Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gaflarımız

anti-alternetif

Önerilen İletiler

direk mevzuya dalmak en iyisi...

elbet bir çoğumuzun unutamadığı gafları olmuştur. ben de bu konuyla ilgili bir topik açayım dedim bir geyik konusu olsun.

evet ben kendi gafımı paylaşarak bir yol alayım.

benimki doğum günüyle ilgili. kız arkadaşımın doğumgünüymüş insanlık hali bende yalan yok unutmuşum. yanımda arkadaşları onun dogum gününü kutlayınca bir an şok oldum.bir kurnazlık yapıp unutmadığımı (güya) sezdirmek isiyordum. ne yapsam ne etsem kara kara düşünüyorum(bu arada kampusteyim ve kapus şehir merkezine uzak). bir yolunu bulup o dersteyken ben o zaman zarfında çarşıya gidip uygun bir armağan alacaktım. o ana kadar hala onun doğum gününü de kutlamıyorum çünkü armağanı verirken kuluyacamki benim unutmadığımı düşünsün.neyse ben o dersteyken gidip geldim ve hediyeye birde romantik bir mesaj ekledim gülüde unutmadım, herşey yolunda... bir de boş bir sınıf ayarladım güller hediyeler içeride bizi bekliyor...

uzun lafa gerek yok ben bunu bir yolunu bulup sınıfa getirdim. içeri girince şoook oldu. unutmadığımı anlamıştı.- bende olum başardın dedim kendi kendime- ardında bir kah kaha bende bu arada avaz avcaz 'iyiki doğdun...' sarkısını söylüyorum. ama beni dinlemiyor bile. 10 dk yaklaşık güldü. ben de anlam veremedim ama ben de gülüyordum.

işin aslı; o gün onun doğumgünü değilmiş meğerse...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 118
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bende 3-4 yaşlarındaydım dedemin gözleri tamamen kör olmuştu kapıdaki bankta oturuyorduk önümüzden köyün muhtarı hilmi amca geçiyordu selam vardi

selamun aleyküm muhammet emmi ne yapıyorsun

aleyküm selam hilmi ne edeyim oturuyorum dedi

bende düşünüyorum alla allaa bu dedem kör nasıl tanıdı hilmi amcayı aklıma bir fikir geldi dedim bi numara edeyim bakalım beni hilmi amca sanacakmı taaa 200 metre öteye gittim virajdan döndüm elimdede değnek hilmi amca gibi değneği yere vura vura adımlarım büyük büyük geliyorum heyecan o biçim tam dedemin yanından geçerken

selamun aleyküm muhammet emmi ne yapıyorsun dedim aynı hilmi amcanın şivesiyle cevap

deaaattyyytttt eşşoolu eşşek git babanla eğlen diye bi bağırdı :)

hayal kırıklığı şaşkınlık içinde şöyle düşünmüştüm galiba düşmanlarından biri sandı beni:) akşamda evde onu konuşuyordular ogün bugündür dillerde bu zekice hareketim halen daha anlatır gülerler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende 3-4 yaşlarındaydım dedemin gözleri tamamen kör olmuştu kapıdaki bankta oturuyorduk önümüzden köyün muhtarı hilmi amca geçiyordu selam vardi

selamun aleyküm muhammet emmi ne yapıyorsun

aleyküm selam hilmi ne edeyim oturuyorum dedi

bende düşünüyorum alla allaa bu dedem kör nasıl tanıdı hilmi amcayı aklıma bir fikir geldi dedim bi numara edeyim bakalım beni hilmi amca sanacakmı taaa 200 metre öteye gittim virajdan döndüm elimdede değnek hilmi amca gibi değneği yere vura vura adımlarım büyük büyük geliyorum heyecan o biçim tam dedemin yanından geçerken

selamun aleyküm muhammet emmi ne yapıyorsun dedim aynı hilmi amcanın şivesiyle cevap

deaaattyyytttt eşşoolu eşşek git babanla eğlen diye bi bağırdı :)

hayal kırıklığı şaşkınlık içinde şöyle düşünmüştüm galiba düşmanlarından biri sandı beni:) akşamda evde onu konuşuyordular ogün bugündür dillerde bu zekice hareketim halen daha anlatır gülerler :)

kardeş ne yalan söyleyeyim. okurken gülmeye başladım senin olaya.. dehşetsin ya..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

direk mevzuya dalmak en iyisi...

