Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GALATASARYLILAR?

NaCi_1

Önerilen İletiler

walla ben ufakken efendim, "feney feney" diye fütursuzca ve gayri ihtiyarı şuursuzca bağırıyormuşum. yazık bana değil mi? bir hayır sever, bir ulu insan, yüce varlık, gönüller padişahı çıkmış ve beni bir tadelle ile doğru yola, CİMBOM umun sarı kırmızı sevgi yoluna, bilinçaltımdaki o gizli hazineye ulaşmamı sağlamış. işte benim de aklın yolunu bulma hikayem budur arkadaşlar. kah güldük kah eğlendik, lakin.....(fade out)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

galatasaraylıyım çünkü tutulacak başka takımyok galatasaraylıyım çünkü 100 yıldır yüzümüz onunla gülüyor.Galatasaraylıyım çünkü milli takımı en çok oyuncu yolladığı zamanlarda dünya 3. olduk şimdi çok oyuncu yollayanlar sayesinde milli takımın ne halde olduğunu görüyoruz.Galatasaraylıyım çünkü en çok kupa bizde hatta tesadüf denilenler bile.Galatasaraylıyım febeye karşı en fazla ve en farklı galibiyetleri biz aldık.Aksini idda eden varsa skorları ve tarihleri ile yazabilirim.ve ellerini yaladı 6 gol yedi diyen arkadaşım bu resimde senin için

x1pcjqddvowrkkjohlzaifo1svbpgk.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

galatasaraylıyım çünkü tutulacak başka takımyok galatasaraylıyım çünkü 100 yıldır yüzümüz onunla gülüyor.Galatasaraylıyım çünkü milli takımı en çok oyuncu yolladığı zamanlarda dünya 3. olduk şimdi çok oyuncu yollayanlar sayesinde milli takımın ne halde olduğunu görüyoruz.Galatasaraylıyım çünkü en çok kupa bizde hatta tesadüf denilenler bile.Galatasaraylıyım febeye karşı en fazla ve en farklı galibiyetleri biz aldık.Aksini idda eden varsa skorları ve tarihleri ile yazabilirim.ve ellerini yaladı 6 gol yedi diyen arkadaşım bu resimde senin için

[

vah canıım 7-0 ın resmi bir maç olmadıgını bilmiyor ama üzülme bilemmek deil öğrenmemek ayıp öğrenirsin tabi biras araştırırsan :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim senin futbolcuların bu maçta 11 kişi oynamış mı bizde 7 kişi oynayıp 7 gol atmışmıyız resmi veya değil ne farkedecek üstelik hadi bu maçı oynanmadı say farklı galibiyet sayısı eşit olacak ve bizim size -bu galibiyetler için söylüyorum -attığımız gol sayısı sizin bize atmış olduklarınızdan daha fazla ne olacak.Bizim geriye baktığımızda övünecek çok şeyimiz sizin ise sadece 6-0 nız var .Var mı daha ötesi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim senin futbolcuların bu maçta 11 kişi oynamış mı bizde 7 kişi oynayıp 7 gol atmışmıyız resmi veya değil ne farkedecek üstelik hadi bu maçı oynanmadı say farklı galibiyet sayısı eşit olacak ve bizim size -bu galibiyetler için söylüyorum -attığımız gol sayısı sizin bize atmış olduklarınızdan daha fazla ne olacak.Bizim geriye baktığımızda övünecek çok şeyimiz sizin ise sadece 6-0 nız var .Var mı daha ötesi

daha ötesi Alex De Souza canem senle bugün polemiğe girmek istemiyorum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

o Allah'ın keli bi baltaya sap olaydı Real Chelsea Barça kaptırır mıydı fenev gibi klübe? CİMBOM lu olmamdaki en büyük etken fenev gibi bi takımın var olmasıdır... (büyük(!) başkana da gönderme olsun)

ahaha

Fatih Altaylı "kandırmayın fenerbahçelileri alex malex gelmez.Onu dünya devleri istyor"

uzanamadıgınız ciğere mungar demiceksiniz...

siz önce futbolcuların karılarını ikna edin :D ahah muahha

her şey tamam bitek işte şu hatunlar istemiyor... yav valla üzlüyom bu halinize her sene piresler figolar geliyor :D ama en son süperstar iliç geliyor :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.