Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şu anda ne düşünüyorsunuz ?

angel_25

Önerilen İletiler

• Cevaplar 738
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

hiç birşey düşünmek istemiyorum..taki arı duru bir istem olşuncaya değin.. o absurt doktrinleriyle doldurarak zihnimi , empozelerini acımasızca..hiç usanmadan..yardırarak hayatı..sörf eder gibi derinlerinde..en masumumu acıtırken..insanlığının ve onurluluğunun ayyuka çıkmışlığı karşısındaki sarhoşluğuyla, büyüklerimin ve beni sevenlerin..çook uzaklarında, en ırak halinde kalabalıklığımın..hora teper iken ben kendimle..işte gelir arı duru bir istem..ve arkasından düşünülmesi gereken...kendimi sevmişliğim...acılarımı yontmuşluğumla çevirdiğim o görkemli parıltı..bir karıncanın taşıdığı ,görkemli kötülük ateşini söndürmek için bir avuç su..ateşe etki edemeyecek su ama karıncanın saffını belirleyeceği o kutsal an.ve ben şimdi gidiyorum..içimdeki o görkemli kötülük ateşine bir avuç su dökecek karıncaya..susuz çöller tarif etmeye..yangınlığıma serpilecek bir anlık serinlik dahada depreştiricisi olacaktır kötülüğün..yanan kötülüktür içimde..ben mavi denizlere saldım iyiliklerimi..içimde yanan kötülük ateşlerinde tutuşmasınlar diyeee..ahh..arı duru istem biraz daha mı iyilik salmalı mavi denizlere..taşar kabarır gönlüm..hora teperim sabahlarımda..güneşi karşılamalı biri..akşamda uğurlamalı biri mavi denizleri..babam güneş annem denizdir benim..tüm yanılsamalardan öteye..gerçekliğin kalbindedir kırmızı gül üm..hora teperim onlar için..hora teper coşarım..ellerinde kırmızı güller taşıyanlar için.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok kırgınım , çok üzgünüm , insan değer verdiği birinin kalbini kırmışsa , önce onu kazanmak için uğraşmalıdır , başkalarının söylemlerinden çekinip kendini düşünmeden önce yaptığı hatayı düzeltmelidir , tabii gerçekten umursayıp değer verdiği birisi ise kalbini kırdığı kişi -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.