elbet bir çoğumuzun unutamadığı gafları olmuştur. ben de bu konuyla ilgili bir topik açayım dedim bir geyik konusu olsun.

evet ben kendi gafımı paylaşarak bir yol alayım.

benimki doğum günüyle ilgili. kız arkadaşımın doğumgünüymüş insanlık hali bende yalan yok unutmuşum. yanımda arkadaşları onun dogum gününü kutlayınca bir an şok oldum.bir kurnazlık yapıp unutmadığımı (güya) sezdirmek isiyordum. ne yapsam ne etsem kara kara düşünüyorum(bu arada kampusteyim ve kapus şehir merkezine uzak). bir yolunu bulup o dersteyken ben o zaman zarfında çarşıya gidip uygun bir armağan alacaktım. o ana kadar hala onun doğum gününü de kutlamıyorum çünkü armağanı verirken kuluyacamki benim unutmadığımı düşünsün.neyse ben o dersteyken gidip geldim ve hediyeye birde romantik bir mesaj ekledim gülüde unutmadım, herşey yolunda... bir de boş bir sınıf ayarladım güller hediyeler içeride bizi bekliyor...

uzun lafa gerek yok ben bunu bir yolunu bulup sınıfa getirdim. içeri girince şoook oldu. unutmadığımı anlamıştı.- bende olum başardın dedim kendi kendime- ardında bir kah kaha bende bu arada avaz avcaz 'iyiki doğdun...' sarkısını söylüyorum. ama beni dinlemiyor bile. 10 dk yaklaşık güldü. ben de anlam veremedim ama ben de gülüyordum.

işin aslı; o gün onun doğumgünü değilmiş meğerse...

alem adamsın yani.. bu duruma da düşülmez.. ama sonuçta bir gaf meselesi.. herşey olabilir.senin yerinde olmak istemezdim.

benim gafıma gelecek olursak. benimki biraz erotik oluyor. neyse sonuçta geyik meseleleri. efendim bundan bir kaç yil önce çıktığım bir kız vardı. neyse her çift gibi bizimde mahremiyetimiz oldu elbet simdi bunları ayrıntılarıyla anlatmak saygısızlık olur. lakin günün birinde bir tükrük alışverişindeyiz ama abi dudak, dil bütünlüğü herzamanki gibi olmayabiliyormuş. farkında olmadan yere tükürmüşüm öpüşme sonra..

vay senmisin tüküren demez mi? ne yaptıysamda güzel bir ilişki mum gibi eridi zamanla..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biraz erotik bir gafta benden

askerden gelmiştim bir internet kafe işletiyordum şehir merkezine biraz uzak bir yerde üniversiteli bir kız ödevini arıyormuş diğer kafeciler bulamamış bana göndermiş o bulur demişler kız aynılarını söyleyince tabi buyrun dedim bir masaya oturduk ikimiz biraz aradıktan sonra ödevi buldum kız sevinçten uçuyordu hemen yazıcıdan çıkaralım dedi

bende bizde yazıcı yok malesef

nasıl yapacaz peki deyince

dedim adresini al bu sayfanın yazıcısı olan bir kafeden çıkarttırabilirsin

kız bilgisayara çok yabancı ben yapamam dedi okadarını

ozaman disketiniz varsa verin kopyalayayım disketi verirsiniz kafeciye çıkartır dedim

