Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

**MARAŞ KATLİAMI**

TANİA HAYDE

Önerilen İletiler

DİKKAT EDİYORUM ÜLKÜCÜLELE İLGİLİ İFTİRALAR AYNIMERKEZDE DÖNÜP DURUYOR.

KOMANDO KAMPLARI MHP ANA DAVASI BERAT

74 CEZA EVİNDE HANGİ ÜLKÜCÜ VARMIŞ MÜEBBET ALMIŞ

ABDİ İPEKCİ KİM VURDU BU SABATAYI NEREDEN GELİRKEN VURDULAR KİME HİZMET EDİYORDU BENİM TANIDIĞIM TANIMADIĞIM 50- 60 ÜLKÜCÜ BU AOLYDAN SANIK ARANIYOR KAÇAK SORGULANDI İTİRAF ETTİ YATTIÇIKTI BEN YAPMADIN DEDİ.......

BODRUM KATTA 2 ODADA YAŞAYAN 7 TİP Lİ GENÇ HALUK KIRCI HALA YATIYOR ENSON KİTABINDA BUKONUYU BÜTÜN AÇIKLIĞIYLA ANLATIYOR.

CYRANO ANLAMAK İÇİN OKU ÇÜRÜTMEK BENİ ÖLÇMEK İÇİN DEĞİL ANLATTIĞIMIZ KONULAR BUMİLLETİN EN TALİHSİZ DÖNEMLERİ

DİLDE BİRLİK İŞTE BİRLİK FİKİRDE BİRLİK, ÜLKÜMÜZ TÜRK MİLLETİNİ SEVMEK BU ANLAYIŞIN İNSANLARI KENDİ İNSAN LARINI KATLEDERMİ

SEMTLERİN ÇOCUKLARI DURUPDURURKENMİ SERSERİ OLUYOR BİŞEKİLDE OLDULAR NEYAPALIM SANAGELDİLER KOVDUN BANAGELDİLER KOVDUM... ÜLKÜ OCAKLARINA GİDEN LERİN KURTULMA ŞANSLARI VAR EN AZINDAN BEN BİLİYORUMKİ ÜLKÜ OCAKLARI İNSAN LARA ÖNYARGILI DAVRANMIYOR OLABİLDİĞİNCE FAYDALI OLMAYA ÇALIŞIYOR...HİÇMİ ÜLKÜ OCAKLARI SAYESİNDE SERSERİLİKTEN NORMAL İNSAN OLMAYA TERFİ ETMİŞ BİRİNİ TANIMADIN .

CEYRANO BİLMİYORUM KAÇYAŞINDASIN ÜLKÜ OCAKLARINA HİÇ GİTTİNMİ ,HİÇ ÜLKÜCÜ TANIDINMI ÜLKÜCÜLER GÜZEL İNSANLARDIR TÜRK MİLLETİNİN İÇDİNAMİKLERİDİR MİLLETİNE VE VATANINA SEVDALI İNSANLARDIR ÖYLE SERMAYE GURUPLARIYLA BİLMEMKİMLERLE BİRBAĞLANTILARI YOKTUR MADDESEL MANADA SIRADANDIRLAR......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

abdi ipekçiyi kimin vurduğu bellidir. haluk kırcı neyi anlatmış kitabında, 7 tipli öğrenciyi nasıl katlettikleri ni mi.Oral Çelik'te , mehmet ali ağcada hepsini itiraf etmiş anlatmıştır, hemde sadece türk polisine değil, italyan polisine de. neyi aklamaya çalışıyorsun? geçiceksin bunları sen. kimin öldükten sonra banka hesabında milyonlarca doları çıktı ?.

serserilerr çakallar ülkü ocaklarına arınamya mı gidiyorlar, yoksa arkamız olsun ya da polise düşücne "abi biz ülkücüyüz" deyip iltimas görmek için mi, nerede yaşıyorsun sen? neden piyasanın bütün çakalları uyuşturucu tacirleri, mafya bozuntularının cüzdanlarında ülkü ocağı kimlik kartları var.

komando kampalrı mhp ana davası beraatmış, ne oluyor komando kampları kurulmadığınımı söylüyorsun, daha çatışmalar başlamamışken MHP nyie kurdu komando kamplarını. benim yukarıda saydığım icraatları yapanlar mhp liler değil midir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuyu hayrettle okudum. Ve uzun

Seneler gecmesine ragmen bu kadar belgeyi

Bir kac kisinin birden hemen cikarip

Sergilemesine hayran oldum. O seneler

Benim ORTA DOGU UNIVERSITESINE

BASLADIGIM senelerdi. Etrafimda oldugu

Icin epeyce alakadardim. Buna ragmen bu

Kadar belgeyi uzun arastirmadan bulamam.

