 1 SENE BOYUNCA BU SAMPIYONLUGU KUTLAYARAK EN UZUN SAMPIYONLUK KUTLAYAN TAKIM OLARAK GENE BIR ILKE IMZA ATMISTIR.

16)HAYATTAKI TEK HEDEFI EZELI RAKIBINI YENMEK OLAN VE EZELI RAKIBIYLE YAPTIGI MACLARA GORE ANTRENOR,YONETIM VE FUTBOLCU DEGISTIREN ILK VE TEK TAKIM.

17)BIR SAMPIYONLUKLA KENDISINI EFSANE ILAN EDECEK KADAR ALCAK GONULLU OLAN AMA GALATASARAY'IN YILLARDIR AVRUPADA KAZANDIGI BASARILARDAN SONRA KENDISINE AVRUPA FATIHI DEMESINI ABARTI BULAN ILK VE TEK TAKIMDIR.

18)KAYNAGI HICBIR ZAMAN TUKENMYEN PARAYA SAHIP OLMALARINA RAGMEN STADLARINDA SUREKLI ELEKTRIK SAGLIYAMAYARAK TURKIYE'YI AVRUPAYA REZIL EDEN ILK VE TEK TAKIMDIR.

19)AVRUPA'DA HICBIR VARLIK GOSTEREMEMESINE VE TURKIYE'DE EZELI RAKIBINDEN DAHA AZ KUPAYA SAHIP OLMASINA RAGMEN KENDISINI TURKIYE'NIN EN BUYUK TAKIMI ILAN EDEN TEK TAKIMDIR.

20)KENDISINI BIR INSAAT SIRKETI ZANNEDIP YAPTIGI BINALARLA OVUNEN ILK VE TEK TAKIMDIR.

21)KENDINI TARAFTARINI DOVEN VE KENDI TARAFTARINA KUFUR EDEN OYUNCUYU ALAN ILK VE TEK TAKIMDIR.

22)BUTUN TESISLERININ BULUNDUGU YERLERDE AYRICA BIRDE BOKLU DERE OLAN ILK VE TEK TAKIMDIR.

23)EZELI RAKIBININ ARTIKLARINI TOPLAYARAK EZELI RAKIBINI GECECEGINI ZANNEDEN ILK VE TEK TAKIMDIR

24)VE SON OLARAK BJK’NIN DE KENDİLERİNDEN ÜSTÜN BİR TAKIM OLDUĞUNU KABULLENMEYİP HALA KAFA TUTUYOLAR...

Çok sevdim bu yazıyı :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 67
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Neden fbli değiliz?

Bu soruyu fbliler neden diğer insanlar feneri hiç sevmiyorlar diye kendilerine sorsalar?

Ayrıca (muhtemelen gördüğünüz veya görebileceğiniz) en fanatik Beşiktaşlıyım!!!

fenerliler bu rezilliklere üzülmesinler (vah vah vaaah yazıııık :grin: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

8)KENDISINE KOYAN KULUP ADETI KADAR FORMASINA YILDIZ YAPTIRIP,SAKLABANLARIN KIYAFETLERINE TAS CIKARTACAK GUZELLIKTEKI FORMAYA SAHIP ILK VE TEK DUNYA TAKIMI

11)TARAFTARINA PARA VEREN VE TARAFTARLIGI KOPEKLIGE CEVIREN ILK VE TEK TAKIM.

13)KADROSUNDA TOPLAM 4 TURK FUTBOLCU BULUNDURMASINA RAGMEN KENDISINI TURK TAKIMI ILAN EDEN VE KADROSUNDAN MILLI TAKIMA 10 FUTBOLCU VEREN EZELI RAKIBINI SIRP TAKIMI ILAN EDEN ILK VE TEK KULUP.

14)KURTULUS SAVASI SIRASINDA TUM SPOR KULUPLERI DAGILMIS,OYUNCULARI CEPHELERE GITMESINE RAGMEN fb DAGILMAMIS VE OYUNCULARI SAVASA GITMEKTEN KORKMUS;VE BU SAVASTAN KACAN VATAN HAINLERIYLE BIR MAC KAZANARAK KENDISINI MILLI KAHRAMAN ILAN EDEN ILK VE TEK TAKIM.

18)KAYNAGI HICBIR ZAMAN TUKENMYEN PARAYA SAHIP OLMALARINA RAGMEN STADLARINDA SUREKLI ELEKTRIK SAGLIYAMAYARAK TURKIYE'YI AVRUPAYA REZIL EDEN ILK VE TEK TAKIMDIR.

20)KENDISINI BIR INSAAT SIRKETI ZANNEDIP YAPTIGI BINALARLA OVUNEN ILK VE TEK TAKIMDIR.

24)VE SON OLARAK BJK’NIN DE KENDİLERİNDEN ÜSTÜN BİR TAKIM OLDUĞUNU KABULLENMEYİP HALA KAFA TUTUYOLAR...