disketimde yok dedi

aklıma çekmecedeki müşterilerin disketleri geldi dedim birini vereyim

o disketlerdede çocukların resimleri oluyordu başka kafelerde taratıp geliyordular

disketi taktım mausta bozuk zaten zor gidiyor sağa sola bi baktım içinde 5 tane resim var

bi bakayım dedim kimin resmiyse saklarım onu bidaha başka kafeye gidip taratmasın her kimse

abi resmi bir açıyorum bakıyorum o ne apaçık bir resim kızla beraber şok olmuş bakıyoruz ekrana

birden mausa daldım yürüt yürüt gitmez

başladı rengim atmaya bi kırmızı bir yeşil her renge girdim sonunda kapatabildim

kusura bakmayın dedim valla bilmiyordum ben müşteri kem küm derken kız gülüyordu

hayatımda hiç bukadar utanmamıştım ne olur ne olmaz diye başka bilgisayarda sildim geldim disketi kız haala gülme krizine tutulmuştu banamı gülüyordu yoksa sinir krizimiydi belli olmuyordu :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

askerden gelmiştim bir internet kafe işletiyordum şehir merkezine biraz uzak bir yerde üniversiteli bir kız ödevini arıyormuş diğer kafeciler bulamamış bana göndermiş o bulur demişler kız aynılarını söyleyince tabi buyrun dedim bir masaya oturduk ikimiz biraz aradıktan sonra ödevi buldum kız sevinçten uçuyordu hemen yazıcıdan çıkaralım dedi

ozaman disketiniz varsa verin kopyalayayım disketi verirsiniz kafeciye çıkartır dedim

disketimde yok dedi

o disketlerdede çocukların resimleri oluyordu başka kafelerde taratıp geliyordular

disketi taktım mausta bozuk zaten zor gidiyor sağa sola bi baktım içinde 5 tane resim var

bi bakayım dedim kimin resmiyse saklarım onu bidaha başka kafeye gidip taratmasın her kimse

abi resmi bir açıyorum bakıyorum o ne apaçık bir resim kızla beraber şok olmuş bakıyoruz ekrana

başladı rengim atmaya bi kırmızı bir yeşil her renge girdim sonunda kapatabildim

kusura bakmayın dedim valla bilmiyordum ben müşteri kem küm derken kız gülüyordu

hayatımda hiç bukadar utanmamıştım ne olur ne olmaz diye başka bilgisayarda sildim geldim disketi kız haala gülme krizine tutulmuştu banamı gülüyordu yoksa sinir krizimiydi belli olmuyordu :)

abi senin hayatın hakkikaten ytazsak roman olur. hikayen beni çıldırttı. bu cevabı yazarkaen bile inancın olsun hala gülüyorum. helal sana kardaş...

ben tam senlik sen de tam benliksin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alem adamsın yani.. bu duruma da düşülmez.. ama sonuçta bir gaf meselesi.. herşey olabilir.senin yerinde olmak istemezdim.

benim gafıma gelecek olursak. benimki biraz erotik oluyor. neyse sonuçta geyik meseleleri. efendim bundan bir kaç yil önce çıktığım bir kız vardı. neyse her çift gibi bizimde mahremiyetimiz oldu elbet simdi bunları ayrıntılarıyla anlatmak saygısızlık olur. lakin günün birinde bir tükrük alışverişindeyiz ama abi dudak, dil bütünlüğü herzamanki gibi olmayabiliyormuş. farkında olmadan yere tükürmüşüm öpüşme sonra..

vay senmisin tüküren demez mi? ne yaptıysamda güzel bir ilişki mum gibi eridi zamanla..

ooo seninkide iş değil öp öp manitayı sonrada farkına varmadan tükürdüm diyon. dost tavsiyesi: ben bu gibi durumlarda yanımda nene, karanfil vb aromalı şeker ya da sakız bulundururum. işe yarıyor. ilişkinin bitmesine üzüldüm. gerçi ben senin yanlız kalbileceğini sanmıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

disketimde yok dedi

ortak erotiktir diye bir açıklama yapmane gerek yok zaten işin işine askerden yeni gelmiştim demek yeter.

