Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

1. sınıfta okuyan ve okula yeni adım atmış olan yavrularım için kırtasiye yardımlarınızı bekliyorum

Önerilen İletiler

merhaba dostlar

geçen yıl buradan birçok kişiye ulaşmış ve okulumuzun kütüphanesine katkı sağlamıştık

bu sene ise yine şanlıurfanın siverek ilçesinde bir köy okuluna tayinim oldu

burada 1. sınıf yavrularımızı okutmaya başladım

görev yaptığım yer güneydoğu ve bir köy okulu olduğu için öğrencilerimin yoğun olarak kırtasiye malzemelerine ihtiyaçları bulunmakta.

zaman zaman bu ihtiyaçların karşılanamamasından dolayı derslerimizi istenilen verimi alacak şekilde işlemede sıkıntılar yaşamaktayız.

ben geçen yıl olduğu gibi yine bu yıl da sizlerin sayesinde bu sıkıntıların üstesinden gelebileceğimize inanıyorum.

özellikle 1. sınıfları okuttuğum için ihtiyacımız olan kırtasiye malzemeleri bolca tüketilmekte.

sizlerden isteğim bu yavrularımın ihtiyacı olan güzel yazı defteri,kalem,kalemtraş,ilgi,resim defteri,boyalar ve okuma setleri göndererek ihtiyaçlarımızı karşılamada bizlere yardımcı olmanızdır...

ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor herkese iyi bayramlar dileklerimi sunuyorum..

sevgi ve selamlar...

Emrah CİNGÖZ

yardımda bulunmak isteyen arkadaşlar için;

okulumuzun adresi: üstüntaş ilköğretim okulu üstüntaş köyü siverek/şanlıurfa

telefon: 0505 7766412

mailim: [email protected]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
merhaba dostlar

geçen yıl buradan birçok kişiye ulaşmış ve okulumuzun kütüphanesine katkı sağlamıştık

bu sene ise yine şanlıurfanın siverek ilçesinde bir köy okuluna tayinim oldu

burada 1. sınıf yavrularımızı okutmaya başladım

görev yaptığım yer güneydoğu ve bir köy okulu olduğu için öğrencilerimin yoğun olarak kırtasiye malzemelerine ihtiyaçları bulunmakta.

zaman zaman bu ihtiyaçların karşılanamamasından dolayı derslerimizi istenilen verimi alacak şekilde işlemede sıkıntılar yaşamaktayız.

ben geçen yıl olduğu gibi yine bu yıl da sizlerin sayesinde bu sıkıntıların üstesinden gelebileceğimize inanıyorum.

özellikle 1. sınıfları okuttuğum için ihtiyacımız olan kırtasiye malzemeleri bolca tüketilmekte.

sizlerden isteğim bu yavrularımın ihtiyacı olan güzel yazı defteri,kalem,kalemtraş,ilgi,resim defteri,boyalar ve okuma setleri göndererek ihtiyaçlarımızı karşılamada bizlere yardımcı olmanızdır...

ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor herkese iyi bayramlar dileklerimi sunuyorum..

sevgi ve selamlar...

Emrah CİNGÖZ

yardımda bulunmak isteyen arkadaşlar için;

okulumuzun adresi: üstüntaş ilköğretim okulu üstüntaş köyü siverek/şanlıurfa

telefon: 0505 7766412

mailim: [email protected]

merhabalar emrah bey uzun uğrasalar sonucu siteye üye olup size cevap yazmayı basardım demin size bi mail attım ama galıba gecen sene kı yardım konusunda okulunuzun adresını aldım gereklı tum malzaelrı topladıktan sonra insallah yollıcam gerçekten çok heyecanlandım insallah basarıcam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar emrah bey uzun uğrasalar sonucu siteye üye olup size cevap yazmayı basardım demin size bi mail attım ama galıba gecen sene kı yardım konusunda okulunuzun adresını aldım gereklı tum malzaelrı topladıktan sonra insallah yollıcam gerçekten çok heyecanlandım insallah basarıcam

MERHABA sevdagülü

evet mail atmışsınız aldım

ilginize çok teşekkür ederim

çok sağolun

hoşça kalın

sevgi ve selamlar...

bu arada şunu da belirteyim

ben bu formlarda geçen yılda yazmıştım

ama bu sene okulum değişti

bu karışıklıktan dolayı bazı malzemeler eski okuluma gönderildi

biz bu karışıklığı öğrendiğimizde malzemeler çoktan çocuklara dağıtılmıştı onlardan artık geri vermelerini isteyemezdik

sağlık olsn dedik onların da ihtiyaçları var sonuçta:)

yeni okulumuz adresini ben belirtmiştim

bişeler göndereceğiniz zaman yine okulumuzun adresini haberleşip veririm size ama yine de buradan bi kez daha adresimizi yazayım ben

üstüntaş ilköğretim okulu

üstüntaş köyü

siverek/şanlıurfa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.