Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lie To Me

Önerilen İletiler

ee sıcaklar iyice başladı. öyle haftasonu gezmeleri filanda pek yok bende. deniz desen bi yere kadar burnunun dibinde olunca oda sıkıyor insanı. en yakın arkadaşlarında almışlar yıllık izinleri gitmişler bir yerlere kalmışsın tek başına.yapacak pek fazla şey olmadığından dizilere filmlere sarmaya başladım yine. Adaydı şuydu buydu yok hapisten kaçtı bak başına neler geldi, yok hiroydu filan derken bu kışı geçirmişiz. Kendime seyredebileceğim yeni bir dizi ararken ( ki bu arada Cyrano'nun tanıtımını yaptığı ve bana bulaştırdığı O.Z. hala seyredilmeye devam ediyor) oda ne Tim Roth :) hastayım bu adamın donuk donuk rol kesmelerine.

Pulp Fiction ,Rezervuar köpekleri, Gridlock filmelerinden hatırlasınız kendisini. Lie to me diye bir dizisi başlamış bu yıl.Dedektif burda kendisi. Yalan uzmanı :) Senaryo itibari ile Mentaliste benziyor ama olsun Tim Roth varya benzesin dursun. Yalan uzmanı dr.Cal suçluları vücut hareketlerini ve yüz mimiklerini inceleyerek tespit ediyor. Yalnız ben biraz geriliyorum diziyi seyrederken. Hem İnglizcem çok iyi değil alt yazılardan takip edyorum genelikle ve çoğu zaman Dr.Cal ın kusurlu gördüğü mimiği kaçırıyorum ve al başa tekrar izle. Bide arada ağzım açık Tim Roth bakarsam epey bi oyalayacak bu dizi beni . Mehter takımı gibi iki ileri bir geri.

tim_roth.jpg

lie-to-me.jpeg

Lie to Me“, “The Truth is written all over our faces.” (Gerçek, yüzümüzün her yerinde yazılıdır.)

The Lightman Group, ülkenin en iyi yalan uzmanı olan Dr. Cal Lightman tarafından kurulmuş özel bir kuruluş. Kuruluşun müşterileri arasında FBI, ordu, devlet, büyük holdingler, okullar kısacası ortada büyük bir yalan olduğundan şüphelenilen her kurum var. The Lightman Group yalan söylediğinden şüphelenilen kişilerin yüzünü, vücut dilini hatta sesini analiz ederek yalan makinasının bile yetersiz kaldığı davaları çözüyor ve yalanların ardındaki saklı gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor.

(dizinin tanıtım yazısından)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ee sıcaklar iyice başladı. öyle haftasonu gezmeleri filanda pek yok bende. deniz desen bi yere kadar burnunun dibinde olunca oda sıkıyor insanı. en yakın arkadaşlarında almışlar yıllık izinleri gitmişler bir yerlere kalmışsın tek başına.yapacak pek fazla şey olmadığından dizilere filmlere sarmaya başladım yine. Adaydı şuydu buydu yok hapisten kaçtı bak başına neler geldi, yok hiroydu filan derken bu kışı geçirmişiz. Kendime seyredebileceğim yeni bir dizi ararken ( ki bu arada Cyrano'nun tanıtımını yaptığı ve bana bulaştırdığı O.Z. hala seyredilmeye devam ediyor) oda ne Tim Roth :) hastayım bu adamın donuk donuk rol kesmelerine.

Hangi sezondasın :)

Pulp Fiction ,Rezervuar köpekleri, Gridlock filmelerinden hatırlasınız kendisini. Lie to me diye bir dizisi başlamış bu yıl.Dedektif burda kendisi. Yalan uzmanı :) Senaryo itibari ile Mentaliste benziyor ama olsun Tim Roth varya benzesin dursun. Yalan uzmanı dr.Cal suçluları vücut hareketlerini ve yüz mimiklerini inceleyerek tespit ediyor. Yalnız ben biraz geriliyorum diziyi seyrederken. Hem İnglizcem çok iyi değil alt yazılardan takip edyorum genelikle ve çoğu zaman Dr.Cal ın kusurlu gördüğü mimiği kaçırıyorum ve al başa tekrar izle. Bide arada ağzım açık Tim Roth bakarsam epey bi oyalayacak bu dizi beni . Mehter takımı gibi iki ileri bir geri.

Rezervuar köpekleri'nde az mı küfür ettim kendisine :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.