bu yazdığın birinci olaydan daha trajikomik. buna benzer bir olayda benim başıma geldi. daha o zamanlar üniversitede öğrenciyiz(yarı erotik). derslerden bilgisayar konu webden dosya indirmek kesme,kopyalma vs.

benimde bilgisayar bilgim iyidir bunu sınıf bilir. ne zaman bir sorun olsan arananlar listesindeyim(alternatifim yok). neyse kız arkadaş geldi masum masum yardım istedi. bende arkadaşı kırmayayım dedim ve oturduğum bilgisayara çağırdım yardım amaçlı. sorun ne dedim. kız bilgisayarın b'sini bilmiyorum bundan iyi sorun mu olur dedi. ben de işimiz zor desene dedim... sohbet bu şekil devam ediyor bu arada da kıza disket kopyalama vb. şeyleri anlatmaya hazırlanıyorum. disketi A sürücüsüne koydum(disket boş) ve kıza bak şimdi belgelerimden bu diskete dosyaları transfer edecegiz iyi bak dedim. kız abi pür dikkat. girdim belgelerime orada 'adsız' diye bir klasör vardı klasörü tıkladım ve A'ya gönderme emrini verdim. bilgisayar baladı A ya yazmaya. bu arada ben olayı kıza anlatıyorum. bak diyorum şimdi bu gelen ses kopyalama sesi, ses bitince sürücünün işiğida kapanacak o zaman görev başarılmış demektir dedim ve ses bitti. hadi şimdi kontrol edelim dedim ve disketi sen aç oğrenirsin dedim. verdim mausu kızın eline. ben tarif ettim o yaptı. neyse disketi açtık sonra şimdi klasörü tıkla ve aç dedim. o da açtı. biraz hantaldı makine yavaş yavaş açıyordu. kız bana hani açılmıyor dedi. bende ya sabırsızlanma birazdan açacak göreceksin görecegini dedim. ve açıldıki ne açıkdı ben de kızda görecegimizi görmüştük(......). o afalladı ben kızardım. kız kapatamıyorda.. bir an sessizlik.

kız:'makina göstereceğini gösterdi şimdi ne yapacağız' dedi. dosyayı kapatıp derhal bunu sileceğiz dedim...

ama o an bende kız da feleket bozulmuştu. o ders oldu bana artık bilmedigim dosyaları koyalamadan açıp içeriğine bakıyorum. kız arkadaş bunu bilinçli yaptığımı düşünmüş daha sonraları mevzusu olmuştu o zaman söyledi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir gaflette askerlikten

adamın gözünün içine baka baka nasıl yalan söylenir okuyun öğrenin :)

en kıdemli zamanlarımda teğmen beni odasına çağırtmıştı gittim bana dediki

yol görevinde derede yüzüyormuş askerler öyle bir haber aldım

ben yok komutanım ben hiç duymadım görmedim (bende yüzenlerin içindeyim ula karadenizliyik yarı balık adamik nasıl dayanılır o kurak iklime)

ama yüzenler varmış diyor bak haber sağlam kaynaktan kesinlikle eminim birileri yüzüyor

ben haala yok komutanım öyle bişe olsa kesin haberim olurdu :)

tamam erol sana güveniyorum biliyorsan mutlaka söylersin

valla komutanım kim yüzüyorsa bendende korkuyordurki size söyleyeceğimi yada ceza vereceğimi bilir

teğmen gülümsedi tamam erol biliyorsun yol görevi tehlikeli derede yüzmek kesinlikle yasak kimseye bişey söylemede ben habersiz bir sızma harekatı yapacam yakalamam lazım yüzenleri gidebilirsin