BRAVO!

Demek provokosyonlar o zaman baslamis.

Alevi arkadaslarimiza da tebrikler

Kendilerini bunlara alet edip. Hukumetlerine

Karsi silahlanmamislar. INSALLAH BIR

GUN BOYLE TATSIZ OLAYLARI

HUCUM ILE DAYIL DERS ALARAK

HATIRLAR VE BIR DAHA OLMAMASI

ICIN TOPLUM BILINCI OLAN BIR

VE POSITF ACTIVISMI OGRENMIS

BIR GENCLIK OLUSTURURUZ.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Othello, Hayır kanıtlayamam, ama konu üzerinde ihtisas sahibi olanlar araştırma yapıp bulabilirler.

Para Transferi Trilateral komisyonun Orta Doğu başkenti Cidde'den.

Ayrıntılı bilgi için ; M.Şahap Tan'ın "Bugünün Dervişi Mehmet Şevket Eygi Kimdir" adlı kitabına bakılabilir. Soner Yalçın ve Doğan Yurdakul’un “Bay Pipo” adlı kitabındada ilgili konunun ayrıntıları verilmiştir.

Ayrıca hani şu 1978 Maraş vakıasının öncesinde Kahramanmaraş'a istanbul'dan gönderilen Tantan ki bu sırada Vali vekili ve Emniyet Müdürü de AbdülKadir Aksu idi galiba. Buda araştırılırsa Maraş olaylarının gerçek yüzü görülebilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

abdi ipekçiyi kimin vurduğu bellidir. haluk kırcı neyi anlatmış kitabında, 7 tipli öğrenciyi nasıl katlettikleri ni mi.Oral Çelik'te , mehmet ali ağcada hepsini itiraf etmiş anlatmıştır, hemde sadece türk polisine değil, italyan polisine de. neyi aklamaya çalışıyorsun? geçiceksin bunları sen. kimin öldükten sonra banka hesabında milyonlarca doları çıktı ?.

serserilerr çakallar ülkü ocaklarına arınamya mı gidiyorlar, yoksa arkamız olsun ya da polise düşücne "abi biz ülkücüyüz" deyip iltimas görmek için mi, nerede yaşıyorsun sen? neden piyasanın bütün çakalları uyuşturucu tacirleri, mafya bozuntularının cüzdanlarında ülkü ocağı kimlik kartları var.

komando kampalrı mhp ana davası beraatmış, ne oluyor komando kampları kurulmadığınımı söylüyorsun, daha çatışmalar başlamamışken MHP nyie kurdu komando kamplarını. benim yukarıda saydığım icraatları yapanlar mhp liler değil midir.

Ükü ocaklarında nezamandan beri kimlik uygulamasıvar .polisin ne iltimasını görüyormuş ülkücüler, kulaktan dolma bilgiler bunlar ben sana gerçek anlayıştan bahsediyorum durduğunyerden kalk daha kabsamlı tarafsızbak meselelere

olayları değerlendirirken dönemi bilmeklazım ortamı oluşturan şartları görmeklazım 7 tip lidiyorsun olayın faili yazmış birbak oku neolmuş ne yapmışlar 7 insanın ölümü hoş birşeymi biz böylemi değerlen diriyoruz.

besana 6200 insanımız ölmüş diyorum sen hala ihtilal yapabilmek için şartların oluşmasını bekleyen birçok eylemin sahiblerinin iftiralarıyla geliyorsun banka hesablarına ilginvarsa 12 eylülü yapanların hesablarına bak

bu ülke sadece sen veya ben değil o serseri dediğin insanlarda bu ülke o insanlarıda belli bir seviyeye ulaştırmamız gerekiyor asgari müşterekler oluşturub onun etrafında toplamamız gerekiyor. bizler oserseri bu çakal o bilmemne dersek devşirme fikirler ve güçler bu memlekette her daim zemin bulurlar

sonra sen orhan pamuk gibi türk milletine iftira atarak nemalanan gayrimilli bir şahsiyete gösterdiğin hoşgörüyü cehaletinden yanlışyapan yaşıtlarına niçin göstermiyorsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1200 lü yıllar o zamanki kunikona kabilesi soyumuzun kabilesinden 2 kişiyi öldürdüler. bunu unutmadık ve UNUTTURMAYACAĞIZ.

NE KADAR GÜZEL DEĞİL Mİ..... ÇAĞINDA YAŞAMAYI BECEREMEYEN İNSANLAR BU ÜLKENİN İNSANLARINA NE VEREBİLİRLER/NE VEREBİLECEKLER ÇOK AMA ÇOK MERAK EDİYORUM

SAYGILAR.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.