Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kendilerini ulusalci gösterenlerle AKP iktidari kavga yaparken nedense PKK teröre ara veriyor

dünyahepimizin

Önerilen İletiler

Yazdigimi iyice okuyun ve carpitmadan yorum yapin,o yazini neresinde ülkücülerle devrimcilerin bir oldugu anlami veya imasi var?Devrimci olmayanlar sizce hangi kategoridedir ACABA?

Bir zamanlar islenen cinayetlerde ülkücülerin vede devrimci gecinenlerin parmaklari vardi,yoksa devrimci gecinenlerin cinayet isleme önceligimi var sizce,cinayet cinayettir terör terördür,terörün haklisi haksizi yoktur,cinayette öyledir.Yorumumla konu basligi arasinda bir celiskimi var sizce?Konu basligi ulusalcilarla ilgili degilmi?

saygilarla

Siz ulusalcilarla PKK lilarin isbirligini önce iyi irdeleyin. Ben buradan Hürriyet gazetesindeki bir haberi yayinladim, savcinin icerdeki KK'nin ikinci adaminin ifadesini almaya gittigini, heme PKK ve ergenekon ortakligiyla ilgili. Adam elimde belger var diye savciya ifade veriyor. Siz bu haberin dogrulugunu veya yanlisligini arastirin. Devrimciler Türkiye'nin en sadim savunucularidir , ama irkcilik yapmadan ve herkese ayni haklari isteyerek.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TC vatandasi oldugumuz icin komplo üretmemiz normal dostum. Yillardan beri hangi hükümet, siyasetci, gazeteci, sucu veya bucu komplo üretmediki, biz üretince yanlis oluyor. Ne demisler imam yaparsa bir hataa cemaaat dahada fazlasini yapar. Yani basimizdakiler komplo teorileri ürete ürete bizede bilastirdiler.

Arkadasim siz ne söylemek istedigimi anlamiyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz. Anlatmak istedigim su. Bir bakiyorsun haftalarca her gazetede mansetten ve tv lerde birinci haber olarak PKK terörü ile, sinir ötesi hareket ile ilgili haberlewr var ve ayni dönemde oluyor veya olmuyor ama mesela kapatma davasi, ergenekon suclamasi ya tam olarak rafa kaldiriliyor veya üstü kapali haber olarak geciyor. Bu günlere bakiyorsun gene mansetten ergenekon ve kapatma davasi ama PKK ile savas ya üstü kapali kücük bir haber olarak yayinlaniyor yada hic. Bu durum gözümüze carpiyorsa ve bunu sorguluyorsak neden bazilari bize kiziyor ve hatta gocunuyor acaba?

Sanki ülkemizde ilk defa sadece Hrant Ding gibi yurtseverler öldürüldü de iktidardaki AKP bunu cözemiyor evya cözmek istemiyor. Evet cözemiyor, ama diger faili mechullerin demi sorumlusu AKP? Önceki iktidarlar döneminde hangi yurtseverin katili buluindu? Ugur Mumcu'nun katili bulundumu? Susurluk tam cözüldümü? Sivas desen gene ayni. Birakalim sadece AKP'yi kötü göstermeyi. AKP'nin yaninda daha cookkkk parti ve hükümetler var, en azindan AKP kadar duyarsiz ve suclu. Tek gözümüzü kapatmaya son verelim artik.

sen neyi uzatıyorsun arkadaşım hala.

Bir iddia atmışsın orataya. AKP'nın kapatılması sürecinde PKK eylem yapmıyor, deyip "Kim duyoyor son bir haftadir PKK teröründen falan." diye de sormuşsun.

Bizde sana o hafta PKK'nın yaptığı eylemleri göstermişiz. Bu haberlerde ne üstü kapalı, nede küçük bir haber olarak yayınlanmıştır. "Ben görmedim o halde yoktur" tarzında bir mantıkla komplo teorileri üretmek ve bunda ısrar etmek niye?

Ben o eylemleri milliyet gazetesinin birinci sayfasından okudum. İzlediğim bütün ana haber bültenlerinde gördüm.

Bu kadar basit.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen neyi uzatıyorsun arkadaşım hala.

Bir iddia atmışsın orataya. AKP'nın kapatılması sürecinde PKK eylem yapmıyor, deyip "Kim duyoyor son bir haftadir PKK teröründen falan." diye de sormuşsun.

Bizde sana o hafta PKK'nın yaptığı eylemleri göstermişiz. Bu haberlerde ne üstü kapalı, nede küçük bir haber olarak yayınlanmıştır. "Ben görmedim o halde yoktur" tarzında bir mantıkla komplo teorileri üretmek ve bunda ısrar etmek niye?

Ben o eylemleri milliyet gazetesinin birinci sayfasından okudum. İzlediğim bütün ana haber bültenlerinde gördüm.

Bu kadar basit.

O halde PKK ile Ergeneoncularin , yani ulusalci gecinen cetenin, isbirligi yaptigi iddaasinida okumussunuzdur Hüriyet gazetesinde.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben aynı yazılarda ergenekoncuların "devrimci" lerle işbirliği yaptığı iddiasınıda okudum. Eee ne yapıcaz şimdi ? :)

senin "devrimci tutsaklar" dediğin insanların bağlı oldukları örgütlerle işbirliği yaptıkları iddiasınıda okudum.