bende çıkarken diyorum komutanım öyle birşey varsa ben bulurum söylerim size :) içimdende düşünüyorum yav bu adam beni duymuş olmasın ama yok yav beni duysa direk başlardı bağırmaya kızmaya beni duymamış belli diye düşünerek kapıdan çıktım

kapıda az önce dış kapıda nöbet tutan asker beni bekliyordu erol çavuşum (buarada ben çavuştum hava atmayı unutmuşum neyse) resimlerin geldi buyur dedi ver bakiim dedim resimlere bakarkende söyledi erol çavuş teğmen resimlerine baktı kapıda haberin olsun

resimlerin içindede dereyle temas etmediğim tek resim bu :)

as1.jpg

şimdi bidaha içeri girip komutanım buldum adi herifi o benmişim demenin bir anlamı olurmuydu :) rezalet acaip o an kendimi çok adi hissettim ama askeriye da kanunlar konuşuyor hatır gönül çok az ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir gaflette askerlikten

adamın gözünün içine baka baka nasıl yalan söylenir okuyun öğrenin :)

en kıdemli zamanlarımda teğmen beni odasına çağırtmıştı gittim bana dediki

yol görevinde derede yüzüyormuş askerler öyle bir haber aldım

ben yok komutanım ben hiç duymadım görmedim (bende yüzenlerin içindeyim ula karadenizliyik yarı balık adamik nasıl dayanılır o kurak iklime)

ama yüzenler varmış diyor bak haber sağlam kaynaktan kesinlikle eminim birileri yüzüyor

ben haala yok komutanım öyle bişe olsa kesin haberim olurdu :)

tamam erol sana güveniyorum biliyorsan mutlaka söylersin

valla komutanım kim yüzüyorsa bendende korkuyordurki size söyleyeceğimi yada ceza vereceğimi bilir

teğmen gülümsedi tamam erol biliyorsun yol görevi tehlikeli derede yüzmek kesinlikle yasak kimseye bişey söylemede ben habersiz bir sızma harekatı yapacam yakalamam lazım yüzenleri gidebilirsin

bende çıkarken diyorum komutanım öyle birşey varsa ben bulurum söylerim size :) içimdende düşünüyorum yav bu adam beni duymuş olmasın ama yok yav beni duysa direk başlardı bağırmaya kızmaya beni duymamış belli diye düşünerek kapıdan çıktım

kapıda az önce dış kapıda nöbet tutan asker beni bekliyordu erol çavuşum (buarada ben çavuştum hava atmayı unutmuşum neyse) resimlerin geldi buyur dedi ver bakiim dedim resimlere bakarkende söyledi erol çavuş teğmen resimlerine baktı kapıda haberin olsun

resimlerin içindede dereyle temas etmediğim tek resim bu :)

as1.jpg

şimdi bidaha içeri girip komutanım buldum adi herifi o benmişim demenin bir anlamı olurmuydu :) rezalet acaip o an kendimi çok adi hissettim ama askeriye da kanunlar konuşuyor hatır gönül çok az ;)

dostum sende cevher çok anlaşılan.. bende anlatırdım askerlik olaylarını ama su an hala askeri gövdeyim olamaz..

ben sana bir gaf daha yazayım..

yine üniversite öğrencilik yıllarımdan bir gaf ki ne gaf..

bir ara üç arkadaş bir ev kiraladık. artık beraber kalalım dedik..

ortam harika her gün şamta diz boyu. daha o zamanlar çömeziz.. eve daha hiç kız getiremedik. tabi biz bir icraat olursa hep 3 ümüz kesin varızdır. bir gün yurttaki kızlarla okey oynamay bir kafeye gittik.. herşey tıkırında. oyunlar sohbet derken zaman epeyi ilerlemiş. kızların yurda giriş saatleride geçti böylece farkında değiliz.. yapacak birşey yok tek çagre kızlarda eve gelecek vallahi bizim için sorun yok tabi sohbete evde de devam ederdik zaten hafta sonu ders yok sabah. geceyi uzatabildigin kadar uzat. yola koyulduk yürüye yürüye eve gidecektik gece hava da güzel olunca yürüyüş iyi olur dedik.

