Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

güzel bir soru

özkan1980

Önerilen İletiler

bu da bir bankanın sınavında sorulan bir soru aslında bilindik bişey ama yinede soruyorum

arabanızla yolda seyir halinde gidiyorsunuz bir yerde 3 kişiye rastlıyorsunuz bunlardan 1. sizin hayatınızı kurtaran doktorunuz 2. çok hasta ve derhal hastaneye yetişmesi gerekli birisi 3. ise hayatınızın aşkı olması muhtemel çok güzel bir bayan arabanız 2 kişilik yani sadece 1 kişi alabilirsiniz siz olsaydınız hangisini alırdınız

kolay gele...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu da bir bankanın sınavında sorulan bir soru aslında bilindik bişey ama yinede soruyorum

arabanızla yolda seyir halinde gidiyorsunuz bir yerde 3 kişiye rastlıyorsunuz bunlardan 1. sizin hayatınızı kurtaran doktorunuz 2. çok hasta ve derhal hastaneye yetişmesi gerekli birisi 3. ise hayatınızın aşkı olması muhtemel çok güzel bir bayan arabanız 2 kişilik yani sadece 1 kişi alabilirsiniz siz olsaydınız hangisini alırdınız

kolay gele...

İkincisi...Hasta olan kişinin(eğer trafik kazası geçirmişse ya da bayılmışsa) hastaneye yetiştirilmesi vicdani ve kanuni bir yükümlülüktür.

Saygılarımla,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kolay gele...

doktoru alirim sonra hastayla karsilasinca onuda alirim doktor hastaya bakar en azindan gelelim hayatimin kadinina bana pek uymaz ama onunla karsilasinca doktorla hastayi indirip ki hasta emin elde olmus olur kizi alip gazlarim :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kolay gele...

uuiiyyy soruyu yine anlamadan hizli okumusum pardon :blushing:

ben biraz dusuneyim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kolay gele...

soyle yapsak dokyora arabayi versek hastayi alip hastaneye gitse bende kizla basbasa kalsam olmazmi yaw :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doktor başka arabada bulabilir

guzel bır bayana yıne rastlanabılır

ama hayat kurtarmak herşeyden önemlidir

femalexe katılıyorum

arabayı doktora veririm hastayı yetiştirir hasta kurtulur ve doktora vefa borcumu ödemiş olurum e kızla da konuşma fırsatı olur. en mantıklı çözüm budur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

femalexe katılıyorum

arabayı doktora veririm hastayı yetiştirir hasta kurtulur ve doktora vefa borcumu ödemiş olurum e kızla da konuşma fırsatı olur. en mantıklı çözüm budur

aslında bankanın sorduğu bu soruyunun yanlış cevabı yok her cevap olabilir ama binlerce kişi içinde sadece bir kişi diğerlerinde farklı birşey söylüyor ve onu işe alıyorlar yani cevaplardan hangisinin en iyi olduğu önemli

burada cevap: arabayı doktora verirdim. doktor benim hayatımı kurtardığı gibi oradaki hastanında hayatını kurtarabilir. ben de orada inip kızla yanlız kalıp tanışıp konuşma fırsatı bulurdum

doğru cevabı verenleri kutlarım siz işe alındınız varsayın

;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.