Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bu sene beşiktaş şampiyon olursa ne yaparsınız

scanum

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

ya kardeşim siz fenerbahçeden ne istiyorsunuz.

inegöl:1 beşiktaş:0

56 ferdi

ya olmadı

ne yaparmıyım:

feneri bırakıp koyu inegooooöl taraftarı olurum.

ne yaparmıyım:

beşiktaş hayranı olurum.

ne yaparmıyım:

bu nu :blushing:

Hatırlatmak isterim PENDİK:1 fener:0 Şu anda Pendik hangi ligde bilmiyorum!

Siz değil Galatasaraylılar ve Beşiktaşlılar,fener taraftarı olmayan hemen herkes ya fenerden nefret eder (ör:ben) ya da fenere antipati besler.Bunu hala göremediysen sana acıyorum.Ayrıca takımın kalitesini ölçmek için kriter Türkiye'deki şampiyonluklar olmamalı.Avrupa veya dünyada başarısı var mı fenerin?

Ayrıca ben Galatasaraylı değilim sadece sempatizanıyım.Ben Beşiktaşlı kızı Beşiktaşlıyım... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bjk matematiksel olarak kümede kalmayı garantiledi helal olsun :D

Haklısın BEŞİKTAŞ'ımız süper ligde şampiyonluğu sizden alamaz çünkü şampiyon GS olacak tabi eğer siz 90+3 dakika olan maçta 90+5 te gol atarsanız ya da hakemlerle oynarsanız o başka!

Ayrıca kupayı da sizden daha doğrusu hakeminizden de BEŞİKTAŞ'ımız alacak...

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın BEŞİKTAŞ'ımız süper ligde şampiyonluğu sizden alamaz çünkü şampiyon GS olacak tabi eğer siz 90+3 dakika olan maçta 90+5 te gol atarsanız ya da hakemlerle oynarsanız o başka!

Ayrıca kupayı da sizden daha doğrusu hakeminizden de BEŞİKTAŞ'ımız alacak...

:clover:

ya öncelikle siz antepi eleyinde bak ilk yarı bitti 1-0 mağlup beşiktaş ama işallah yener ki finalde agzınızın payını verelim...

90+3 te tuncay atıyorsa yapabileceğim bi şey yok napalım yane atmayalımmı :D

ayrıca gs yi de kadıköyde her türlü harcarız...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya öncelikle siz antepi eleyinde bak ilk yarı bitti 1-0 mağlup beşiktaş ama işallah yener ki finalde agzınızın payını verelim...

90+3 te tuncay atıyorsa yapabileceğim bi şey yok napalım yane atmayalımmı :D

ayrıca gs yi de kadıköyde her türlü harcarız...

Sanırım fazla erken konuşmuşsun! 3-1 bitti (sanırım buraya son gülen iyi güler lafı yakışıyor :D )

Olamaz yoksa kadıköyde yeni bir panter yaratıp 6. yılda da mı galip ayrılacağız :D

olamaz!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım fazla erken konuşmuşsun! 3-1 bitti (sanırım buraya son gülen iyi güler lafı yakışıyor :D )

Olamaz yoksa kadıköyde yeni bir panter yaratıp 6. yılda da mı galip ayrılacağız :D

olamaz!!!

ya işallah yenersiniz diorum... ama sen yanlış anlamakta ustasın ne diyimki...

önce cümleleri iyice anla ok????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya işallah yenersiniz diorum... ama sen yanlış anlamakta ustasın ne diyimki...

önce cümleleri iyice anla ok????

Bu işin işallahı (inşallahı) maşallahı yok.Öyle olacak ama bana yanlış anlamakta ustasın diyen ilk kişi değilsin;söyle bakiim yine neyi yanlış anlamışım? :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu işin işallahı (inşallahı) maşallahı yok.Öyle olacak ama bana yanlış anlamakta ustasın diyen ilk kişi değilsin;söyle bakiim yine neyi yanlış anlamışım? :online2long:

inşallah yenersiniz demek siz 1-0 maglupken bu macı alabileceğinizi düşünüyorum demektir ama sen son gülen iyi güler diyorsun..

bi daha düşün artık neyi yanlış anlamışım die sorma

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ağırdır o kupa size onu ancak ümit özat kaldırır...

Size baya ağır geliyor ki tam 23 yıldır elinizi bile sürememişsiniz...

Ayrıca senden bir şey rica etmek istiyorum (bir fenerli için çok zor olacak ama):

Biz kupayı kaldırırken fotoğrafımızı çekip gönderir misin?

masaüstüne wallpaper yaparım... :grin::lol::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Size baya ağır geliyor ki tam 23 yıldır elinizi bile sürememişsiniz...

Ayrıca senden bir şey rica etmek istiyorum (bir fenerli için çok zor olacak ama):

Biz kupayı kaldırırken fotoğrafımızı çekip gönderir misin?

masaüstüne wallpaper yaparım... :grin::lol::clover:

ya alt tarafı türkiye kupası bu ya,türkiye kupası şampiyonlarını kim hatırlıyorki ama lig şampionlarını herkes hatırlar sizde en son 100. yılınızda olmuştunuz artık bi 100 yıl daha bekler bjk :D

yıldırım demirörenin o kıpkırmızı suratını aziz başkanı kutlarken ceker yollarım hiç merak etme sen...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya alt tarafı türkiye kupası bu ya,türkiye kupası şampiyonlarını kim hatırlıyorki ama lig şampionlarını herkes hatırlar sizde en son 100. yılınızda olmuştunuz artık bi 100 yıl daha bekler bjk :D

yıldırım demirörenin o kıpkırmızı suratını aziz başkanı kutlarken ceker yollarım hiç merak etme sen...

Aslında iyi olur çünkü hiç sevmiyorum Demirören'i ama finalde yani derbide kupayı aldığımız (alacağımız) zaman azizenin kıpkırmızı suratını da çek lütfen :grin::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

re..re..re..ra..ra..ra....beşiktaş beşiktaş çok yaşa..deriz... :shuriken:

siyah-beyaz rengimiz

şampiyonluk hedefimiz

kartalla uçacağız

çünkü biz Beşiktaşlıyız :shuriken:

Beşiktaşım sen bütün

Engelleri aşacaksın

Şİmdi bastır az kaldı

İmparator olacaksın

Kara kartal yukarda

Taraftar yanında

Amacımız ortada

Şampiyon olacaksın :shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.