Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

arkaşlar yardım edin...

AşıK_GeNÇ

Önerilen İletiler

öncelikle bu konumu okuyanlara çokk teşekkür ederim...

ben bir kıza aşık oldum.Kız çok güzel ve beğendim bir tip...Arkadaşlara sordum o kız sana bakmaZ değil yanaşmaz BİLE dediler..Ama

kız yanımdan geçerken bana bakıyor, kantindeyken yine bakıyor, karşılıklı gidiyorum yine bakıyor...Yani nerde görse bana bakıyor...Tabi o bakıNca birlikte biribirimize bakıyorz aynı anda...Bir gün okul kapısının ordaydı tel. edİyordu merdivenden indim bana doğru döndü karşı karşıya geldik Tam 15 sn bir birimize bakdık ve hiç an kıpırdamadık o bana ben ona bakıyordum...Neyse o gün geçti başka bir akşamdı arkdaşa söyledim bu kızı bana ayarla dedim oda hangisi dedi bekle az dedim gelcek dedim ve geldi hangisi dedi gelıyor dedim hangisi göster dedi bana bu dedim kızların yanında alcak boylu olan dedim kız geldi tam karşı karşıyayız aramızda 30 cm fark var arkadaş dedi parmağını uzattı kıza bumu dedi evet dedim kız bi baktı güldü sonra gitti arkdaşda dedi cıktıgı var onun dedi sana gelmez dedi ve hayallerim yıkıldı ne yapcağımı şaşırdım...Ac

SİZDEN ŞUNU DİLİYORUM DURUM NE OLABİLİR....ACABA ODA BENDEN HOŞLANIYORMU. LÜTFEN YARDIM... :wub::wub::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bir kıza aşık oldum.Kız çok güzel ve beğendim bir tip...Arkadaşlara sordum o kız sana bakmaZ değil yanaşmaz BİLE dediler..Ama

kız yanımdan geçerken bana bakıyor, kantindeyken yine bakıyor, karşılıklı gidiyorum yine bakıyor...Yani nerde görse bana bakıyor...Tabi o bakıNca birlikte biribirimize bakıyorz aynı anda...Bir gün okul kapısının ordaydı tel. edİyordu merdivenden indim bana doğru döndü karşı karşıya geldik Tam 15 sn bir birimize bakdık ve hiç an kıpırdamadık o bana ben ona bakıyordum...Neyse o gün geçti başka bir akşamdı arkdaşa söyledim bu kızı bana ayarla dedim oda hangisi dedi bekle az dedim gelcek dedim ve geldi hangisi dedi gelıyor dedim hangisi göster dedi bana bu dedim kızların yanında alcak boylu olan dedim kız geldi tam karşı karşıyayız aramızda 30 cm fark var arkadaş dedi parmağını uzattı kıza bumu dedi evet dedim kız bi baktı güldü sonra gitti arkdaşda dedi cıktıgı var onun dedi sana gelmez dedi ve hayallerim yıkıldı ne yapcağımı şaşırdım...Ac

SİZDEN ŞUNU DİLİYORUM DURUM NE OLABİLİR....ACABA ODA BENDEN HOŞLANIYORMU. LÜTFEN YARDIM... :wub::wub::wub:

bence arkadaşım kız seni keklemiş biraz çıktığı halde sana bakıyor zarf atıyorsa yarın seninle çıkarken başkasına yapsa dahamı iyi olur bence öğrendiğin ii olmuş yol yakınken dönmüş olmuşsun...

sana formdaş tavsiyesi olarak şunu söyliyebilirim ağzını açma gözünü aç ne demek istediğimi anlamışsındır umarım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence arkadaşım kız seni keklemiş biraz çıktığı halde sana bakıyor zarf atıyorsa yarın seninle çıkarken başkasına yapsa dahamı iyi olur bence öğrendiğin ii olmuş yol yakınken dönmüş olmuşsun...

sana formdaş tavsiyesi olarak şunu söyliyebilirim ağzını açma gözünü aç ne demek istediğimi anlamışsındır umarım....

saol kardeş anladım dediğinii...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet diyiyorum kardeşlerim 2 nizede katılıyom ama bir yandan Okulun en alçak boyu olan benim o bende 5-10 uzun ben ise 1.55 cm boyum var...Yani kendisi 1.60-65 arası...Ama neden ben onu bilmiyorum işte oyunmu oynuyor bilemiyorum...Ama 2 nizin dediği gibi o kızdan hayır gelmez....Çok saolun kardeşlerim benim :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya belki sende bi tuhaflık görmüştürde ondan bakıyordur..şaka biyere kızım çıktığı varsa ve sana bakıyorsa vardır bu işte bi iş..en iyisi kıza cesaretini toplayıp kızla konuşman..bence dene.. :yuvarlan: merak ettim şimdi kız neden bakıyomuş acaba ? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bence yapman gereken tek birşey var..

Gideceksin hoşlandığın kızın karşısına ( tabi uygun bir anda) içinden geçenleri, duygularını teker teker anlatacaksın.

Ne düşündüğünü soracaksın düşünceelrini öğreneceksin.

Ya arkadaşın sana doğru söylememişse.. bunu nereden bilebilirsin?

Ayrıca birlikte olduğu biri varsa bile senin için en doğrusu bunu kendi ağzından duymak olacaktır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

üzüm üzüme baka baka ..... :D

bu kadar çok bakışıpta iki kelime konuşamadıysan bundan sonra kimseye bakma :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.