Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tepkimizi koyalım

GoLGi_AyGiTi

Önerilen İletiler

CNBC televizyonunda Cuma'yı Cumartesi'ye ve Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece yayınlanan çizgi filmdeki şarkı sözleri saygısızlığın bu kadarına pes dedirtti...

Tüm müslümanları çileden çıkartan şarkı için, müslüman olarak CNBC televizyonundan özür dilemesini bekliyoruz...

İşte şarkının sözleri:

Sözü geçen şarkı:

I heard there is no Christmas, In the silly Middle East.

// salak orta doguda noelin olmadigini duydum

No trees, no snow, no Santa Claus.

// agaclar yokmus, karlar, santa claus yokmus

They have different religious beliefs.

// onların daha degisik dini, inanisları varmis

They believe in Muhammad,

// Muhammede inanirlarmis

And not in our holiday,

// bizim tatilimize degil

and so every December,

// bu yüzden her Aralik

I go to the Middle East and say...

// orta doguya gider ve derim ki

Hey there, mister Muslim!

// hey bay Müslümanlar

Put down that book the Koran,

// Su kitabı kurani yere koyun da

and here's some holiday wishes..

// biraz tatil dilekleri dinleyin

In case you haven't noticed,

// belki farketmemissinizdir

It's Jesus' birthday.

// bugun Hz.isa'nın dogum günü

So get off your heathen Muslim ***,

// su isinmis müslüman po..nuzdandan ayrilin

And celebrate.

// .............. kutlayin

LÜTFEN TEPKILERIMIZI ORTAYA KOYALIM!!!!

CNBC televizyonunun mail'i: [email protected]

http://www.haberalemi.net/haber_detay.php?haber_id=3436

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın GolGi AyGiTi

Bizi bu konuda aydınlattığınız teşekkür ederiz

Verdiğiniz meil den de gerekeni yapacağım inşallah

Sizin gibi duyarlı insanlar oldukçada bu vızıltılar gereken cevabı alacaklardır

Şarkı yazan adam önce kendi aralarındaki kutlama ihtilafını gidersinler Aralık ayımı yoksa ocak ayı mı?

Pagan inancının güneşle alaklı gündönümü nasıl oluyorda İsa(as)'ın doğum günü oluyor

Hangi günü kutlarlarsa kutlasınlar ama başkalarını neden sakat anlayışlarına ortak olmaya davet ediyorlar

selam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

CNBC tv,

Müslümanların inancına küfr eden bu hristiyan aşıklıların şarkısını yayınlarken burasının Türkiye olduğunu ve ekseriyetinin müslüman olduğunu bilmiyor muydunuz?

Neyi kutlarlarsa kutlasınlar ama müslümanların inancına bu saldırı imkanını tanıdığınız için sizleri protesto ediyor tv'nizi müslümanlardan özür dilemeye çağırıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim golgi aygıtı. evet seninde dediğin gibi bu şarkı sözlerini okuyunca çileden çıktım bu nasıl bi terbiyesizliktir ya . nasıl olurda Allah'ın bildirdiği gerçekleri yalanlayan onun yolunda gitmeyen bu kişilerin bayramlarını kutlarız . amaaa herzamanda saygı gösteririz . fakat onlar...

nasıl olurda böyle saygısızca böyle cahilce şarkı sözü yazılabilir yine nasıl olurda bunu cnbc yayınlayabilir .kesinlikle tepkimi göstereceğim ve herkesinde tepkisini göstermesini bu rezillik karşısında suskun kalmamasını rica ediyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar; bu konu ile ilgili CNBC-e 'nin açıklamasına bir göz atın isterseniz....

CNBC-e 03-01-2006, 08:51:26

Sayın yetkili,

South Park adlı çizgi dizinin haberinizde bahsi geçen kısmı, kanalımızda ne 31 Aralık gecesi, ne de daha önce herhangi bir tarihte YAYINLANMAMIŞTIR.

Tepkilere neden olan bir şarkının sözlerinin yer aldığı ve CNBC-e'nin hedef gösterildiği bu yanıltıcı haber, daha önceki yıllarda da internette dolaşmıştı.

CNBC-e, South Park adlı çizgi filmin her bölümünü dikkatli bir incelemenin ardından ekrana getirmektedir.

Bir kez daha belirtelim ki bu şarkı CNBC-e'de kesinlikle YAYINLANMAMIŞTIR.

Saygılarımızla

CNBC-e Halkla İlişkiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar; bu konu ile ilgili CNBC-e 'nin açıklamasına bir göz atın isterseniz....

CNBC-e 03-01-2006, 08:51:26

Sayın yetkili,

South Park adlı çizgi dizinin haberinizde bahsi geçen kısmı, kanalımızda ne 31 Aralık gecesi, ne de daha önce herhangi bir tarihte YAYINLANMAMIŞTIR.

Tepkilere neden olan bir şarkının sözlerinin yer aldığı ve CNBC-e'nin hedef gösterildiği bu yanıltıcı haber, daha önceki yıllarda da internette dolaşmıştı.

CNBC-e, South Park adlı çizgi filmin her bölümünü dikkatli bir incelemenin ardından ekrana getirmektedir.

Bir kez daha belirtelim ki bu şarkı CNBC-e'de kesinlikle YAYINLANMAMIŞTIR.

