Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Galatasary Bağış Kampanyası...

marti_name

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar...

Galataray spor kulübü maddi krizde olduğu için bağış kampanyası başlatmış...taraftarlarından destek bekliyormuş.bana göre bu bir rezalet!!!Allah aşkını Türkiyenin her sorunu bitti bir Spor kulübünün maddi sorunu mu kaldı ???

Türkiyede bu kadar yardıma muhtaç insan varken nedir bu saçmalık...bir çok çocuk eğitimine maddi imkansızlıklardan dolayı devam edemiyor!Muhtaçlar ilaç alamıyor...Çöplerden ekmek toplayan insanları hepimiz görüyoruz...

Daha fazla birşey yazmak istemiyorum yorumu size bırakıyorum ve bu kampanyayı başlatanları ve KATILARIDA kınıyorummmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklısın kardeş ülkeyi öyle hale getirdiler ki millet bakar kör haline geldi sanki hipnoz olmuş gibiyiz ayakta uyutuyorlar işsizlik almış başını gitmiş fakir ve muhtaç insan sayısı gün geçtikçe artıyor fakat televizyondaki gündeme bir bakın...bir tarafta banu alkan ne yaptı ne etti onun kavgası bir tarafta m.ali erbil zavallı insanlarla alay geçiyor millet kahkalarla izliyor bir tarafta kadın programları cinayete kadar sonu gidiyor...kimse milletin gerçek derdini yansıtmıyor gazeteler, televizyonlar gündemi hep boş işlerle doldurup insanların biraz olsun şapkasını önüne koyarak düşünmesini engelliyor bizim milletimizi hep can damarından vuruyorlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklısınız tv da izlenecek doğru dürüst progmlar yok.

kimin eli kimin cebinde kim kiminle

kim nerde eğlenmiş

arabayı kaça satmış

yok şunun bilmem nesi vs vs vs

bütün bunlar boş sadece insanları uyutmak adına bazı şeyler yapıyorlar işte okadar

bizim milletimiz de kusura bakmayın koyun gibi ne gösterseler izliyorlar ne kazanıyorlar hiçççç bu durum üzücü

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaşım bu adı üstünde kampanya isteyen kulübüne yardım eder istemeyen etmez sen katılanı suçlayamazsın ki fakir fukara için de yardım kampanyaları düzenleniyo sende onlara yardım etmeyi tercih edebilirsin ben bir fenerbahaçeliyim ama yapacak başka bişey yoksa yardım kampanyası ilede para toplana bilir buda bi yöntemdir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaslar

Ben sizin görüslerinize katilmiyorum,söyleki sizlerin yukarda belirttiginiz ,

yok bilmem Türkiyenin baska sorunu kalmadida bu sorunlami ilgileniliyor,

yok bilmem bir sürü ac varmista,

yok bilmem egitim sorunun varken neden bir külübü kurtarmaya calisiliyormus,

yok bilmem utanilacak bir durummus.

Yabmayin arkadaslar ,bir kulüp kötü yönetilmis olabilir ,yanlis tiransferler yapilmis olabilir,

bir sürü olumsuz sebebler yasanmis olabilir,bu olumsuzluklari cogaltabiliriz ama olaya birde baska

taraftan bakabiliriz,

bir kere GS türkiyenin en büyük kulüplerinden biri(basarilari göz önüne alinirsa en büyügü);

simdi bu en büyük kulübün getirilerine bakalim kisaca,

Bu kulüb sizlerin parayla ölcemeyeceginiz kadar türkiyenin dünyadaki tanitimina katki saglamistir,