bizim kılkuyruk (arkadaşın lakabıdır) biraz dergi olaylarına düşkündür. evde her kösede rastlamak mümkündür. (bir de o zamanlar dergi modası revajda cd furyası yeni yeni başlıyor tabi.) neyse kılkuyruk arap'a (diger arkadaş) gidmiş durumu anlatmiş. "evde orta yerlerde o biçim dergiler var ben biraz sizden hızlı yürüyüm onları saklayım kızlara ayıp olmasın " demiş. arap da tamam çabu ol demiş. neyse bu konuşulanlardan o ana kadar haberim yok. biz eve geldik kızlarda yanımızda. kılkuyrukta bir panık vardı ama anlam veremedik. oturduk çerez vs yedik içtik... ama abi ortam harika kah kahlar fıkralar haddi hesabı yok.. epeyi geç oldu biraz acıktı. kızlarda acıkmişti. birşeyler yapıp yiyrlim dedik. kızlar biz hazırlarız deyip mutfa geçtiler. kılkuyruk da açık bir market bulmaya gitti ekmek vs. alacaktı. kızlara erzakların yerini göstermek için mutfaga gittim. menemen yapalım dediler. bir başladı domatesi dogramaya digeride yardım ediyor. ben de yanlarında gevezelik yapıyorum. ocaga tavayı koydu arkadaş yağ nerede dedi. bizde ekonomik olsun diye büyük tenekelerde yağ almiştık. yağ tezgahın yanında dedim. kız tamam dedi ve yağ vidonunu kaldırdıki ne görsün altında ***** dergi.. kızlar bozardı ben kızardım. kız "bu ne ya burada demez mi?" hemde iki tane..tabi bizim kılkuyruk da yo ortada olaydan nasibi alan ben oldum.. anlayacagın rezil olduk kızlara..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir kız arkadaşım bana konuyla ilgi bir mail atmış özelime onun ismini vermeden başından geçen olayı aktarıyorum..

"Birgün otobüsle eve geliyordum aksam vakti oldugu icin otobüs tiklim tiklim dolu ben kapinin önündeyim otobüs bir durakta durdu yolcunun inmesi icin benimde inip tekrar binmem gerekiyordu otobüs kaldirima tam yaklasmamisti benimde biraz atlamam lazimdi atlarken etegimin dar ve uzun oldugunu hesaba katmamistim yere cakildim etek cart diye yarisina kadar yirtildi otobüsteki herkes gülme kirizine girdi utancimdan kipkirmizi olmustum birdaha hic dar etek giymedim. "

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gaf no 3

bir eve servise gidiyorum müşterim dükkanda öyle kültürlü görünüyorki eve gidince daha kapıdayken başlıyor kızıyla kavga etmeye eve giriyoruz telefon kablosunu koridorlardan toplayıp bilgisayarın yanına getireceğimki ortalık temiz görünsün evin heryeri kartoonpiyer mübarek nerden geçirsem kabloyu sırıtıyor böyle kara kara düşünürken onlar haala kavga ediyor benim terelelliler geldi adama dedim abi şuraya bi bakta gene kavga edersiniz kbloyu şöyle şöyle çekecem uyarmı uyar dedi kabloyu çektim yerde duruyor yerde durmasın kroşeleyelim dedi dedim tamamgit haydi kroşe almaya geliyoruz tekrar kroşe alıyoruz başlıyorum duvarlara çakmaya kızlardan biride soruyorki siz bilgisayardan anlıyormusunuz kıza bi baktım o sinirle kız korktu dedim evet sen inşaat amelesi sandın galiba böyle duvarlara girince pardon falan derken kamerasını ve internetini ayarladım bilgisayarın da ben şimdi bunu niye anlatıyorum bu gaf değilki valla kusura bakmayın bende sonunda anladım bidaha silmeye kıyamam bukadar yazıyı okuyun işte alala işiniz ne ille komikmi olacaktı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya hep kızlardan bahsedildi her nedense.neyse.karli bir zaman.firtina var.bir gun otobus duraginda beklerken yanimda duran kisini tlf caldi.melodisi ayni oldugu icin benim sanip kulagima aldim.basladim alo alooo kimsiniz alooo efendim demeye.yanimdaki adam telefonuyla coktan konusmaya baslasim bile.ama ben hala alolardayım.en nihayetinde anladimki benim tlf degil tlf cebe tekrar koayke3n baktım adam konusuyor.konusurkende bir yadan bana bakiyor.neyse.adam tl kapatti.sonrada bana donup

