Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KAÇAN KOVALANMAMILI SİZCE...

scanum

Önerilen İletiler

elbette kovalanmalı seni anlıyorum şuan bende aynı durumdayım onun hayatına başka biri girene kadar kovalanmalı ozaman sevdiğini anlarsın zamana yenik düşmek gibi bişey herkesin geçer dediği şey gerçekten doğrumu sorunun yanıtını bulmaya çalış bence

bunları yazmak bile okadar zorki neyden vaz geçeceksin onsuz yaşaya biliyormusun ki

yaşayamıyorsan ozaman canından vaz geçmiş olmayacakmısın yeni biri avutacakmı seni yada sen bu halinle yeni biri ile nekadar mutlu olacaksın ve onada yazık olmayacakmı

benimmki kadar büyükse sevgin nedemk istediğimi iyi anlıyorsundur ama şuna inan vazgeçmek ölümse onunla sürünmeye bile razı olman lazım çünkü olumden daha acı ne var hayatta onun yokluğuda bi nevi olum değil mi neyse devam ederim istersen ama şunu bil ben seni iyi anlayorum sende beni anlayorsan sevdiğin için savaş kendin için savaş aşkın için savaş sonra keşkeler le boğulma ve

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kaçan değiyorsa kovalanmalı..

Aşk ve sevgide, emek ve özveri gerektirir. Aşk kalbi yakar ama gözüde kör eder.

Deyecekse kovalanmalı. Objektif bakmak zordur aşık olunca ama olabildiğince doğru yargıya varmaya

çalışmak lazım.

Aşk, emek ve çaba ile AŞKTIR.

Arabeske kaçmadan su gibi duruysa aşk AŞKTIR.

Eğer aşkınız çokda umutsuzsa, hiç bir nokta yoksa size ışık vermiş, bu karanlıkta da cırmalamayın.

Kalbimiz bizle olduğu sürece, insan insanı sever. Biraz kaderciyim ben bu konularda ama hayat uzun bir süreç. Elbet diğer yarınız bir gün çıkar karşınıza..

En son aşkınız hep daha aşkınızdır. :)

SaNTo...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet dışardan görülem herkes için aynı yani bende dahil akıl vermek kolay oluyor ancak acıyı çekene sormak lazım yada aynı acıyı çekmek

hiç uğaşmadığında mutlu mu olacaksın evet klasik lafrdır değmezmiş geçer gibi laflar ve değecekse uğraş uğpraşmadan deyip deymediğini nerden bileceksin sevgin için uğraşmıyormusun kaybedecek ne var ki başka dedim yine diyorum onsuz durabiiliyorsan tamam ama hayırsa ne olursa olsun uğraşacaksın sen sevgini bulmadan önce ye dön ilk karşılatığınızda ilk elektirkten başka ne vardı tanımıyordunuz bile birbiilrinizi olmasa şimdi hatırlamayacaktın bile yoktan senin ettin bu aşkı eeeeeee şimdi ne bu duüşünce inandığın seyler var seviyorusun ve onu istiyorsun ne için değmez soylermisin niye olmasın tabiki olacak diye bişey yok ama pişmanlık olmasın keskeler kalmasın elinden geleni en güzel şekilde yansıtmanlazım onu suçlamadan üzmeden

benim bir tanıdığım var 3 yılık bir aşktan sonra ayrıldılar ve malesef onlarada aynı şey oldu ve ayrıldılar sevenlere kavuyamaz krevanına eklendiler tam bir yıl sonra kızın karşısına geçti ve ben seni hala seviyorum dedi kız ne dedi sizce : bende seni seviyorum ama bir yıldır nerdeydin

acı ama gerçecek hergece yok olmaz tekrar yapamayız diyen yürek hep onu sevmiş ve donmesini beklemiş donmeyeceğini düşündünde de sevmek istemiş ve başkalarıd sadece doğru yerde ve doğru zamanda olduğu için sizin canınızın hayatı olmuş gitmiş bile bu şimdi degeğermi değmez mi sizce bunşarı bence söylemeye bile gerek yok bence gönlün ne istiyorsa onu yap sonrada sen üztüne düşeni yaptığın için olsende aşkından rahat olacaksın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla okadar çok kovaladımki artık kimseyi hiçbiryere göndermeyeceğim. :devil::devil::devil:

ben yoruldumda galiba biraz kovala kovala dur...

şimdi peşimden de koşturuyorum hemde 6kiş falan bazen diyorum yaptığına bak rezil diye,bazende sen çok koştun be nurdan diyorum bırak biraz tadını çıkar! iyimi ediyorum ki???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkürler... sayman22,şevval,on-eylül,acı çekmeye alışık,made-in turkey,SaNTo sizlere teşekkürler. Bakıldığında genel fikir peşinden gitmek onu döndürmek için herşeyi yapmak görünüyor. Amaçsa keşkelerle dolu bi acının içinde kalmamak...Böyle yapsaydım dönerdi neden yapmadın , önüne geçip dur gitme demeliydim savaşmalıydım değişmeliydim vs. vs. Şimdi söylermisiniz birini çok sevdiniz onun için değişecek kadarda severmisiniz bu bir genelleme sizden en sevdiklerinizden vazgeçmenizi istediğini düşünün ona göre yaşayıp ona göre hareket etmenizi istiyor bunu yaparmıydınız...Bana göre giden birinin arkasından onun için savaşmak büyük bir hata. Ne olur yanlış anlamayın ya buda ne biçim sevgi demeyin.Ben o keşkeleri yaşamamak için aynen söylediklerinizi yaptım hemde aklınıza gelebilecek en büyük savaşı verdim.Sonuçta ne oldu biliyormusunuz geldi hemde dizlerimin dibine kapandı ama bu kez ben gitmiştim.Sebepmi dersiniz verdiği acılar onu bende bitirdi inanın giden birinin peşinden onu çevirmek gitmekte kararlıysa eğer sadece size daha büyük acılar çektirir sakın bu hatayı yapmayın kısa bir hayat tecrübesi benimkisi yaşamdan alınmış bir ders bu.Giden döndüğünde siz çoktan gitmiş olacaksınız buna inanın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi buna sevinmeli mi üzülmeli don diye bekliyorsun ve donduğunde onun yokluğunda oluşturduğun kişi bir de bakıyorsun o değil okadar buyutmuşuz ki geldiğinde ufacık kalıyor gözünde bu niye boyle oluyor bilmiyorum ama oluyor malesef bu nu yaşayan insanlarada şahit oldum unutulmuşmuy dum şarkısında geçen şiirde de olduğu gibi senin yokluğunda olusan hastalığıma sen bile çare olmazsın artık

