Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Topuğunla yere vur!

Radya

Önerilen İletiler

Çapkın eş nasıl yaklanır… :D

Fatih Altaylı'nın Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazısı;

Kadınların aklıyla baş etmek çok zor. Bunu söyleyen çapkın ama çapkınlığı ile tanınmayan ünlü bir isim.

Geçenlerde çapkınlık yaparken eşi telefonla arıyor.

Neredesin sorusuna yanıt İşteyim, çalışıyorum oluyor.

Bunun üzerine eşinden minik bir talep geliyor.

Ayakkabının topuğuyla yere vur.

Ayakta ayakkabı olsa yere vuracak ama ayakkabı ayakta değil.

Hatta olay yerine biraz uzakta.

Kalkıp almaya gitse olmayacak.

Panikliyor ve yatağın yanındaki komodine eliyle vuruyor.

Eşi Allah belanı versin deyip telefonu kapatıyor.

Peki ben bunu niye yazıyorum!

Kadın okurlarımıza küçük bir hizmet olsun diye...

Sabah

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çapkın eş nasıl yaklanır… :D

Fatih Altaylı'nın Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazısı;

Kadınların aklıyla baş etmek çok zor. Bunu söyleyen çapkın ama çapkınlığı ile tanınmayan ünlü bir isim.

Geçenlerde çapkınlık yaparken eşi telefonla arıyor.

Neredesin sorusuna yanıt İşteyim, çalışıyorum oluyor.

Bunun üzerine eşinden minik bir talep geliyor.

Ayakkabının topuğuyla yere vur.

Ayakta ayakkabı olsa yere vuracak ama ayakkabı ayakta değil.

Hatta olay yerine biraz uzakta.

Kalkıp almaya gitse olmayacak.

Panikliyor ve yatağın yanındaki komodine eliyle vuruyor.

Eşi Allah belanı versin deyip telefonu kapatıyor.

Peki ben bunu niye yazıyorum!

Kadın okurlarımıza küçük bir hizmet olsun diye...

Sabah

:lol:

buradan çıkarılacak ders....

Topuğunu yere vuracak bir ayakkabın yoksa ayağında....

Başını duvarlara vur!!!

:aptalkafam::yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Simdi aklima bir Kitaptan okudugum gercek bir olay geldi.

Kitap Olum le ilgili ve 5 Dininde insanlar olunce nasil gomuluyor ve yaziyor malesef Kitabin ismini unuttum iki sene once okumusdum

ama icinde inanilmaz olumler diye bir Bolum vardi .

Olay bu:

Evli bir cift beraber 9. katta yasiyorlarmis .

Adam Hanimini aldatmis kadin supelendigi icin adami yargilamis ve adam sonunda evet seni 1 senedir baskasiyla alditiyorum demis.

Kadin ya ben ya o diyince adam altantigi bayani secmis ve evden disari cikmis.

Bayan artik hayatimin anlami yok demis kendisini oldurmek tek yol olarak gortugu icin cami acip atlamis...

... tam o sirada aldatan esi kadinin altladigi taraftan geciyormus kadin adamin uctune dusmus.

Adam aninda olmus kadina hic birsey olmamis :rolleyes:

Bu ABD de olmus bir olay yanlis hatirlamiyorsam 1970 yada 80 lerde olmus.

Sadece Topugunzla yere vurmayi unutmayin bastiniz adimlara da dikat edin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
buradan çıkarılacak ders....

Topuğunu yere vuracak bir ayakkabın yoksa ayağında....

Başını duvarlara vur!!!

birde eve gidince kafasına yiyeceği topuğu düşün :) topuğunu yere vuracak ayakkabısı olmayan erkelere karşı bence her hanım gardırobunda metal sivri topuklu ayakkabı saklamalı ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birde eve gidince kafasına yiyeceği topuğu düşün :) topuğunu yere vuracak ayakkabısı olmayan erkelere karşı bence her hanım gardırobunda metal sivri topuklu ayakkabı saklamalı ;)

Biliyormusun canım,bazı durumlarda o topuklar çok işe yarıyor amaaaa topuğunu vuracak ayakkabısı olmayan bir erkek için topuklarımı eskitmezdim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi şöyle bişey var

Adamın YÜZSÜZ olduğunu düşünün çok yüzsüz ama ... işteyim diyor işte değil...