-kardes benimdi calan

diye tlf 'nunu gosterdi.o zaman sapa ugradim tabi.ama allahtan kimse gormöedi derken arkada iki elli yaslarindaki kadinin bakip guldugunu gormem daha felaket oldu.herkese bye

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alemsiniz okurken çok güldüm :D Bitanede ben anlatayım :sweatingbullets:

Ünv. 2 sınıftayım arkadaşlarla birlikte markette alışveriş yapıyoruz ( her öğrencinin markette bir hesabı vardır ) Tabi ben bu defa artislik yapayım dedim Ölçme Bilgisi dersinden de 100 çekmişim arkadaşlara bir kıyak yapayım :D Evden gelen ek kredi kartından ödeme yapacam ,kartı çıkardım uzattım market sahibi Kamil Amcam elektrik yok hesaba yazsak olmaz mı dedi..Ben gayet sakin bir şekilde çantamda birşeyler araken ve birden ses tonum yüksek bir şekilde HİÇ Mİ ELEKTRİK YOK dedim :huh:

Market kalabalık öğrenci ve halktan kişilerde var .. Herkes dumur bana bakıyor ben daha çok dumur ve bir o kadarda kırmızı ne diyeceğimi bile şaşırdım :sweatingbullets: Kamil amcam duruma hemen el koydu tabi çekmeceyi açtı sanki şuralarada biraz olacaktı dedi :lol:

Hey Allahım ya :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

az önce arkadaşımın bana anlatışı aynen şöyle öldürdü beni gülmekten ya diyorki

bugün benim kız aradı dediki sana bir fıkra anlatayım başladı anlatmaya bir kadın varmış sosyeteden antalyaya plaja gitmiş 2 aylığına sonra orda bir adamla tanışmış çıkmaya başlamışlar ilk gecedende yatağa girmişler hergece sabah akşam beraber olmuşlar sonra bu kadın işine dönmüş iş arkadaşlarından biri ona sormuş hanımefendi 2 ay tatile gittiniz antalyaya ama hiç yanmamışsınız oraya güneşlenmeye gitmedinizmi nasıl olduda yanmadınız kadında cevap vermiş oraya gittim 2 ay kar altında kaldım fıkra burada bitmiş bir durgunluk arkadaşım bittimi demiş oda evet komik değilmiydi demiş bizimkide valla benim tek anladığım bunlar 2 ay hiç boş durmamışlar sürekli kötü işler yapmışlar kızda cevap vermiş ne olacak sanki ayıpmı bizimkisi ayıp demiş kız ayıp eskide kaldı insan herşeyi uygulamalı hayatınca demiş bizimkiside ozaman sana iyi uygulamalar demiş ayrılmışlar :)

benim şahit olduğum en ilginç ayrılma :)

biraz gafa benziyor diye buraya yazdım ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