Çok sevdim bu yazıyı :D:D

Aslında futbol muhabbetine girmek istemezdim ama ağır yazmışsın .(yoksa sizlerin veya başkalarının fenerli olmamaları için doğru sözler var burada.olmasınlarda zaten)

8-"kendisine koyan" :unsure: sizler böyle konuştukça neden fenerli değiliz değil neden adam değiliz topicleri açmak geliyo içimden

11-bişeyleri bilmeden konuşmak buna denir.kendi kulübünüzde de aynı şeyler yapılıyor.(çünkü bütün takımlar aynı b...k un soyudur veya aynı soyun b..k 'u da diyebiliriz.

13-16 kişilik kadrosunda hiç ingiliz bulunmadan büyük başarılara imza atmış Arsenal'i bütün dünya ingiliz takımı olarak bilmektedir ve başarılarıyla anılmaktadır.

14-yazık diyorum size

18-bir stadın olduğu zaman konuşursan sevinirim.

20-o zaman seyrantepe için yalvarılmaması gerektiğini kendi yönetiminizede bildiriniz.

24-kutsal ittifak'ınızı heryerde belli etmesiniz olmaz

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu tip başlıklar bana fenerbahçenin büyüklüğünü bir kez daha perçinliyor

valla fenerbahçe düşmanlıgı her yerde alışıgız yani

ya golgicim fenerbahçe düşmanlığı bu arkadaşlara hiçbirşey kazandırmaz ama seninde dediğin gibi bu düşmanlıkları Fenerbahçe nin büyüklüğünü kanıtlar. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne alaka? Birine düşman olman o kişinin büyüklüğünü göstermez ki!!!

Örneğin Siyasi anlamda söylemiyorum ama bu vatanda yaşayıp vicdanı olan herkes pkk den NEFRET EDER.

Şimdi bu (destekçisi olan ülkeler olmadan) pkknin çok güçlü olduğunu mu gösterir? :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçek olan şu ki fenerbahçe Türkiye'de en az sevilen spor klübü...bunun nedenleri basit fenerbahçe Türkiye'de burjuvazinin sonradan görme ticaretle uğraşan belki öğretim görmüş ama eğitilememiş para babalarının finanse ettiği spor etik anlayışından yoksun insanların yönettiği bunun neticesinde de taraftar kitlesi olarak genellkle enalt sosyal tabakadan insanların tuttuğu ve nasıl ve ne uğruna olursa olsun tüm ahlaki değerleri bir yana koyarak sadece kazanmak olan bir klüple bağdaşacak taraftar kitlesine mensup bir klüp...

Yönetiliş tarzına da bakacak olursak taraftarlarının cumhuriyet banzetmesine karşılık diktatörlükten öteye gidemeyecek bir şekle sahip olduğunu görürüz...

Eğer yine benzetmelerden yola çıkacak olursak biraz da alegoriyle fenerbahçeyi Türk futbolu için Tolkien'in yüzüklerin efendisinde geçen Mordor diyarına...Aziz Yıldırım'ı şeytan Sauron'a,Aziz Yıldırım karşısında elpençe duran ağızlarından çıkan her sözün aslında Aziz Yıldırım'ın sözü olduğu bilinen düşünce yoksunu,fanatik yöneticilerini yüzük tayflarına...holigan ve her yönden sevimsiz taraftarlarını da Mordor ordularında görev yapan orc,goblin ve trollere benzetebiliriz...

buna karşılık geri kalan büyüklerden...

Galatasaray'ı aristokrat yapısı ve mektebi sultaniden bu yana 600 yıllık bir geçmişe sahip olduğundan dolayı elflere...

Beşiktaş'ı hangi şartlarda olursa olsun büyüklüğünü ve asaletini koruduğu,hala güçlü bir yönetim kadrosuna sahip olmadığı için vekilharçlarla yönetilen ve kralının Minas Trith'e dönüşünü bekleyen Gondor insanlarına...

Trabzonspor'u da geçmişte saruman'ın orklarının(fenerbahçe-kaçan şampiyonluk) saldısına uğramış ve hala bunun acısını çeken ama yine de güçlü atlı süvarileri ile büyük bir direnç gösteren Rohan atlıları'na benzetiyorum...

Nasıl sizce yanılıyor muyum... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fenerbahçe niye antipatik?

Asıl neden şu: F.Bahçe kazancını artırmanın, Türkiye ekonomisinin yarattığı

değerden aslan payını kapmanın yollarını buldu, mekanizmalarını

geliştirdi...

BJK ve GS ile üç aşağı beş yukarı aynı seviyedeyken bir iki basamak yukarıya

çıktı... Stadından, TV'den, çeşitli satışlardan, marka adından para

kazanıyor... Bu parayla yurtdışından yıldızlar alıyor... Onlar sayesinde

daha da para kazanıyor... Şampiyon olarak taraftar sayısını artırıyor...