Hanım arıyor ve diyor :Ayakkabının topuğuyla yere vur.

Adam yüzsüz ... cevap geliyor: Şimdi aşağıdakileri rahatsız etmeyeyim "tak tak" ayakkabı sesiyle.... :D

düşünsenize böyle bir adamla evlisiniz .....düşünmeyinn hihihihi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi şöyle bişey var

Adamın YÜZSÜZ olduğunu düşünün çok yüzsüz ama ... işteyim diyor işte değil...

Hanım arıyor ve diyor :Ayakkabının topuğuyla yere vur.

Adam yüzsüz ... cevap geliyor: Şimdi aşağıdakileri rahatsız etmeyeyim "tak tak" ayakkabı sesiyle.... :D

düşünsenize böyle bir adamla evlisiniz .....düşünmeyinn hihihihi :D

Ölelerini teneşir paklar godzi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

peki adamcağızın fantezilerinin içerisinde kovboy çizmesi ile şey yapmak varsa ne olcak :cokkomik:

:shocked::w00t:

Suheddddaaaaaa seni Allaha havale ediyorum :yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

utandım bak şimdi :blushing:

Yokk seni utandırmak istemedim ben -_-

Yani demek istediğim şuydu;

Benim hiç aklıma gelmedi o kadar kötüsü :D

artık topuk sesine de güvenemeyiz :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alla alla sabah sabah elimde poğaça çay ve şu yazılarınız..neymişş "toppuğunla yere vur" heuheuu...kovboy çizmesi fanteziside bir "heuheu" getirdi beraberinde..eeee başka fentezilerde okumak isteriz hanii.. :) mesela adam hamam takunyalarıylada işe koyulabilir.. :D koptum haa kafadannn sabah sabahh..leennn daatırıımmm..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alla alla sabah sabah elimde poğaça çay ve şu yazılarınız..neymişş "toppuğunla yere vur" heuheuu...kovboy çizmesi fanteziside bir "heuheu" getirdi beraberinde..eeee başka fentezilerde okumak isteriz hanii.. :) mesela adam hamam takunyalarıylada işe koyulabilir.. :D koptum haa kafadannn sabah sabahh..leennn daatırıımmm..

sen asıl kopma neymiş gitte burda gör

http://www.turkish-media.com/forum/index.p...mp;#entry737181

kendimden nefret etmeme az kaldı :blink:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kendinden nefret etme minnik kuşumuz..değil öyle nin yazdıklarında doğruluk payı var..mesela bayanlardaki klitoris denilen o organ aslında gelişmemiş bir penistir..ama işi honoseksüelliğe kadar götürmek yanlış..bide döven erkeğin makbüllüğü, oda doğru..kadın her anlamda güçlü erkekl ister,doğalarında var.."kadınlar mazoşisttir" geneli yanii..istisnalar hariç..

--eee şimdi bu muhabbetin sonu nereye gidecek nolur bennen didişmeyin(o profoser doktora sorun daha detaylı annatır)..korkuyorum valla..zaten korkak biri olarakta bayanların tercih sıralarına hiç giremem.. :P

--ben fentezi duymak istiyom..evet başka ne var..?? :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gidin çıkın hayatımdan gidiiinnn hem psikolojimi hemde terbiyemi bozuyorsunuz :unsure:

benki prezervatif reklamını ciklet reklamı sanacak kadar saf,arkadaşlarının madarası olmuş biriyken :)

birde nereden çıkıyor bu kadınlar mazoşisttir döven erkeği severler kızdırmayın kafamı,bana bir tane kadın gösterin bakalım dayaktan zevk alan..kadın bu kadııınn eşek değil..