Cok haklisiniz, ekleriniz icin tesekkür ederim. Ergenekoncular daha dün girdiler hapishaneye ve tutusmaya basladilar korkudan. Ama binlerce masum devrimcilerin anneleri, babalari, esleri, kardesleri, canlari, cigerleri yillardan beri kan aglarken bunlar alkis tutuyorlardi ve simdi o zindana kendileri girdiler. ********. Bizler bunu yillardan beri dile getiriken yok efendim devletimizi ve polisimizi kötülüyosunuz diye söylemediklerini birakmiyorlardi.

Eee aynı yazılarda senin "devrimci" dediğin insanların "devrimci örgütler" iylede işbirliği yaptığı iddiasını okudum. Şimdi bunu bende iddia etsem. İftira dersin, karalama dersin. Devrimciler öyle şeyler yapmaz dersin. Senin referans olarak aldığın yazılar "devrimciler" in "ergenekoncular" la birlikte çalıştığı iddia ediyor aynı zamanda.

"Devrimciler Türkiye'nin en sadim savunucularidir , ama irkcilik yapmadan ve herkese ayni haklari isteyerek." dersin.

Biraz tutarlı olalım lütfen.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben aynı yazılarda ergenekoncuların "devrimci" lerle işbirliği yaptığı iddiasınıda okudum. Eee ne yapıcaz şimdi ? :)

senin "devrimci tutsaklar" dediğin insanların bağlı oldukları örgütlerle işbirliği yaptıkları iddiasınıda okudum.

Eee aynı yazılarda senin "devrimci" dediğin insanların "devrimci örgütler" iylede işbirliği yaptığı iddiasını okudum. Şimdi bunu bende iddia etsem. İftira dersin, karalama dersin. Devrimciler öyle şeyler yapmaz dersin. Senin referans olarak aldığın yazılar "devrimciler" in "ergenekoncular" la birlikte çalıştığı iddia ediyor aynı zamanda.

"Devrimciler Türkiye'nin en sadim savunucularidir , ama irkcilik yapmadan ve herkese ayni haklari isteyerek." dersin.

Biraz tutarlı olalım lütfen.

Devrimciler PKK ile degil Kürt halkinin hakli istekleri dogrultusunda Kürt halkiyla beraber olurlar ve sadece Kürt halkiyla degil tüm haklar icin gecerli. Ben degil bir PKK önde gelen sanik bunu iddaa ediyor ve savciya ifade veriyor. Yalansa isbatlarsiniz herhalde.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım ispat iddia edene düşer. "ben iddia ediyorum hadi aksini ispatla" böyle şey olur mu?

Bak kendinle çelişiyorsun, ve tutarsızlık gösteriyorsun. Senin o bahsettiğin yazılarda. Sadece PKK ile değil senin "devrimci" dediğin örgütlerlede beraber çalıştığı iddia ediliyor "ergenekon çetesi" nin.

Sen hem o yazılarda yazılanları inkar ediyorsun. Hemde o yazıları kendi iddiana referans olarak sunuyorsun. Böyle şey olur mu ya :)

O halde PKK ile Ergeneoncularin , yani ulusalci gecinen cetenin, isbirligi yaptigi iddaasinida okumussunuzdur Hüriyet gazetesinde.

Aç arkadaşım o referans olarak aldığın Hurriyet gazetesindeki yazıları bence sen oku. DHKP/C, PKK, HİZBULLAH'ın "ergenekon çetesi" tarafından yönetildiği ve bu çetenin istediği doğrultuda çalıştığı iddia ediliyor yazılarda. Sende bunu mu iddia ediyorsun şimdi? Bir net ol ya.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne oldu arkadaşım ? :)

Biraz daha irdeleyelim istersen senin şu referans olarak bize sunduğun yazıları.

Şaşırdığım şey, bir insan kendi okumadığı yazıları dayanak , referans diyesunar mı ? Yok okunuyorsa, bir yandan referans olarak ortaya koyduğu yazılardakileri inkar edip. Bir yandan referans olarak sunar mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ERGENEKON MERGENEKON DERKENEKON!!!!

GÖZALTI VE TUTUKLAMALAR SIRASINDA İKTİDAR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇOK ÖNEMLİ İŞLER!!!!

1.Gökçeada ve Bozcaada Ruhban Okullarının Açılmasına İzin Çıktı....

2.Yine aynı adalarda hak sahibi oldukları iddia edilen Rumların taşınmazlar üzerindeki haklarının iadesine izin çıktı, yani orada daha önceden toprak ya da mülk sahibi olan Rumlara bu gün üzerinde kimin yaşadığına bakılmaksızın mülkleri iade edilecek...

3.Yabancılara toprak satışı oranı %5'ten % 10'a çıkarıldı...

4. Merkez Bankası, Vakıflar Bankası ve Halk Bankası İstanbul'a taşınıyor...

Bütün bunların ne anlama geldiğini hepimizin tekrar tekrar düşünmesi ve hangi oyunun içinde olduğumuzun net olarak hepimiz tarafından anlaşılması gerektiğine inanıyoruz... Bütün bu olanların normal olmadığının farkında olan çoğumuz yine de durumu hak ettiği ciddiyet ve önemde kavrayamamış gibiyiz... Asıl üzücü ve kaygı verici olan daldığımız bu derin uykuda kimimize kabuslar, kimimize rüyalar gösteren iktidar ve onun köklerinin ülkemize ve topraklarımızı yaptığı gerçek ihaneti nasıl da saklamayı başardığı değil mi???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.