Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

okul kütüphanemizden fotograflar

Önerilen İletiler

ilk resim okulumuza gelen yardım ve bağışlar sayesinde yavaş yavaş doldurduğumuz kütüphanemizin rafları

bu dik duruşu sergilememi sağlayan yardımsever gönüllere sonsuz teşekkür ediyor her şeyin gönüllerince olmasını diliyorum

herşey sizlerin sayesinde çok saolun

pict0006xf3.jpg

raflara dizilmeyi bekleyen kitaplar

pict0004yd8.jpg

hala boş olan raflarımız

pict0001qp6.jpg

pict0007ne1.jpg

Trabzondan İsmail Alkan abimizin okulumuz için yaptığı nöbetçi öğrenci yaka kartları

pict0009yw7.jpg

sevgi ve selamlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emrah hocam her ne kadar kütüphanedeki polatalemdarvari duruşunuz bizi şoka uğrattıysada son resimdeki cin gibi bakan kahverengi gözler kendimize getirdi bizi....çabalarınız takdire şayan,başarılar..

merhaba

dilekleriniz için teşekkür ediyorum ama polatalemdarvari duruş sergilediğimi sölemişsiniz bunu kabul etmiyorum şoka uğratacak bi görüntü olduğunu da düşünmüyorum

o duruş idareye istenirse bişeler yapılabildiğini gösteren bi duruş sadece

zaten o duruşu bize yardım edenler daha çok hakediyor aslında onlardan aldığımız güçle böyle dik durabiliyoruz

insanları duruşuna görüntüsüne göre başkalarıyla özdeşleştirmek hiç iyi değil

hem o silah tutuyor biz kalem tutuyor ve tutmasını öğretiyoruz

aslında o fotografı koyarken böyle bir eleştiri geleceğini hiç düşünmemiştim açıkçası

polat alemdar gibi de durayım diye aklımdan hiç geçmedi o an

yine de eleştiriniz için teşekkürler

sevgi ve selamlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yapmakta olan bir öğretmenim.25 öğrencim var .öğrencilerimin çoğu beklediğimden iyi performans gösteriyor.Onların durumu hakkında bilgi sahibi olunca velileriyle görüştüm. Sıkı sıkı tembihledim ne olur bu çocuğa ilgi gösterin okutun dedim. Veliler bana “durumumuz pek yok elde avuçta yok ilerde inşallah olursa göndeririz”dedi. Zaten öğrencilere bakınca az çok anlaşılıyor. Kalemlerinin boyu 5-6 cm, sosyal bilgiler, türkçe aynı defterde.. matemetik ve fen-teknoloji ise aynı defterde.. yeni bile değil geçen yılki defterleirnden boş kalan sayfalara yazıyorlar.... maddi güçleri zayıf olup zeki olan bu öğrenciler için elimden geldiği kadar özveride bulunuyorum ama artık bende yetişemiyorum.. yapılandırmacı eğitim ile dersleri işliyoruz. Sürekli birşeyler üretmek zorundalar. Bu yüzden kırtasiye harcamalarında zorluk çekiyoruz. Özellikle serbest okuma saatinde okuyacak hikaye kitapları yok. Sınıfımızın bir kitaplığı dahi yokeğer sizlerden hikaye kitabı ve kırtasiye yardımı alabilrsek çok çok minnettar olacağız.. sevgiyle kalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben şanlıurfa nın halfeti ilçesine bağlı aşağı göklü ilköğretim okulunda görev yapmakta olan bir öğretmenim.25 öğrencim var .öğrencilerimin çoğu beklediğimden iyi performans gösteriyor.Onların durumu hakkında bilgi sahibi olunca velileriyle görüştüm. Sıkı sıkı tembihledim ne olur bu çocuğa ilgi gösterin okutun dedim. Veliler bana “durumumuz pek yok elde avuçta yok ilerde inşallah olursa göndeririz”dedi. Zaten öğrencilere bakınca az çok anlaşılıyor. Kalemlerinin boyu 5-6 cm, sosyal bilgiler, türkçe aynı defterde.. matemetik ve fen-teknoloji ise aynı defterde.. yeni bile değil geçen yılki defterleirnden boş kalan sayfalara yazıyorlar.... maddi güçleri zayıf olup zeki olan bu öğrenciler için elimden geldiği kadar özveride bulunuyorum ama artık bende yetişemiyorum.. yapılandırmacı eğitim ile dersleri işliyoruz. Sürekli birşeyler üretmek zorundalar. Bu yüzden kırtasiye harcamalarında zorluk çekiyoruz. Özellikle serbest okuma saatinde okuyacak hikaye kitapları yok. Sınıfımızın bir kitaplığı dahi yokeğer sizlerden hikaye kitabı ve kırtasiye yardımı alabilrsek çok çok minnettar olacağız.. sevgiyle kalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.