Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DUSUNDUREN SORU

Misafir ^^esra^^

Önerilen İletiler

• Cevaplar 131
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:clover:

bak sen canugur a öylemi sacma buluyorsun illa herkes senin gibimi dusunmesi lazim istedigim soruyu sorarim sende cevap verme ustelik sacma kelimesini bana kullanma o daha cok sana yakisir böyle verdigin bir cevaptan sonra.......

7984[/snapback]

forumlarda, asla kisiler hedef degildir.Alinmayiniz.

yalnizca düsünceler üzerine konusulur.

yanlis anlamayiniz.

Ortaya atilan sorularin kendisi muhattaptir, yazanlar degil :clover:

sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dusunceleriniz dogru bence hata herkez yapabilir .....

8032[/snapback]

evet, ben bir kizi seviyorsam, asla onun bekareti aklima gelmez.

onunla neyi ne kadar paylastigima bakarim. Eger benimle beraberse, kiz degilse mutlaka sorun kendisini ilgilendirir. Beni lgilendiren kismi ise benimle birlikte oldugu andan sonra baslar.

Gönül ya, bazen de insan en olmadik asklar icin kendini paralayabiliyor. Bu da cok hos aslinda. Sevmek var ya isin icinde. Gözü görmez insanin. Hele paylasmasini biliyorsa karsilikli; ne olursa olsun, ne bekaret dinler, ne kadinlik, ne de eski evlilikler.....ask, ask ask....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canugur ile ilk defa bir konuda anlastik nazar deymesin :P

8040[/snapback]

Aslinda anlasilamayacak konu yoktur insanlar arasinda.

Sevdigim insan daha önce birini sevmis, evlenmis te olabilir. Aldanmis olabilir.aldatilmis ta olabilir. Simdi bu kizin tekrar sevmeye ve sevilmeye hakki yok mu deiyecegiz. Elbete sevecek, sevilecek.

Ama tabulara bakip bekaret elden gitti diye onu yargilamaya asla hakkimiz yok.

Insaniz, hatalar bizim icin.

sevmek te, sevilmek te bizim icin.

sevgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkes bir dusunmuyor iste cok ama cok farkli dusunenler de var örnegin öldüren bile var bu konuda yada cok farkli seyler herkez böyle guzel dusunce cok iyi olurdu ama malesefffff herzaman boyle guzel sonuclar almiyoruz....

guzel dusunceleriniz icin paylastiginiz icin tesekkürler........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkes bir dusunmuyor iste cok ama cok farkli dusunenler de var örnegin öldüren bile var bu konuda yada cok farkli seyler  herkez böyle guzel dusunce cok iyi olurdu ama malesefffff herzaman boyle guzel sonuclar almiyoruz....

guzel dusunceleriniz icin paylastiginiz icin tesekkürler........

8064[/snapback]

:clover:

Bazilari diyorlar ki; bekareti giden kiz mundar olur: böyle sacmalik olur mu arkadasim?

O kadinin yüregi, o kadinin hayalleri yok mu: kadin mundar oldu diyenlere soruyorum: mundar eden kim? erkek tabi ki: utanmadan kizin bekaretiyle oynayip, sonra da temiz kiz arayan erkekleri bir ucaga bindireceksin, tam marmara denizinin üzerinden gecerken ucagin kapaklarini acacaksin :D

espri de olsa kiziyor insan.

Baska bir cözüm bulan varsa yazsin bu insanlar icin.

Birlikte yapilan bir cinsellikte kirlenen neden hepb kiz oluyor, aciklayabilirler mi????

sevgiyle kalin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam canugur haklisin ama ben neden evlenmeden kadin oluyorum anliyormusun beni bize demiyorum bana ters bu yazdiklarimi kendim icin diyorum herkes kendi namusundan sorumludur yazdiklarina hem katiliyorum genel olarak hem katilmiyorum esra olarak benim bir hedefim var bembeyaz gelinligimle gelin olcam bir kez evlencem ve son olarak beyaz kefenle gömülcem bu benim karakterim degistirmem ama ben esrayim iste ben bu halimle kendime kiz derim kimse kirilip gucenmesin sözlerim kendim icin ben belki karadeniz kiziyim diye boyle dusunuyorum ama bunun karadenizle ilgisi yok ben esrayim iste

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Forum arkadasim Canugur,

sanki katilmayali uzun zaman olmus....

bu konu haketten bayat bi konu (Esra üzerine alinma lütfen!), ama cok güzel aciklik getirmissin.

sadece bi husus dakatilimiorum, ve tam olarak hangi arkadas yazmis bilmiorum, denilmis ki hata yaptiysa af edilmeli.

hata ne ? ve af edecek kim?

Saygilar

ala Turka

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sözü edilen hata, yorumun icindeki belirsiz kisi icin yazilmis. Yani bir kiz hata yaptiysa bunun bedelini ona ödetmemeliyiz. Hepimiz yapabiliriz. Kaldi ki hic bir hata tek basina yapilmaz. Hep cift taraflidir.

Konunun arkadaslarla ilgisi yoktur, yorumun icindeki konudaki belirsiz kisi ile ilgilidir.

sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Gözlemlerim şu:

Türkiyeden giderek Yurt dışında Yaşayanlar ..

Düşünce ve uygarlık olarak bizden yüz yıl ilerde olan toplumların içinde yaşıyorlar.

ama türkiyede ki toplumu oluşturan % 70 bireylerden düşünce ve hayat görüşü

olarak 100 yıl daha geride

oluyorlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok kişisel bir konu ,

artık ülkemizde de normal karşılanmaya başlandı ama halen zorluklar yaşanıyor,tavsiyem ileriyi düşünerek hareket edilmesi,ve kadınlar için özellikle söylüyorum:lütfen kendinizi yıpratmayın çünkü ruhunuzu verdikleriniz bazen değmiyor ,bunu (seviginizi,ruhunuzu) verdiğiniz insan cidden değiyor mu buna dikkat edin ..

sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar bence çok önmeli bir mesele,evleneceğim kızın bakire olmaması benden önce başkasıyla bir şeyler yaşadığının belgesi gibidir,bunu kabullenip evlenen erkeklerin karakterini anlayamıyorum,ben kız arkadışımla böyle bir problem yaşadım ve hiç düşünmeden bitirdim,belki çok zor oldu ayrılık ama içim rahat en azından,ama kesinlikle sadece bekaretle bitmiyo iş gerisi çok daha önemli.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.