Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erkeklerin En Cok Söyledigi Yalanlar

Misafir birce

Önerilen İletiler

Her insanın günde 200 kez yalan söylemeyi aklından geçirdiği,

kadınların çoğu zaman başkasını kırmamak için bu isteğe kapılırken

erkeklerin kendilerini üstün göstermek için yalan söyledikleri iddia ediliyor. :)

Abartı meraklıları

Erkeklerin kadınlara göre daha çok yalan söylediği belirtilirken problemlerini, korkularını gizledikleri ve abartıya meraklı oldukları kaydedildi.

Ağzından çıktığıyla aklından geçirdiği

Yalana ilişkin yapılan çeşitli araştırmalarda, erkeklerin söylediği ve aklından geçirdiği arasında dağlar kadar fark olduğu ortaya çıktı.

1. - o civit sarisi sachli yapay goz renkli , solaryum chikishi ciltli , liposakşın baldırlı kız kimdi yanındaki hıııııı

2. - hiç çocukluk arkadaşım , ne o sevgilim kıskandın mı

3. - yoo benim hiç kıskandığımı gördün mü?

4. -telefonumun sarjı bitti

5. -aylınle kunusuyodum canım

6. -şu anda konuşaman; ben seni birazdan ararım...

7. -sana asla yalan soylemedim ama ben niye iftira atiyosun ki bana?!

8. bana guvenmiyomusun. guven bana, soz senin guvenine layik olacagim

9. -hayir hayatim evdeydim. annem telefonun kablosuna takilmish kablo cikmish sabah farkettik

10. -neden mi internette chat yaptim. hiiic, bi arkadasha gitmishtim oolesine gosterdi chat yapmayi ishte. yoksa sensiz hich yaparmiyim ben bishey.

11. -saclarimin dogal rengi bu, guneste aciliyor..

12.- Anneni cok seviyorum

13.- Bu ev artik senin

14. -Yemeklerin nefis

15.-Romantik filimlere bayilirim

16.-ben hic yalan söylemem bi kere !

.

.

.

.

Kizlarin en cok söyledigi yalanlar sayilirken, bir topik`te :)

lütfen unutmayinki, yukaridada belirtildigi gibi..kadinlarin cogu zaman baskasini kirmamak icin bu istege kapilirlar.

bende bu yüzden dahasini saymaktan vaz gectim .. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw kızlar saatlerce konuşmaya bayılırlar,erkekler neden sevmez telefonda konuşmayı bunu anlamıyorum

bır erkek açıklasın

kızı sevmıyorsa mı yada konuşmayı

ben açıklayayım kolum yoruluyor kulaklarım ağırıyor bazen beni aradığında bana anlat derdi rahmetli ne anlatayım kardeşim dedekorkutmuyum ben işlerden aklıma bişeyde gelmiyor sıkılmasın diye kısa kesmeye çalışıyorum hem ne gerek varki eskiden telefonmu vardı telefon çıktı sevgi bitti eskiden bir mektup yazardılar birbirlerine parfümlü öpücüklü mektuplar kıymeti bilinirdi saklanırdı tekrar tekrar okunurdu anlatmak istediğim çok olunca değeri düşüyor ve sıkıyor insanı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Kadın erkek hepsi yalanın alasını söyler.. Hepimiz bunu yaparız..

- Seni Seviyorum

- Senden başka kimseye aşık olamam

- Sensiz bir hayat düşünemiyorum

- Sen tanıdığım en mükemmel insansın

- Sen diyosan doğrudur aşkım

- Seni beklerim

- Seni anlıyorum......................... Bunlarda bayanlardan duyduklarım.. Sen le başlayan cümlelere dikkat edin..Bu tür cümlelerin ömürleri pek uzun olmaz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yav ne güzel işte seni seviyorum demek parayla değilya söyleyin söyleyebildiğiniz kadar her duyduğunuzada inanmayın :)

yanlış anlaşma olmasın seni seviyorum demek duymak çok güzel ama samimi olması,yürekten olması lazım.karşıdakini kalpsizce sömürmek için değil yaa işte böyle :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkek veya kadın ne fark ederki..Yalan söyledikten sonra...Sadece erkeklere hitab edilmiş ama bana kalırsa son zamanlarda asıl bayanlar bu yalanları daha çok söylüyorlar..

Erkeler için;

* Sen aramasaydın ben arayacaktım..

* Seni aramıyorsam bu seni düşünmediğim anlamına gelmiyor..

* Herşey senin mutluluğun için.. <_<

* Sanırım zamana ihtiyacım var...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Top 10 erkek yalanları

1- Bir şeyim yok, ben iyiyim.

2- Bu son kadeh.

3- Göbeğin hiç de o kadar büyük değil.

4- Hiç fikrim yok.

5- Pilim bitti.

6- Üzgünüm aradığını duymamışım.

7- Bu kadar içmeyecektim.

8- Kendi yolumda gidiyorum

9- O kadar da pahalı değil.

10-Trafikte sıkıştım.

"İnsanlar zannediyor ki yalan söyleyen kişiler göz temasından kaçar, yüzlerini saklar. Ama aslında durum bunun tam tersi. Yalancılar, sizi ikna etmek için ellerinden geleni yapar. Yüzünüzdeki reaksiyonları görebilmek için size direkt ve ilgiyle bakar."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

çok güzel bir konu..açan arkadaşa teşekkürler..erkek olarak hiç övünülecek bir konumda olmadığımızı söylemek istiyorum..tecrübelerime dayanarak söylemem gerekirse maalesef erkeklerin yalan hususunda bayanlara büyük fark atacağı kanaatindeyim..

oran olarak erkeklerin yüzde doksanbeşi çok rahatlıkla yüzleri kızarmadan bu yalanları söyleyebiliyor..

bayanları yüzde beş olarak görüyorum..küçük bir oran yani..

aslında toplum olarak herkesin bunu kendi kendine sorması lazım..biz neden yalancıyız..neden yalancı olduk..

özel hayatımızda ve iş hayatımızda,neden herşey yalan???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.