İşte diğer yöneticiler giderek yükselen bu sarmalı fark etti. Kızmalarının,

köpürmelerinin asıl sebebi bu!

arkadaşlar yani başlarına gelecekleri bildikleri için... çekemiiiiiyoooorrrrlaaaarrrrr.... ŞAMPİYON FENER...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne alaka? Birine düşman olman o kişinin büyüklüğünü göstermez ki!!!

Örneğin Siyasi anlamda söylemiyorum ama bu vatanda yaşayıp vicdanı olan herkes pkk den NEFRET EDER.

Şimdi bu (destekçisi olan ülkeler olmadan) pkknin çok güçlü olduğunu mu gösterir? :clover:

yaw yani sana varya bişey demicem burdada kendi adıma kapatıcam konuyu ...ama ilhan cavcav'laşmayın bu kadar diyorum size .bu kadar sığ düşünülmezki yaa o zaman bende senin gibi örnek veriyim dünyanın 3/2 si amerikadan nefret eder ama kabul edilir bir gerçek vardır amerika dünyanın ekonomik ve askeri olarak en büyük gücüdür.böylemi diyim yani.ayyy alın kupalarda sizin olsun futbolunuzda...öfff

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayrıca bir maçta 4 gol yemişken sus işareti yapan futbolcuyu barındıran ilk Türk takımıdır.3 maçta 13 gol yemekte her yiğidin harcı değildir.Parayla rezillik bu olsa gerek .İstemez kalsın o şeref size bizim febeli olmak gibi bir niyetimiz yok zaten.Üstelik biz febe yi bu kadar parası yokkende sevmiyorduk halende sevmiyoruz ve asla sevmeyeceğiz. :P;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Muhahahhaa :lol:

Matematik profesörü snein bu futbol hakkındaki görüşlerini keyifle okuyorum .. İnan cok güldürüon beni ya :D

Allah da seni güldürsün :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi siz bide formaya reklam da yaparsınız bu kupayı ne de olsa çok önemli(!) bir kupa...

yıldız falan da istemeyin sonra formaya mahkemelerde yapmadgınız iş değil :D

Biz ŞAN ve ŞEREFİMİZLE alırız kupaları SİZİN GİBİ BAŞKA YOLLARLA DEĞİL!!! (anlayan anladı... :grin: )

Hem madem Fortis 'i küçümsüyorsunuz siz de gidip daha mükemmeli olan azizenin "şans" dediği çoğu fenerliyi çatlatan ve yine çoğu fenerlinin kabullenemediği kalan aşağı yukarı tüm taraftarların gurur duyduğu UEFA Kupasını alın da puansız olarak KÜMESine (hindi ya o bakımdan!!!) geri dönen ilk ve tek Türk takımı (başka hiçbir takımın -Denizli hariç- KÜMESi yok ama neyse!) olmakla yüzümüzü kızartan takım unvanından bir nebze olsun sıyrılın...

Ayrıca sizin azizenin ulu önderimiz Atatürk'ün defterine Ata'mızın fenerli olduğuna dair bazı karalamalar ve saçmalamalar yapmasına rağmen ULU ÖNDERİMİZ BİR BEŞİKTAŞLIYDI VE HALEN DE ÖYLE!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz ŞAN ve ŞEREFİMİZLE alırız kupaları SİZİN GİBİ BAŞKA YOLLARLA DEĞİL!!! (anlayan anladı... :grin: )

Hem madem Fortis 'i küçümsüyorsunuz siz de gidip daha mükemmeli olan azizenin "şans" dediği çoğu fenerliyi çatlatan ve yine çoğu fenerlinin kabullenemediği kalan aşağı yukarı tüm taraftarların gurur duyduğu UEFA Kupasını alın da puansız olarak KÜMESine (hindi ya o bakımdan!!!) geri dönen ilk ve tek Türk takımı (başka hiçbir takımın -Denizli hariç- KÜMESi yok ama neyse!) olmakla yüzümüzü kızartan takım unvanından bir nebze olsun sıyrılın...

Ayrıca sizin azizenin ulu önderimiz Atatürk'ün defterine Ata'mızın fenerli olduğuna dair bazı karalamalar ve saçmalamalar yapmasına rağmen ULU ÖNDERİMİZ BİR BEŞİKTAŞLIYDI VE HALEN DE ÖYLE!!!

ben kupaları küçümsemiyorum ben kupalar için takım tutanları küçümsüyorum (bunu da anlayan anlamıştır..)

yüz kızartmak mı avrupada son 3 seneye bak bakalım anlarsın umarım...

ayrıca son paragraftaki saçmalıklara da cevabı zaten fenerbahçe camiası vermiş, illaki kanıdını görmek istyorsan şükrü saracoğluna git yada hemen altında hiç bir kulüpte olmayan fenerbahçe müzesini gezebilirsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.