Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

HepGame - Uzay Simulasyonu

xCihan

Önerilen İletiler

Site Adı : HepGame

Site Adresi : http://www.hepgame.com

Açıklama : Hepgame - Bir Uzay Oyunu...

Hepgame.com

Sitenin ekleme kriterlerine göre artıları nedir : Ogame adlı oyundan esinlenerek yapılmıştır. Hemen hemen aynısı fakat artı yönleri de mevcut tabi. Mesela ogame adlı oyundan 6 kat daha hızlı. Buda oyunu sıkıcılıktan kurtarıyor ve ogamede belli bir seviyeye ulaşamayanlar için kolaylaşıyor. Ayrıca ekledigimiz birçok yeni özellik mevcut.

Sitenin ekleme kriterlerine göre eksileri nedir : Üye sayımız az, Aslında fazla bir eksi sayılmaz. Oynayacak oyuncular için bir avantaj. Istatistiklerde üst seviyede yer alabilirsiniz. Site bugun açılmış durumda.

Sizce bu sitenin diğer sitelerden (aynı alandaki) farkı nedir : Eklenen yeni özellikler, 6 Kat hızlı olması ve bunun gibi ufak yenilikler...

Bu site size neden hitap ediyor veya neden öneriyorsunuz : Boş vakti olanlar için öneriyorum genellikle. Çünkü belli bir seviyeden sonra gerçekten bağımlılık yapabiliyor. Çünkü oyun çok geniş kapsamlı. İlk başlarda sıkıcı gelen bu oyun, Hayatınızın bir parçası olabiliyor.

Zeka gerektiren bir oyun.

http://www.hepgame.com.tr - Yeni Bir Dünyaya Ne Dersiniz ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ben Ogame'den bir senede zor kurtuldum. Evrenin en büyük savaş rekoru ile tam pusuya yatmışken uyuyunca, oyuna veda ettim. İyi de oldu yoksa kurtulamayacaktım asla :D Oynamayın arkadaşlar bu tip oyunları, tüm hayat duruyor, yaşamdan kopuyor keşke biri beni vursa diye bekliyor ama buna kalkışan olunca izin de vermiyorsunuz. Tam bir madde bağımlısı gibi yaşayıp (hatta daha da kötü) hayatınızı karartıyorsunuz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.