Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bu konuda lütfen biraz daha sagduyulu olalım(kitap konusunda)

Önerilen İletiler

merhaba

ben guneydoguda ogretmenlik yapmaktayim. cogunuz buranin sartlarini biiyorsunuzdur ya da duymussunuzdur. imkanlarimiz burada cok kisitli. bu imkanlarin kisitli olusundan dolayi sorumlusu oldugum okul kutuphanemizi okullar acilali 2 aya yakin bi zaman olmasina karsin hala aktif bi hale getiremedik. benim istegim bu mesajim her kime ulasirsa elinde bize gonderebilcegi kitaplar cok az olsa da gondermeleri. cunku burada egitim goren cocuklarin gercekten onlara ihtiyaclari var. lutfen bu konuda biraz daha sagduyulu olup bize yardimci olun... sonucta bagis gonulluluk ister ama kendiniizi lutfen biraz zorlayin bu konuda... hepinize simdiden cok tesekkur ediyor, cagrimin cevapsiz kalmamasini umut ediyorum...sevgi ve selamlar

ayrıca daha önceki başlıklara cevap veren ve gönderimde bulunan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

emrah cingoz (sinif ogretmeni)

sehit ogretmen metin gencdal ilkogretim okulu

baglar mahallesi siverek/sanliurfa

mail: [email protected]

tel: 0505 7766412

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.