ben boyle değilim çok uzun senelerde geçse donduğunde o benim yine canım olacak onun için değişmekmi zaten değiştim onun la yaşıyorum onun için yaşıyorum o varken zevk alıyordum hayattan şimdi niye almıyorum diye düşünmüştüm bunun tek cevabı var o benim hayatım onsun nasıl zevk alırım ki

neyse bunlar benim yaşadıklarım hissettiklerim acı olan da bu herbiri birbirine benzesede gerçekte hep varklıdır aşklar çünkü yaşanmışlıklar var herkes neye inanıyorsa onu yaşıyor

madem başardın dondurdun onu tadını çıkartman gerekirdi ama olmadı diyorsanda bu senin sucun değil bundan sonrası için ne düşünüyorsun merak ettim şimdi başkası ile olucak galiba benim düşünceme göre ama bu sefer seni çok seven biri sanırım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hani bi söz varya '' Giden dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır'' diye bir sözdü sanırım... Aslında çok doğru, seni gerçekten seven bir insan sen onun peşinden koşmana gerek kalmadan geri dönecektir zaten... Bence hiç uğraşmamak lazım... :thumbsup:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi kovalanacak olan hiç ulaşılmadık biriyse hani bir platonikse başlangıçta her zaman kovalanıyor.taki ulaşılıncaya kadar çünkü ilk başta imkansız oluşudur çekim yapan elde edilince bütün büyü bozulur.

kovalanması gereken bitmiş bir aşktan geriye kalan biriyse bırak gitsin....giden gelsede hiç bir şey eskisi gibi olmaz bitmeye mahkumdur yine..... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kaçan suçlu kovalayan polisse kovalanmalı tabii..

Kaçan av kovalayan avcıysa kovalanmalı tabii..

Bunun dışında kovalanmaya değeceğine inandığınızı da kovalayın tabii..

Ben yapamam ama .. Ne koşacak heves ne de koşturacak değer göremiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

on-eylül,,,

şimdi buna sevinmeli mi üzülmeli don diye bekliyorsun ve donduğunde onun yokluğunda oluşturduğun kişi bir de bakıyorsun o değil okadar buyutmuşuz ki geldiğinde ufacık kalıyor gözünde bu niye boyle oluyor bilmiyorum ama oluyor malesef bu nu yaşayan insanlarada şahit oldum unutulmuşmuy dum şarkısında geçen şiirde de olduğu gibi senin yokluğunda olusan hastalığıma sen bile çare olmazsın artık

teşekkürler on-eylül şu yazdıkların tamamen hayatı yakaladığın nokta çünkü bu bir yaşanmışlık. gerçekten döndüğünde ben bunun için mi onca acıyı çektim diyor insan yani o geldiğinde sen gidiyorsun aslında.

bundan sonrası herkes kendi kaderine. hayat devam ediyor ve o hayat bi arayışsa bende aramaya devam edicem doğruyu bulup dumak için yada doğru olmasada kendimi kandırmak için... zaman gösterecek

bencede mine

teşekkürler karçiçeği m dediğin gibi, giden gelsede hiç bir şey eskisi gibi olmaz bitmeye mahkumdur yine..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ey aşk çık git hayatımdan vurup vurup kaçıyorsun nesin sen ya bu kadar insanın hayallarini iyi dileklerini yıkıp savuruyorsun

bundan zevk mi alıyoruz acaba bizi yaşatan şey bumudur kovalamak yani biz kovalayan tarafmıyız yada kaçarken farkında değilmiyiz bizim için yanıp tutuşanları nasıl es geçtiysek onlarda bizi geçiyor galiba bu gidisin sonu kötü benim gidişim umutsuz arkadaşlar evet bu dunyada unutanlarda var unutup yeni aşkalara yelken açan hatta umursmayanlarda var gerçekten de geçti diyenlerde var var

ama bu dunyada sevdikleri için ölenlerde var şarkı yazıp son şiirlerini de yazanlar var galiba ben bu taraftayım ondan vazgeçersem canımdan geçmiş oluyorum ve galiba az kaldı beni bıraktığı yer oyle kötü bir yerki 1-2 ay sonra evlencektik ve dediği tek şey yapamayacağım bu sevginin karşılığını veremeyeceğim dedi gerisini siz düşünün nişanlar sözler aileler hepsi tamam ken butun dunya tamam derken bitttiiiiiiiiii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.