Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Dileksiz ayrılma yakışık alır mı?

eureka

Önerilen İletiler

mesajı biraz geç gördüm galiba ama

sana da...

hayret adam yine ısıttı rakıyı lakin ısı??? :P

geçen er cananına erdemine layığıyla erişsin...
:stuart:

çok mu saçma oldu ne?
:blushing::unsure::):D

Sen ,saçma da olsa, iyi dileklerde bulunursun da ben kabul etmez miyim hiç
:)
(Farzedelim ki Ömer Hayyam'ın-şarap olmasa da- bir rubaisinin iki dizesi)

Medikal'den sonra (O günaydın demişti), seni de tebrik ederim ExcE (bak bu ikinci tebriğim bugün sana)
:)
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıdaki cümlede bir dilek sakladım; bulunması da söylenmesi de zor olmayan bu dilek nedir? :)

"İnsanlar yaklaşımları ile güven edinerek canana erişirler; lügatın estetiğine rağmen."

Kolay gelsin...

sanırım bu bana da çok hoş ama :stuart::) sana da mesajına yazamadığım gibi :(:(

ama cevap verdim şimdi geç oldu ama neyse teşekkür ederim :clover::blushing:

..............meğer en mutlu nameler umut nehrinde, orman lalelerinin durgun uykusunda mahpusmuş......... :clover::clover::P:stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıdaki cümlede bir dilek sakladım; bulunması da söylenmesi de zor olmayan bu dilek nedir? :)

"İnsanlar yaklaşımları ile güven edinerek canana erişirler; lügatın estetiğine rağmen."

Kolay gelsin...

sevenler ayrılırken nasıl ağlarsa dönenlerde ağlar...:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kolay gelsin...

İnsanların kullandıkları sözlerden veya iltifatlardan ziyade davranışları önemlidir diye yorumladım ilk gördüğümde... :online2long::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk harflerine bakmayı denesen diyorum,başka da bişey demiyorum..

Bunu sadece bana değil de herkese söylesen daha iyi olur ayrıca bence cümlenin baş harflerinden ziyade içeriği ve anlamı önemlidir.Ben sadece kendi düşüncelerimi dile getirdim.

Saygılar... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel ve anlamlı düşüncelerin için benden de sana saygılar...

Teşekkür ederim.İnanıyorum (ve diliyorum) ki sen de estetik güzellikten daha çok anlam güzelliğine önem veriyorsundur :flowers: . Büyüğüm de olsan küçüğüm de olsan saygı da sevgi de bizden olsun... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.