Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SONS OF ANARCHY (Yabancı Dizi)

gloria

Önerilen İletiler

SONS OF ANARCHY

Yapım: 2008, ABD
Yönetmen: Stephen T. Kay
Senaryo: Dave Erickson, Jack, Logiudice, Kurt Sutter
Yapımcı: Art Linson, John Linson, Jamies D. Parriott, Kurt Sutter, Craig Yahata, Kevin G. Cremin
Görüntü Yönetmeni: Paul Maubaum
Müzik: Bob Thiele Jr.
Dizi süresi: 45 dakika
Her sezon 13 bölümdür.

Oyuncular: Charlie Hunnam, Ron, Perlman, Johnny Lewis, Katey Sagal, Kim Coates, Maggie Siff, Tommy Flanagan, Mark Boone Junior, Jay Karnes, Ryan Hurst, Sprague Grayden, Dayton Callie, Dendrie Taylor, Taylor Sheridan, Theo Rossi, William Lucking
sons_of_anarchy.jpg

KONUSU:

Sons of Anarchy, benim en sevdiğim dizilerden birisi... İzlediğim tüm dizileri değerlendirirsem bu dizi, ilk 5'in hatta ilk 3'ün bile içindedir. Şu zamana kadar 3 sezon oynandı ve bitti, önümüzdeki yaz 4. sezonu başlayacak şeklinde diziye onay verildiğini biliyorum. Her sezon 13 bölümden ve her bölüm 45 dakikadan oluşuyor. Dizi, bölüm başına ortalama 3.5 milyon izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Sons of Anarchy (SAMCRO) Charming'de yaşayan, geçimini oto tamirciliği, motosikletli eskortluk, p.orno film şirketi, silah kaçakçılığı gibi hem legal hem de illegal işlerle sağlayan bir motosiklet kulübüdür. Üyelerin her biri kulübe son derece bağlıdır öyle ki kulübe ihanet ölümü dahi gerektirir. Kulüp üyelerinin, yaptıkları yasa dışı işler nedeniyle kanunla da başı sürekli derttedir. Hem kanunla işlerini yola sokmalı, hem de bu zamana kadar yaptıkları işlerine devam etmelidirler.

Diziyle ilgili spoiler içerir mi tam olarak emin değilim ama şu bilgiyi de vermeden geçemeyeceğim sanırım:

Sırf 3. sezonun son 20 dakikası için bile izlenir bu dizinin tümü... Offfff be o ne güzel bir sezon finaliydi öyle, bu sezonun sonunda aldığım keyfi bu zamana kadar bi iki filmde daha almıştım, muhteşemmmmmdi, muhteşemmmmmmmmmmmm :smile:

TRAILER / FRAGMAN:
http://www.youtube.com/watch?v=v_XFvVjaKrw

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...
  • Admin

Dün ve bugün iki bölümünü seyrettim. Malesef çok kötü bir dizi diyebilirim. Özellikle üçüncü sınıf senaryo. Kasabanın şerifi 21 yüzyılda modern mafyayla flört ediyor hemde sokak ortasında heryerde... Bilgiler açık açık paylaşılıyor FBI ve FED olayın içinde cümbür cemaat olaylar birbirini izliyor... ah unuttum IRA işin içinde hemde silah kaçakçılığı... Ve bizim motorsiklet kulübü silah, içki ve ****** işinde... Heryer mafya çeteleri sanki dünya mafya dan oluşmuş... herneyse... (Not: Eğer mafya senaryosu hakkında yazacaksanız akıllıca yazacaksınız)

Ayrıca kadınların hiçbirşey olmadığı bir dizi ... tongue.png

İşte bu kadar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.