Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

evlenmek istiyoruz yardımcı olun

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 2 ay sonra...
Misafir Elif atay atceken

Ben de 4yillik evliyim ve bende ayni senin durumundayim paramiz olmadigi icin dugun yapamiyoruz ben cok istiyorum gelinlik giymek ama hala yokk oldgu icin yapamiyiruz paramiz olsa bizde yapariz her genc kiz gibi bende o beyaz gelinkihi hak ettigimi dusunuyorum deblet de kiredi veriyormus niye kiredi veriyor evkenemeyenlere o parayi hediye etse ne olir sanki seni cok iyi anliyorum kardesim milletimiz anlamaz tok acin halinden ne anlar :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Arkadaslar allah rizasi icin bana yardim edin evlenecem ve durumum yok calisamiyorum gazi oldugum icin 2010 yilinda şirnak mili jandarma karakolunda gorev yapmataydim ve 10.04.2010 tarihinde sabah yol aramasina cikmistim ve mayin patlamasi sonucu ayagimi kaybettim ve gazi oldum genc yasta hayata kustum tm herseyden vaz gecmistimki bir banla tnistim ama ne yazikki evlenecek maddi durumum yok lutfen bana yardimci olun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

bzide birbirimizi çok sevdik ailesi red etti 3 senedir apartta kapıcı dairesinde kalıyoruz 1+0 oğlumuz oldu hastaydı 1 hafta yaşadı ameliyat oldu ama kurtaramadılar hala bu aparttayız ama ne yaşasakta mutluyuz bende gelinlik giymedim benim ailem onun ailesi 3 senedir yüzümüze bakmadılar yiyecek 1 ekmek bulamıyoruz evimiz buz gibi soğuk battaniyede sarılıp ısınıyoruz eşim sabaha kadar bekçilik yapıp 30 lira yömiye alıyo ama kimseden yardım istemiyoruz çünkü mutluyuz yanyana ve masrafları yüzünden sadece imam nikahı kıyabildik ölen oğlumuz bile nikah dışı evlilik diye geçti kayıtlara diyeceğim oki ne düğün ne nikah Allah katında karın kocayızya yetiyo Rabbim herkese sevgiyle aşkla mutlu olup yetinmeyi bilsin hayırlı günler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Mrb. Ben 4 cocuk. Annesiyim buyuk oglum 36 yasinda maddi olnaklar dolayisiyla evlendiremedik ist gibi yerde yasiorz ev kira esim emekli yetiremiyorz bende colisamiyorm 57 yasindayim calistim sgk cok az bir emekli olsaydim kredi ceker evlendirirdim ben anneyim cok uzuluyorum buyuk oglum nsanli maddiyat olmayinca olmuo uzuluyorum dusunmekten kalp hastasi oldum yardiminizi bizden esirgemeyin sag el verir sol el gormez

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Biz evlenmek istiyoruz fakat maddi durumlardan dolayi evlenemiyoruz çok bişeyde gözümüz yok bir ev bir eşya olsa yeter aileler birbirini istemiyor tabi bizimde olmamızı ama biz yılmadan mücadele ettik fakat maddi anlamda işin içinden çıkamadık ALLAH RIZASI İÇİN burdan durumu iyi olanlardan yardım istiyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

yaş 25 evlenecek kızıda bulmuşuım birbirimizide çok seviyoruz çok şükür ama şu anasını satımm parayıı bitürlü bulamadım  ve sevgimize mutluluğumuze paranın engel olması çok ama çokk zoruma gidiyor allah herkesin yardımcısı olsun yardım istiyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.