Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bu sene beşiktaş şampiyon olursa ne yaparsınız

scanum

Önerilen İletiler

kim bejeke mi şampiyon olcak... puhahaha... eğer bejeke bu sene şampiyon olursa aha da size söz veriyorum bu ortama yuvarlak die adımı çıkarcam... puhahahaha....

Umarım fenerli olmak gibi berbat bir kader yazılmamıştır alınyazına...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kimin mosmor suratını çekeyim?

Farket ki biraz ağır konuşmaya başladın.Özellikle bir bayana cevap gönderdiğinden daha nazik olmaya çalış... :crying:

ok? :clover:

nası ya.. bende diomki o akşam kupayı bjk nin elinden alırken illaki suratının şekli şemali deişir onu çek yollaaa... bunu neresi kabalık ben anlayamadım..

azizeler,koymak gibi sözcükleri kullanan sensin ondan sonra kibarlıktan bahsediyorsun bak bakalım ben eleştirirken bir defa kötü söz kullanmışmıyım lütfen çelişme kendinle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben sana hakaret ettim mi?

Biz (ben) sadece hakkında konuştuğumuz ve kızdığım kişilere bu sözleri sarfettim.Yani bu demektir ki tek yanlış anlayan ben değilmişim...

Ayrıca gerektiğinde özür dilemesini de biliriz.(büyüğümüzden de küçüğümüzden de)

Bir kusur işlemişsek affola.

SAYGILAR :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben sana hakaret ettim mi?

Biz (ben) sadece hakkında konuştuğumuz ve kızdığım kişilere bu sözleri sarfettim.Yani bu demektir ki tek yanlış anlayan ben değilmişim...

Ayrıca gerektiğinde özür dilemesini de biliriz.(büyüğümüzden de küçüğümüzden de)

Bir kusur işlemişsek affola.

SAYGILAR :clover:

yanlış anlayan ama yine sen oldun ben kötü söz kullanmışmıyım derken bjk ye anlamındaydı ama neyse özrünü bunun yerine sayyorum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Koyu bir GALATASARAY taraftarı olarak;BEŞİKTAŞ futbol kulübünün içinde bulunduğu bu zor günlerinden

biranönce çıkmasını ve eski parlak günlerine dönmesini temenni ediyorum.Bu sene beşiktaşın şampiyonluğunu

bekliyorum.Avrupa da 'hain' fenerbahçe hariç tüm takımlarımızın başarıdan başarıya koşacağı ülkemizi kupalara

finallere doyuracağı yılları ümitle bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.