Saygılarımızla

CNBC-e Halkla İlişkiler----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------alıntı

Sayın golgi

Yam Yam'ın belirttiği gibi aynı şekilde bana da cevap geldi

TV'nin cevabı açık böyle bişey yayınlamadık diyorlar

Siz bu bilgiyi nereden aldınız yoksa birileri sizi de mi aldattılar

selam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haberi yayınlayan internet sitesi, "Milli Görüş" safında yer alan bir site... Umarım kasıtlı yapılan bir haber değildir.

bana çok güvendiğim bir arkadaşım gönderdi metni...Başka forumlarda da var aynı metin...

bana herhangi bir cvp gelmedi ama... aynı cvp banada gelirse herkesten özür dilerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana çok güvendiğim bir arkadaşım gönderdi metni...Başka forumlarda da var aynı metin...

bana herhangi bir cvp gelmedi ama... aynı cvp banada gelirse herkesten özür dilerim.

Cevap için ilgili linki vermiştim zaten...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

thanx Golgi aygiti

muslumanlara laf atmak artik moda olmus galiba...

o cizgi filmi izleyen cocuklara ALlah hidayet versin diyelim...ya da bunu yazana mi desek?...

Allah cumleye hidayet versin insallah

BABAM BAZEN ŞU SÖZÜ KULLANIR

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR

KULAKLARI ÇINLASIN

arkadaşlar yam yamın yazdıgı linke bir tıklayın adamlar biz yayınlamadık diyor. Eğer yayınlamamışlarsa özür dilerim kendilerinden ama bana hem mailler geldi hemde arkadaşlarım anlattı o yüzden buraya koyma gereği duydum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu başlığı buraya açan arkadaşlara teşekkür ediyorum. bu konudaki yardımlarınızdan dolayı bizde elimizden geleni yaptık... teşekkürler... bu şarkıyı yazan adam hangi dinden bilmiyorum ama bizim hz. ya inandığımızı bilmediği açık keşke islamiyeti birazdaha iyi incelese onlar eğlenceyi içerek soyunarak yaparlar biz böyle taşkınlıklar yapmayız. biz son peygamberede inanırız onlar inanmazlar allah bu imansızları islah etsin. bu forumdaki dinsiz üyelerede allah hidayet versin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar

Yukarıda örneğini sunduğum protestoyu gönderdim ve aşağıdaki cevabı aldım okursanız böyle birşey yapmadıklarını yayınlamadıklarını belirtmekteler hâla ne diye tepki vermekteyiz anlayabilmiş değilim

selamlar

"""Sayın İzleyici,

South Park adlı çizgi dizinin www.haberalemi.net sitesindeki haberde bahsi geçen kısmı, kanalımızda ne 31 Aralık gecesi, ne de daha önce herhangi bir tarihte YAYINLANMAMIŞTIR. Tepkilere neden olan bir şarkının sözlerinin yer aldığı ve CNBC-e'nin hedef gösterildiği bu yanıltıcı haber, daha önceki yıllarda da internette dolaşmıştı.

Bir kez daha belirtelim ki bu şarkı, ne şimdi ne de daha önce CNBC-e'de kesinlikle YAYINLANMAMIŞTIR.

Saygılarımızla,

CNBC-e Halkla İlişkiler""""

""""

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"""Sayın İzleyici,

South Park adlı çizgi dizinin www.haberalemi.net sitesindeki haberde bahsi geçen kısmı, kanalımızda ne 31 Aralık gecesi, ne de daha önce herhangi bir tarihte YAYINLANMAMIŞTIR. Tepkilere neden olan bir şarkının sözlerinin yer aldığı ve CNBC-e'nin hedef gösterildiği bu yanıltıcı haber, daha önceki yıllarda da internette dolaşmıştı.

Bir kez daha belirtelim ki bu şarkı, ne şimdi ne de daha önce CNBC-e'de kesinlikle YAYINLANMAMIŞTIR.

Saygılarımızla,

CNBC-e Halkla İlişkiler""""

demek ki neymiş. her duyduğumuza araştırmadan inanıp, hucuma geçmeden önce, diğer tarafıda bir dinlemek gerekirmiş dimi.

tıpkı bu memlekettee geçmişte, atina'da Ata'Nın evi bombalandı, Çorum'da camiye bomba attılar, Maraş'ta cami yakıldı gibi asılsız söylentilerle galeyana gelindiği gibi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

demek ki neymiş. her duyduğumuza araştırmadan inanıp, hucuma geçmeden önce, diğer tarafıda bir dinlemek gerekirmiş dimi.

tıpkı bu memlekettee geçmişte, atina'da Ata'Nın evi bombalandı, Çorum'da camiye bomba attılar, Maraş'ta cami yakıldı gibi asılsız söylentilerle galeyana gelindiği gibi.

bunu sonraki cevaplarımda belirttim zaten cyranocugum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sana söylemedim zaten golgi açıklamaya rağmen hucum çağrıları yapanlara. internetten gerçekten araştırma yaptım dedikleri gibi önceki yıllardada aynen aynı iddia, dolaşmış ortalıkta. cnbc-e yalan söyleyecek hali yok neticede yayın kayıtları tüm medya takip merkezlerinde var. yani benim gibi bir cnbc-e hastasını bile bir an soğuttu bu haber.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.