Bu kulüp gencleri spora özendirmede ilk siradadir,

Bu kulüp belki yüz binlerce milyonlarca insanlara gecim saglamistir ve hala saglamaktatir,

söyle sadece bir kac örnekle sizlere anlatmaya calisiyim ,bir GS formasi yapilisinda birsürü insan emek veriyor parakazanyor ,bu formalar bir sürü magazalarda, pazarlarda pazarlaniyor binlerce bu islerde calisan insanlar para kazaniyor,bu formalar bir yerden bir yere tasinirken transport islerinde calisanlar para kazaniyor,bu transport isini yapan fima veya sirketler yatirim yapiyor araba kamyon aliyor ,bu alis veriste devlet vergisini arabaci karini yapiyor bu araba benzin yakiyor bunu imal edenler, bu araba teker kullaniyor ,yag kullaniyor vs vs vs.

bu forma yapilirken bez kullaniliyor boya kullaniliyor dizainci ciziyor biciyor son seklini veriyor.terzi yamak,derken sadece bir foma örneginde binlerce sektörün is yaptigini ,is alanlari yaratildigini,bu alanlarda calisanlarin para kazandigini evine ekmek götürdügünü ,cocuklarini egittigini ,sokakta dilenciye para verdigini,kimsesizlere yardim ettigini ,sevdiklerine hediye aldigini ,bu hediyeyi aldiginda bu aldigi hediye ne ise diyelim bir cikilota bu cikilota da harcanan emek yine yukarda saydigim bir döngü ortaya cikar,bunlari saymaya ve yazmaya calissam sizlerin aylarca okumaniz gerekecek bu iletiyi.

söyle bir örnekte verebiliriz ,bu kulübün bir caycisini düsünün ,evine as götürüyör,cocugunu okutuyor vergisini veriyor, o vergiden senin yolun ,okulun yapiliyor ,ögretmeninin memurun parasi ödeniyör,o memurlar ögretmenler aile gecindiriyor cocuk okutuyor,vs,vs,vs,.

Simdi hala ayni fikirdemisiniz yok bir sürü ac varken bu ayibmis,yok rezillikmis ,egitime katki saglanmaliymis,yabmayin .

ben sizlere sadece bu büyük kulübün tobluma insanliga sagladigi ufacik bir katkisini anlatmaya calistim,daha sagliga katkisini ,ahlaka katkisini ,huzura katkisini ,her alana katkisini anlatmadim.

Bir de su katkisini unutmayalim bazi kendisini büyük sanan külübler ! avrupada bir sey yapamazken Türkiyede GALATASARAYIMIZI yendiklerinde nasil sevindiklerini nasil mutlu olduklarini düsündügümüzde.gercekten GS ,COOOOOOOOOOOK büyük bir kulüp.

Böylesi bir külübe yardim yapiliyor diye kinayacaginiza alkislamaniz ve herkes kendine düsen görevi yabmasi gerekir diye düsünüyorum..

hic bir sey yabmasanizda böyle bir kulübe saygi duyun yeter, GS bu gün kötü günler geciriyor olabilir ama bu aslan silkelenip kendisine gelecek ve parasiz bu haldeyse parali halini düsünebiliyormusunuz.......

BEN SPORCUNUN ZEKii VE CEVIK OLANINI SEVERIM :::

M:K

SEVGILER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

değerli kardeşim,

yazdıklarında doğruluk payı da var elbette ama

bir taraftar, takımına gönül veren bi taraftar destek olur her zaman.. başka yerlere de yardım etmek te var elbet ama gel gör ki gs da türkiye nin büyük değerlerinden biridir.. kaldı ki tr de ne kampanyalar açlılıyor da etkili olanlar kazanıyor sadece.. bu da böle olacak .. sesi herkes duyar ama herkes gitmeyebilir o sese doğru..

sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaslar

Ben sizin görüslerinize katilmiyorum,söyleki sizlerin yukarda belirttiginiz ,

yok bilmem Türkiyenin baska sorunu kalmadida bu sorunlami ilgileniliyor,

yok bilmem bir sürü ac varmista,

yok bilmem egitim sorunun varken neden bir külübü kurtarmaya calisiliyormus,

yok bilmem utanilacak bir durummus.

