Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

60 Saniye!

Azizilturco

Önerilen İletiler

60 saniye aşım kontrolünün kalkmasını isteyenler, şikayetçi olanlar buraya yazsın!

Bu topici açarken bile 4 kez takıldım bu kontrol olayına :angry:

Be nkalkamsını isitiom, tahminimce çok kişi istio!

Admin görürüde bu istekleri artık kaldırır belki!

Ama şimdi 60 saniyenin yararları hakkında bi yazı yazmaz inşAllah! :angry::devil:

Yararı yok kardeşim, kullanıcıları kızdırmaktan başka yararı yok :angry::angry::devil::shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

60 saniye aşım kontrolünün kalkmasını isteyenler, şikayetçi olanlar buraya yazsın!

Be nkalkamsını isitiom, tahminimce çok kişi istio!

Admin görürüde bu istekleri artık kaldırır belki!

Ama şimdi 60 saniyenin yararları hakkında bi yazı yazmaz inşAllah! :angry::devil:

Yararı yok kardeşim, kullanıcıları kızdırmaktan başka yararı yok :angry::angry::devil::shuriken:

ya eskiden 30 du o zaman problem olmuyordu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aziz arkadasım duu ya gıcıklık yapıyım alla askına :P

arkadaşlar lütfen Biraz dikkat forumu koruyun :P Öneri ve eleştiri bölümüne açın bu konuyu :P

Tamam yaptım :D

şaka bi yana kaldırın su 60 saniyeyi cok kısa abi 120 saniye olması lazım ne o öyle her kes

ardı ardına msj yazıyo :D ehue

cidden ya cok sinir bozusu admüünnn baq sindik valla adam soguyo bu 60 sanüyeden ya

kaldır gitsin :P

Tehtid = 60 saniye kalkmadıgı takdirde foruma el koyuyorum.. ve kimse Topic acmıyor ileti yazmıyo :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

En az 5 kere takıldım acıyın yaf bise :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Ya duyurun sesiniz iişte böle yoksa olmayacak başka türlü :angry:

Evet sanırım yanıt verilecek yeterli sayıya ulaştınız... Tabii bu işin şakası....

Chat yapmak isteyenler chat bölümüne gidebilir:

http://www.turkish-media.com/chat.html

Bunun dışında aslında 60 saniyeyi 120 saniyeye çıkarmayı düşünüyoruz belki o zaman bu tek satır ileti gönderenler biraz daha yazarlar...

Şakası bir yana bu sistem Forum olarak gerekli yoksa herkes bir kelime ile ileti yazma alışkanlığına bürünür...

Öneri için teşekkürler....

Not: Bir daha bu tür önerileri Öneriler bölümünde gönderirseniz önce kendi forumunuzu tanıdığınızı anlarız sonra da daha kısa zamanda yanıt veririz.....

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

peki admin bu kısıtlama bölümsel olarak kaldırılabilir mi?

çünkü forumun oyun bölümünde birçok oyun sadece kelimelik oynanıyor forum kullanıcıları arasında

böyle bir imkan varsa sadece forum oyunları bölümünde bunu kaldırmanız mümkün olabilir mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Admin
kesinlikle katılıyorum, o zaman forum oyunları bölümünde kaldırılsın bu 60 sn. ;)

Bazan yönetmekle kullanıcı olmak arasındaki farkı çok zor anlatabiliyoruz... Neden mi? Diyelimki bir spamci geldi ve bir saat içinde 1000 tane ileti postaladı...

Bu seferde kalkacaksınız aaaa bu forum iyi idare edilemiyor diyeceksiniz... Bu bir tane örnek....

İnternet çok güvenli değil bunun gibi bir çok nedenden genelde bu kurallar var...

Katılım için teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Evet sanırım yanıt verilecek yeterli sayıya ulaştınız... Tabii bu işin şakası....

Chat yapmak isteyenler chat bölümüne gidebilir:

http://www.turkish-media.com/chat.html

Bunun dışında aslında 60 saniyeyi 120 saniyeye çıkarmayı düşünüyoruz belki o zaman bu tek satır ileti gönderenler biraz daha yazarlar...

Şakası bir yana bu sistem Forum olarak gerekli yoksa herkes bir kelime ile ileti yazma alışkanlığına bürünür...

Öneri için teşekkürler....

Not: Bir daha bu tür önerileri Öneriler bölümünde gönderirseniz önce kendi forumunuzu tanıdığınızı anlarız sonra da daha kısa zamanda yanıt veririz.....

:)

biraz insin lütfen en azından 30 sn olsun...1 dk çok fazla.chat yapacak olanı kanala yollarız...ama benim gibi forum oyunlarını gereksiz bulan bi çok arkadaş var ve gerçekden zorlanıyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında sevgili marti güzel bir şeye dikkat çekmiş. cidden bazı arkadaşlar forumu chat kanalı gibi kullanıyorlar.

yani şöyle

bir ileti : naber

öbür ileti: iyiyim canım sen nasılsın

diğeri : ya ne olsun bitanem vs..

burası forum ya :)

ayrıca cidden anlamıyorum insanlar ikili sohbet için neden msn tarzı programları değilde forumu kullanırlar ki.

1 dakika biraz fazla olmuş ama gerçekten.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

diğer bölümler için değilde oyunlarda çok zorluk oluyor..bı arkadaşa cevap yazana kadar arada başkasının iletisi giriyor bazen espriye dönüşsede çoğu yerde yanlış anlama da oluşuyor bu nedenle bıde açıklama yapmak gerekıyor oyunun tadı kalmıyor..

bencede süre kısaltılmalı

saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında sevgili marti güzel bir şeye dikkat çekmiş. cidden bazı arkadaşlar forumu chat kanalı gibi kullanıyorlar.

yani şöyle

bir ileti : naber

öbür ileti: iyiyim canım sen nasılsın

diğeri : ya ne olsun bitanem vs..

burası forum ya :)

ayrıca cidden anlamıyorum insanlar ikili sohbet için neden msn tarzı programları değilde forumu kullanırlar ki.

1 dakika biraz fazla olmuş ama gerçekten.

ama gerçekden öyle...madem bu kadar samimisin msn yada kanalı kullan ordan sohbet et.60sn gerçekden uzun yaaa.yani bi resim buluyorum image'ı kullanıp link alıyorum pattttttt 60sn karşımda!olsun 30 sn olsun...millet forumu chat odasına çeviriyor diye benim gibilerin ne suçu var ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama gerçekden öyle...madem bu kadar samimisin msn yada kanalı kullan ordan sohbet et.60sn gerçekden uzun yaaa.yani bi resim buluyorum image'ı kullanıp link alıyorum pattttttt 60sn karşımda!olsun 30 sn olsun...millet forumu chat odasına çeviriyor diye benim gibilerin ne suçu var ?

aman bekle 30 saniye daha nolcak martı name

bırak oynayan oynasın....bu kadar kızma

hatta forum oyunları 10 saniye olsun, diğer bölümler 60 saniyede kalsın

Lübnan'a da asker gönderilmesin???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.