Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

usttekinin en cok nesını SEVMEDIN

bursercan

Önerilen İletiler

• Cevaplar 146
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sorumluluğu çok fazla olup bunun başkaları tarafından görülüp peşini bırakmamalarını ve bu yüzden yorulmasını sevmedim.. yazık sana da... ama cümlem çok uzun olmuş yaf.. :wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D ya valla anlamadım.bugun 3 hoca bırden (ayrı dersler tabı)sorumluluk yukledı. yahu 20 kısılık sınıfta bır tek benı goruyorlar yaf.ıtırazda edemıyom sımdı.kaldım ortada. :)

sen estıkce daha senın sevmedıgım yönunu bulamadım. :D:P

buldugumda soylıyıcem.pek sanmıyorum bulacagımı da neyse :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:blush: canım benim teşekkür ederim.. :grin: uzak şehirde olmasını sevmedim.. bak buldum ben :) başka yok ama... :D bulmaya çalışalım.. kazı yapalımm kazma kürek getirsin biri..bulucamm... :w00t::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:blush: canım benim teşekkür ederim.. :grin: uzak şehirde olmasını sevmedim.. bak buldum ben :) başka yok ama... :D bulmaya çalışalım.. kazı yapalımm kazma kürek getirsin biri..bulucamm... :w00t::lol:

bak bu dogru ıste. tam 22 saat suruyo :)ama yazın ınsallah ordayız.ablamın dugunu olacak ogretmen evınde.gelırsenız sevınırm gercekten. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer o tarihlerde buralarda olursam gelmeye çalışırım şahsen ben :) iki göbekcik atarız.. :grin: şaka bi yana da gelmene sevindim İzmir'e.. :clover: hayırlısı olsun ablan için de.. :) bekliyoruz seni o zaman... :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gobekcık mıı? :unsure: sey ben hıc oynamayı sevmem kııı :D hemde bılmıyom kııı :D

dugun 28 hazıranda olacak. cok ısterım gelmenızı.hem sen nereye gıdıyon kı.yazlıgınız mı var?

(topıgı ıhlal etmeyeyım)

ustekının avatarı hosuma gıtmedı(sallıyom artık ne yapayım :D )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ee yaz olurda denize gidilmez mi? :wub:

ama burda olurum haziransa ya.. :rolleyes: bakalım o gün bir gelsin de... :clover::)

bende avatarının küçük oluşunu sevmedim.. :D sallayalım o zaman :lol: ama cidden küçük gözlerim bozuldu.. :wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ee yaz olurda denize gidilmez mi

ama burda olurum haziransa ya.. :rolleyes: bakalım o gün bir gelsin de... :clover::)

bende avatarının küçük oluşunu sevmedim.. :D sallayalım o zaman :lol: ama cidden küçük gözlerim bozuldu.. :wacko:

ohhh bız burda karda yuzelım.sen orda denızde yuz.bende ısterım banane yaf :D ınsallah hele o gun gelsın dedıgın gıbı.

tamam canım sen yeterkı ıste bır ara degısırım avatarımı?eger ıstedıgın bır avatar varsa soyle onu koyayım

seyını neyın olsun sevmedım haa ımzanın kucuk olmasını sevmedım olsun :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok değiştir dememiştim ama ben .. aslında sana uygun bi kaç resim var bende... :clover: dur benn yollarım sana hemen ayarlııyım.. :rolleyes: değiştir dememiştim ama beğenirsen o gönderdiklerimi onlardan birini koyarsın... ben neyini sevmedim.. imzasındaki kız çok tatlı kıskanıyorum.. :lol: çocukluğum ahh.. :wub:

öyle özlemim aklıma geliyor.. ama çok seviyorum.. :D sevmem desem yalan olur.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:w00t: umanınnn... duyduklarıma mı inansam, gördüklerime mi.. ?voşş... :grin:

bana diyene bakk sen.. şimdi bi liste çıkarırım şuracığaa... off off. . insanlar okumaktan şaşı beş olur.. :angry::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:w00t: umanınnn... duyduklarıma mı inansam, gördüklerime mi.. ?voşş... :grin:

bana diyene bakk sen.. şimdi bi liste çıkarırım şuracığaa... off off. . insanlar okumaktan şaşı beş olur.. :angry::lol:

:blushing::unsure: :sweatingbullets:dovemezkı dovemezkı anneme derım bakk :devil:

anneeee su kısss varyas benı dofuyoyy

seyyyy ben yooookk ben senın en ıyı yonlerını soylıyecektım.bılıyosun ben senı hıc ıspıyonlar mıyım?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.