bence bu insanlık evrimini tamamlayamamış dayak atan erkelerin kendilerini aklamak için uydurduğu komik saçma sapan iddialardan başka bir şey değil :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aynen suheda bende sana katılıyorum fakat..milletin anlattığı kadın şudur...erkek işte budur mavralarına pabucumu bırakmayalı çok oldu..hangi cinsin ne olduğu..kimin sağ gösteripte soldan vurduğuysa inan beni hiç ılgalamıyor..kadın erkek birlikte vede mutlularsa işte ölçüt budur..birlikte mutluluğu nasıl yaratıyorlarsa inan buda beni ılgalamıyor..hani kimileri dövüşerek ,kimileri sevişerek, mutlu oluyordur..naparlarsa yapsınlar..beni , yanımdaki kadın bağlar.. :) o yüzden millet için ne terbiye bozmaya, nede bu saatten sonra insan cinsini anlatmaya hacet yok..kendi açımdan söylüyorum hanii..(isteyen kobaylarıyla labratuvar oluşturup her organizmayada bi numara koyup deneylerini şey ettirebilir).. :)

suhedaaa nolur bendenn nefret etmee...taam bi erkek olabilirim..ama ben bildiğin o erkeklerden değilimm.. :blushing: ki

NOT: heuheuheuheuuu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) siz bayanlarin aslinda unuttugu birsey var.. Bayanlarin dusmanlari yine kendi hemcinsleridir cunku erkek esini yine bir bayanla aldatiyormu evet aldatiyor bu durumda capkin kim oluyor erkekmi yoksa bayanlarmi bana gore bayanlar erkeklerden daha capkindir cunku bir erkek nekadar bayani bastan cikarmak istesede bayan istemedigi surece bastan cikaramaz ama bayan isterse bir erkegi 2 dakikada parmaginda oynatir.. Bayanlar kabahati biz erkeklerde degilde hem cinslerinizde arayin bence:)

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) siz bayanlarin aslinda unuttugu birsey var.. Bayanlarin dusmanlari yine kendi hemcinsleridir cunku erkek esini yine bir bayanla aldatiyormu evet aldatiyor bu durumda capkin kim oluyor erkekmi yoksa bayanlarmi bana gore bayanlar erkeklerden daha capkindir cunku bir erkek nekadar bayani bastan cikarmak istesede bayan istemedigi surece bastan cikaramaz ama bayan isterse bir erkegi 2 dakikada parmaginda oynatir.. Bayanlar kabahati biz erkeklerde degilde hem cinslerinizde arayin bence:)

Saygilar

Dogru kadinlar parmaginda oynatmayi biliyor ama eger beyefendi zaten iliskideyse nekadar elden cikartirlarsa ( baska bayanlar ) yinede adamlini bilsin ve hayir desin ;) Gecen magazine'de okuyordum Iliskide olan Erkekler daha cekicimis bir jonalist var Erkek ve kadin iliskilerinden yazan ve 6 aydir birisinle beraber oldugu andan beri daha cok bayanlar pesinde dolasmaya baslamis...

Ama zaten topugunla yere vurmak hep ses cikarmaz adam ya spor ayakkabi giyiyorsa .... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dogru kadinlar parmaginda oynatmayi biliyor ama eger beyefendi zaten iliskideyse nekadar elden cikartirlarsa ( baska bayanlar ) yinede adamlini bilsin ve hayir desin ;) Gecen magazine'de okuyordum Iliskide olan Erkekler daha cekicimis bir jonalist var Erkek ve kadin iliskilerinden yazan ve 6 aydir birisinle beraber oldugu andan beri daha cok bayanlar pesinde dolasmaya baslamis...

Ama zaten topugunla yere vurmak hep ses cikarmaz adam ya spor ayakkabi giyiyorsa .... :stuart:

Sayin Nyx her nedense kadinlarda bir cekememezlik vardir iki kadin bir arada olunca mutlaka 3cu bir kadini elestirmezmisiniz :) ama erkeklerde oyle bir durum soz konusu degildir.. Evet dogru iliskisi olan bir erkek baska kadinlar tarafindan daha cazibeli geliyor bayanlara bunun nedeni bana gore birazda kiskanclik yani hem cinslerini kiskanmaktadirlar.. yada kendilerini ispat etmektir :) Erkekler hayir demesini bilmeli diyorsun hayir diyen milyonlarca erkek var ama kadinlarin ali cengiz oyunlarina akil sir erdirmek seytana pabucunu giydirmekten daha zor bence siz topugunuzla once kendi hemcinslerinizin ayagina vurun :D Vermis oldugunuz orneklede benim soylediklerimi zaten dogrulugunu gostermektesiniz :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.