Yabmayin arkadaslar ,bir kulüp kötü yönetilmis olabilir ,yanlis tiransferler yapilmis olabilir,

bir sürü olumsuz sebebler yasanmis olabilir,bu olumsuzluklari cogaltabiliriz ama olaya birde baska

taraftan bakabiliriz,

bir kere GS türkiyenin en büyük kulüplerinden biri(basarilari göz önüne alinirsa en büyügü);

simdi bu en büyük kulübün getirilerine bakalim kisaca,

Bu kulüb sizlerin parayla ölcemeyeceginiz kadar türkiyenin dünyadaki tanitimina katki saglamistir,

Bu kulüp gencleri spora özendirmede ilk siradadir,

Bu kulüp belki yüz binlerce milyonlarca insanlara gecim saglamistir ve hala saglamaktatir,

söyle sadece bir kac örnekle sizlere anlatmaya calisiyim ,bir GS formasi yapilisinda birsürü insan emek veriyor parakazanyor ,bu formalar bir sürü magazalarda, pazarlarda pazarlaniyor binlerce bu islerde calisan insanlar para kazaniyor,bu formalar bir yerden bir yere tasinirken transport islerinde calisanlar para kazaniyor,bu transport isini yapan fima veya sirketler yatirim yapiyor araba kamyon aliyor ,bu alis veriste devlet vergisini arabaci karini yapiyor bu araba benzin yakiyor bunu imal edenler, bu araba teker kullaniyor ,yag kullaniyor vs vs vs.

bu forma yapilirken bez kullaniliyor boya kullaniliyor dizainci ciziyor biciyor son seklini veriyor.terzi yamak,derken sadece bir foma örneginde binlerce sektörün is yaptigini ,is alanlari yaratildigini,bu alanlarda calisanlarin para kazandigini evine ekmek götürdügünü ,cocuklarini egittigini ,sokakta dilenciye para verdigini,kimsesizlere yardim ettigini ,sevdiklerine hediye aldigini ,bu hediyeyi aldiginda bu aldigi hediye ne ise diyelim bir cikilota bu cikilota da harcanan emek yine yukarda saydigim bir döngü ortaya cikar,bunlari saymaya ve yazmaya calissam sizlerin aylarca okumaniz gerekecek bu iletiyi.

söyle bir örnekte verebiliriz ,bu kulübün bir caycisini düsünün ,evine as götürüyör,cocugunu okutuyor vergisini veriyor, o vergiden senin yolun ,okulun yapiliyor ,ögretmeninin memurun parasi ödeniyör,o memurlar ögretmenler aile gecindiriyor cocuk okutuyor,vs,vs,vs,.

Simdi hala ayni fikirdemisiniz yok bir sürü ac varken bu ayibmis,yok rezillikmis ,egitime katki saglanmaliymis,yabmayin .

ben sizlere sadece bu büyük kulübün tobluma insanliga sagladigi ufacik bir katkisini anlatmaya calistim,daha sagliga katkisini ,ahlaka katkisini ,huzura katkisini ,her alana katkisini anlatmadim.

Bir de su katkisini unutmayalim bazi kendisini büyük sanan külübler ! avrupada bir sey yapamazken Türkiyede GALATASARAYIMIZI yendiklerinde nasil sevindiklerini nasil mutlu olduklarini düsündügümüzde.gercekten GS ,COOOOOOOOOOOK büyük bir kulüp.

Böylesi bir külübe yardim yapiliyor diye kinayacaginiza alkislamaniz ve herkes kendine düsen görevi yabmasi gerekir diye düsünüyorum..

hic bir sey yabmasanizda böyle bir kulübe saygi duyun yeter, GS bu gün kötü günler geciriyor olabilir ama bu aslan silkelenip kendisine gelecek ve parasiz bu haldeyse parali halini düsünebiliyormusunuz.......

BEN SPORCUNUN ZEKii VE CEVIK OLANINI SEVERIM :::

M:K

SEVGILER

o zaman git takımının formasını satın al öyle katkı yap dilenci muamelesi görme...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.