Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aşık olmak istiyorum ! / Onu nasıl bulabilirim ?

Adsızz

Önerilen İletiler

• 3 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...

Aşk bence tamamen kalbe bağlı.Bunun ne bilimsel bir açıklaması ne de başka bir şeyi olabilir. Aşk ve mantık yan yana duramaz zaten. Eğer uygun kriterlerde birini arıyorsanız bu biraz mantık evliliği gibi olmaz mı? Dediğiniz gibi kimse mükemmel değil.Kendinizi ideal biri olarak tanımlamışsınız.Ama aşkta ideallik yoktur.Aşk tamamen an meselesi.Hiç olmayacak bir kişiye de aşık olabilirsiniz.Bence sizin aradığınız tam olarak 'aşk' değil smile.png Bu tamamen yanıma yakışsın hesabı.Herkes öyle birini ister ama bu devirde öyle kızlar çok az. İşiniz zor.Benden tavsiye,mükemmelliği ve kriterleri bir kenara bırakın.Aşk size zaten gelecektir. :) Ama istediğiniz tamamen kriterlere bağlıysa en son yol Esra Erol .. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Öncelikle birine aşık olmak istiyorsan edepli olman gerekir.Nasıl bir birliktelik söylenir EL HAYA VEL IMAN diye...Eğer edepli bir bayan ve edepli bir erkek olursanız herkes sizinle izdivaç yapmak ister....Ayrıca boşuna EDeP YA Hu EDEP dememişler....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

İmani guclu biri kadere imanin ne demek oldugunu bilir ve kalbine isler ve bu sacma dusuncelere dalmaz ...kaza ve kaderin zamani asla degismez zamani gelonce kaderinde olani goruveksin kaderde warsa gorursun herseyi yoksada bu Allah in taktiridir karsi cikilamaz asla yapman gereken Allah a guwenip onun sana layik gordugu kaderi onun yolunda beklemektir... imanim soyle boyle ben soyleyim boyleyim demekle olmaz eger tam anlamiyla oyle olsaydimn bunu dile getirmezdin bile mutevazilikte war kulturlu insan ozelliklerinde mesela ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu konuda ben de cıkmazdayım. Evet mukemmel bırı degılım ama gercekten ıyı bırıyım hayat amacım bu. Sevınce ölümüne severım. Fakat artık ınancım kalmadı. Galıba bu ısler bır kere oluyor. Hayatın boyunca bır kere asık olursun benım bu da yanlıs kısıye gıttı... Aşkı yasayamadan ona küstüm... O kısıyle hıcbır sey yasamadım platonık sayılırdı. Ondan 5 sene sonra bırıyle cıktım ılk sevgılımdı fakat bır ay sürdü gercekten denedım sevmeyı ama olmuyor. Benı seven cok kısı oldu ama kalbım sankı calısmıyor artık...Ben de yenıden asık olmak ıstıyorum. Ve bu sefer sevılmek... Sanırım yalnızlık ömür boyu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Örnekleri var, yani aşkı yaşamış kaybetmiş ve sonrasında öncekileri unutturacak kadar harika aşkı bulup hayatını onunla birleştirenler. Sanırım bunun sırrı pes etmemek ve açık olmak,direncinin kırıldığı zamanlar olacak ama doğru insanı bulduğunda değer diyeceksin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ben çok iyi, eğitimli ve yakışıklı biriyim. Fakat aşık olabileceğim ideal kız/evlenilcek kız tipiyle hiç karşılaşmadım.

Böyle birini nasıl bulabilirim, nerden bulabilirim, nasıl aşık olabilirim ?

Günlük hayatta insanın tanışabileceği kişi sayısı sınırlı. İnternette ise ne kadar iyi biri olursanız olun, güven vermeniz, kendinizi tanıtabilmeniz zor. Ortalıkta bi sürü abaza tip olunca parazit yaratıyor, ideal kızı bulmanız zorlaşıyor.

Ayrıca, ideal kızların peşinde bi sürü kişi de olduğu için, onların da ideal erkekleri bulmaları zorlaşıyor. Fakat ideal erkeklerin ideal kızları bulmaları daha zor. İdeal kızlara tavsiyem ideal erkekleri daha çok aramaları.

Sonuç olarak, ideal bir erkek olarak ideal bir kızı nasıl/nerden bulabilirim?

(Her tür tavsiyenizi bekliyorum.)

tam olarak olmasada sizi kısmen anlayıp kısmen katılıyorum . benım yaşım henüz çok genc ama kendı hayatımda gördüklerım ve etrafımdan gözlemlediğim kadarıyla doğru insanı bulmak oldukça zor .benimde etrafımdakiler güzel oldumu iyi bir bölümde okuduğumu seviilen bi insan oldumu sürekli dile getiriyorlar ama gönül knusunda hiç şansım olmadığını bilmiyorlar bılenlerde çok şaşırıyor nasıl olurda bütün bu özellıklere sahip olmana ragmen seni hak eden biri olmaz hayatında diyorlar . işte yakışıklı ve kariyer sahiibii  bir erkegın kendısı için doğru bayanı bulması zordur çünkü karsısına cıkan bayanların büyük coğunlugu ya dıs görünüşü için yanındadır yada mesleği için , işte güzel ve basarılı bayan içinde bu durum aynen böyledir ve malesef sizinle aynı dertten müzdaribiz  o nedenle kelin ilacı olsa başına sürerdi diyerek size yardımcı olamıyorum ama bazende herşey nasip çerçevesinde gerçekleşiyor o yüzden akışına bırakın umarım sizinde nasibinizde doğru bir bayan vardır .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ben çok iyi, eğitimli ve yakışıklı biriyim. Fakat aşık olabileceğim ideal kız/evlenilcek kız tipiyle hiç karşılaşmadım.

Böyle birini nasıl bulabilirim, nerden bulabilirim, nasıl aşık olabilirim ?

z olun, güven vermeniz, kendinizi tanıtabilmeniz zor. Ortalıkta bi sürü abaza tip olunca parazit yaratıyor, ideal kızı bulmanız zorlaşıyor.

Ayrıca, ideal kızların peşinde bi sürü kişi de olduğu için, onların da ideal erkekleri bulmaları zorlaşıyor. Fakat ideal erkeklerin ideal kızları bulmaları daha zor. İdeal kızlara tavsiyem ideal erkekleri daha çok aramaları.

Sonuç olarak, ideal bir erkek olarak ideal bir kızı nasıl/nerden bulabilirim?

(Her tür tavsiyenizi bekliyorum.)

Fikrin varsa konuş, tartışalım, fikirlerimizi paylaşalım. Yoksa "te alaaamm... " diyerek (boş konuşarak) forumu meşgul etme.

Konu dışı söylemek istediklerini özel mesaj ile de iletebilirsin. (Kapım herkese, her fikre açık :wink:)bence gerçek ask çok zor bulunur

Başkalarının fikirlerine de daha saygılı olmanı beklerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.