Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

of of

berfince35

Önerilen İletiler

slm bu siteye şimdi üye oldum ve inanın.hiç bir bilgim yok.ben almanyaya gitmek istyrum.ne tanıdıgım var ne kimsem.amacım kendimi geliştirmek.artık türykiyede duramam gerekirse ebedi orda kalırım.ya türkiyede ölcem.yada dışarıya gidip canmı kurtarcam.bana yardımcı fikirler veri.nasıl gidilir.nereye başvurcam.sizce işlem için miktar ne.en önemlisigidebilirmiyim.yardımcı olursanız sevincem........................... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

slm bu siteye şimdi üye oldum ve inanın.hiç bir bilgim yok.ben almanyaya gitmek istyrum.ne tanıdıgım var ne kimsem.amacım kendimi geliştirmek.artık türykiyede duramam gerekirse ebedi orda kalırım.ya türkiyede ölcem.yada dışarıya gidip canmı kurtarcam.bana yardımcı fikirler veri.nasıl gidilir.nereye başvurcam.sizce işlem için miktar ne.en önemlisigidebilirmiyim.yardımcı olursanız sevincem........................... :(

Almanyaya gidip canınımı kurtarıcan ?. Almanyada yaşayanlara sor bide !!!. Almanyada ölüm yokmu sanki. sana bi tavsiye eğer kafayı çalıştırırsan, işini, mesleğini doğru dürüst yaparsan hiç bir yere gitmene gerek kalmaz. zaten bir çok şeyi biz dış ülkelerer götürüyoruz. ihraç ediyoruz.

Hayaller kuracağımıza kendi alanımızda mükemmel olup Vatanımızı kalkındırsak daha iyi olur. !!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kurtulus almanyada mi?

istersen bide belcikayi dene :D

saka saka da

bence gelmenin galiba 4 yolu var:

1.egitim icin gelme imkanin var...almanyanin prosedurlerini tam bilmiyorum ama

2.evlenip gelme imkanin var...ama son zamanlarda medyada cikan bazi haberlerde bunun cok zor oldugunu duydum. yine de tam bilmiyom ne kadar zor vesayire...

3.ordan biri sana istek yolluyacak buraya turist olarak gelmen icin...belcikada cagiran sahsin gelirinin olmasi gerekiyor yaklasik 1000euro kadar, ve gelecek olan sahsin da tum bilgileri gerekiyor. yani sabika kaydi,varliklari vesayire

...almanyada nasil onu bilmiyorum

4.illegal yollarla..yani kacak gelmek...tek tavsiyem bu yoldan uzak dur :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

banada sanki adli bir durum gibi geldi.

naylon evlilikle gitmekte artık hikaye.

Alman polisi, bir gece saat 2,3,4,5 işte o saatlerde naylon evlilik yapan kadın yada erkek alman vatandaşının evine geliyor. eşini soruyor, tabiki kişi iblmiyor nerede olduğunu parai çin nikah kıymış sadece. budurumu gösterir bir belgeyi kişise imzalatıyor yani eşimin nerede olduğunu bilmiyorum diye.

sonra belli bir süre sonra tekrar yapıyor aynı işlemi, netice aynı tabi yien imzalatıyor.

üçüncüsünden sonra mahkemeye başvuruyor polis evliliğin naylon nikah olduğunu ispat edip nikahı iptal ettiriyor göçmenide sınır dışı ediyor.

Türk polisinin böyle bir imkanı yok zira türkmednei kanununda naylon evliliklere yönelik bir yaptırım yok. ama tabi bu bizim türk polisinin caydırıcı işlem yapmasını engelliyemiyor. ukrayna, moldova, azerbaycani rusya gibi ülkelerde hayat kadını oalrak çalışmak için 5-6 bin dolar karşılığı naylon evlilik yaparak gelen hayat kadınalrını yakalayınca, naylon evlilik yaptığı kocasının evine gece getirip sokakta yada kapının önünde. yüksek sesle " karısını fahişelik yaparken yakaladıkalrını, gelip karakola ifade vermesi gerektiğ,ini söyleyip gidiyorlar" :) :)

o rezillik 5-6 bin dolar eder mi bilmem. ama türk polisinin bulduğu yöntem baya zekiceymiş :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.