az önce arkadaşımın bana anlatışı aynen şöyle öldürdü beni gülmekten ya diyorki

bugün benim kız aradı dediki sana bir fıkra anlatayım başladı anlatmaya bir kadın varmış sosyeteden antalyaya plaja gitmiş 2 aylığına sonra orda bir adamla tanışmış çıkmaya başlamışlar ilk gecedende yatağa girmişler hergece sabah akşam beraber olmuşlar sonra bu kadın işine dönmüş iş arkadaşlarından biri ona sormuş hanımefendi 2 ay tatile gittiniz antalyaya ama hiç yanmamışsınız oraya güneşlenmeye gitmedinizmi nasıl olduda yanmadınız kadında cevap vermiş oraya gittim 2 ay kar altında kaldım fıkra burada bitmiş bir durgunluk arkadaşım bittimi demiş oda evet komik değilmiydi demiş bizimkide valla benim tek anladığım bunlar 2 ay hiç boş durmamışlar sürekli kötü işler yapmışlar kızda cevap vermiş ne olacak sanki ayıpmı bizimkisi ayıp demiş kız ayıp eskide kaldı insan herşeyi uygulamalı hayatınca demiş bizimkiside ozaman sana iyi uygulamalar demiş ayrılmışlar :)

benim şahit olduğum en ilginç ayrılma :)

biraz gafa benziyor diye buraya yazdım ;)

abi durdun durdun yine bir bomba haber buldun. herhalde bunun gibi bir ayrılık öyküsü olamaz..

bu bana güzel bir fikir aklıma getirdi. ne dersin bir topic açalım ve konusu ayrılık hikayeleri olsun. hı tutar mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tutar

bir gaf daha ilk okulda kapıda nöbetçiydim çubuk kraker yiyorum güzel bir bayan hocamız vardı o beni uzaktan gördü sinirli sinirli geliyor koridordan yaklaştıkça sinirli yüzü dahada sinirli oluyor dedim ben yandım krakerleri arkama sakladım ellerimle dedim heralde yemek yemek yasaktır daha niye böyle azrailleşsin o güzel hocam geldi

-ne yapıyorsun sen burda

-nöbet tutuyorum hocam

-arkanda ne saklıyorsun çıkar çabuk

-bişe yok hocam dedim (dayaktan korkarak)

-çıkarrrr şu sigarayı (deyince)

krakerleri gönül rahatlığıyla çıkardım hocam birden melek oldu ye yavrum ye dedi birde öpücük kondurdu :) meğer sigara sanmış krakerleri :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ünv. 1 sınıftayız dersimiz Küresel Trigonometri..Derse girdik Bizim ev ahaliside arka sıralarda oturuyoruz..Ders başladı,hoca trigonometriden bahdeiyor ama hiç birimiz anlamıyoruz ne dediğini..Aykadaşlay tyigonometyi diyo ama biz böyle bakıyoz :blink:

Ben bir yandan arkadaşlara sanırım yalnış derse geldik veya hoca yanlış sınıfa geldi diyorum ama bir yandanda kitap ve defterimi topluyorum sınıftan çıkacağız güya..Kimsede birşey demiyor..Benim toplandığımı gören hoca ..

-Hayıydıy aykadaşım yolculuk neyeye dedi?

Bende walla hocam sanırım bir yanlışlık var..Ya siz ya biz yanlış sınıftayız dedim..

-Aykadaşım yanlışlık yok otuy otuyduğun yeye dedi..

Ben ne oturabiliyorum nede sınıftan çıkabiliyorum öylece kalakaldım..

Sonra yok hocam biz Küresel Trigonometri dersinde olmalıyız ama siz Küyesel tyigonometyi dersi veriyorsunuz dedim..

Bundan sonrasını hatırlamak dahi istemiyorum :w00t::lol:

Aykadaşım sen bi dışayı çık hava al bakim sonya geliysin deyip derse devam etti hoca..

Çıktım ama niye çıktığımıda bilmiyorum bu defa. :lol:

Sonra öğrendimki hocamız '' R '' özürlüymüş :(

Çok utandım walla ...

Akabininde bölüm hocamızında '' R '' özürlü olduğunu öğrendim..Ama olmazki kardeşim adamların derslerinin hepsinde bolca R var ...

:D:blush:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.