Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkeğin red edilme korkusuna kadının verdiği tepki...

Misafir taunus

Önerilen İletiler

şu yazıyı bir bayan yazmış.

" sizi görünce eli ayağı dolaşan erkek kendini size layık görmeyen ve reddedilme korkusu yaşayan erkektir.. kendini daha başlamadan ezik hisseden erkeğe şans verilmesi size ne sağlar ki.. eğer elimde büyüsün, adam edeyim diyorsanız lise önlerinden alın bir sünepe, eğitin istediğiniz gibi.. haliyle direkt reddetmekte gene bir sakınca yoktur.."

bir kere kadın ne sevgili bulmak, ne de eş bulmak için hiç bir çaba harcamaz.zavallı erkekler kuyruğa girerler.kadıın canının istediğini seçer.siz de kuyruğa girmeyin niye giriyosunuz demeyin . kuyruğa girmeyenin hiç şansı olmaz.milli piyango bileti almayanın şansının sıfır olması gibi...

hayatta bol olan,kolay bulunan şeyler hep değersizdir.

ne kadar aa uu derlerse desinler ,erkek, kadın için bol ve kolay bulunan çok değersiz birşeydir.kadın için önemli olan tek şey kendi egosunun tatmini ve konforudur.kadın içi red edilmenin ve yerin dibine geçmenin ihtimali bile olmadığı için erkeklerin bu konularda kadınlardan anlayış ve empati beklmesini istemek saflık olur.

erkekleri insan olarak görmedikleri için insani bir duygu olan "KORKU" larına da hiç anlayış göstermezler.

bu kadınlar daha tanışmadan asılan, tanıştığı gün cep telefonunu isteyen, kene gibi yapışan, sürekli pişmiş kelle gibi sırıtıp mide bulandırıcı iltifatlar den yunus bülbül ilyas salman cesretine sahip adamlardan hoşlanırlar.ancak o adamlar o cesaretle çok kadına asıldıkalrı ve çok alterntif yarattıkalrı için bu kadınları büyük bir zevkle aldatır terk ederler.

zavallı ediz hunların hoşlandığı kadını kapan nuri alçolar farkında olmadan ediz hunlarını kanını yerde bırakmamış olurlar. ama ediz hunalrın bundan haberi bile olmaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

" sizi görünce eli ayağı dolaşan erkek kendini size layık görmeyen ve reddedilme korkusu yaşayan erkektir.. kendini daha başlamadan ezik hisseden erkeğe şans verilmesi size ne sağlar ki.. eğer elimde büyüsün, adam edeyim diyorsanız lise önlerinden alın bir sünepe, eğitin istediğiniz gibi.. haliyle direkt reddetmekte gene bir sakınca yoktur.."

bir kere kadın ne sevgili bulmak, ne de eş bulmak için hiç bir çaba harcamaz.zavallı erkekler kuyruğa girerler.kadıın canının istediğini seçer.siz de kuyruğa girmeyin niye giriyosunuz demeyin . kuyruğa girmeyenin hiç şansı olmaz.milli piyango bileti almayanın şansının sıfır olması gibi...

hayatta bol olan,kolay bulunan şeyler hep değersizdir.

ne kadar aa uu derlerse desinler ,erkek, kadın için bol ve kolay bulunan çok değersiz birşeydir.kadın için önemli olan tek şey kendi egosunun tatmini ve konforudur.kadın içi red edilmenin ve yerin dibine geçmenin ihtimali bile olmadığı için erkeklerin bu konularda kadınlardan anlayış ve empati beklmesini istemek saflık olur.

erkekleri insan olarak görmedikleri için insani bir duygu olan "KORKU" larına da hiç anlayış göstermezler.

bu kadınlar daha tanışmadan asılan, tanıştığı gün cep telefonunu isteyen, kene gibi yapışan, sürekli pişmiş kelle gibi sırıtıp mide bulandırıcı iltifatlar den yunus bülbül ilyas salman cesretine sahip adamlardan hoşlanırlar.ancak o adamlar o cesaretle çok kadına asıldıkalrı ve çok alterntif yarattıkalrı için bu kadınları büyük bir zevkle aldatır terk ederler.

zavallı ediz hunların hoşlandığı kadını kapan nuri alçolar farkında olmadan ediz hunlarını kanını yerde bırakmamış olurlar. ama ediz hunalrın bundan haberi bile olmaz.

Aslında sana cevap vermek bile kelimeleri vicdansızca öldürmeye eş değer,kardeşim senin allah aşkına nedir bu alıp veremediğin kadınlarla.sen kısaca ben kendime güvensizim buda benim yapım artık değiştiremiyorum seni kadınlar namına doğru konuşmaya davet ediyorum(anlarsan şaşırıcam ama neyse....)

bikeren ilyas salmana nolmuş yada yuus bülbüle sende kendi cinslerini aşağlıyorsun naber ilk önce kendini düzelt tamammı :excl: sonra suçu başkalarında ara valla da bu kafayla sana herşey müstehak

Saygıyla NEHİR...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

naapalım yani kıza daha tanışmadan asılalım mı,

tanıştığımız andan itibaren kene gibi yapışalım mı. tanışır tanışmaz cep telefonu mu isteyelim.nedne illa çoban gibi adam istiyosunuz? onlar egonuzu daha mı çok tatmin ediyo?

sizi görünce eli ayağı dolaşan erkek kendini size layık görmeyen ve reddedilme korkusu yaşayan erkektir.. kendini daha başlamadan ezik hisseden erkeğe şans verilmesi size ne sağlar ki.. eğer elimde büyüsün, adam edeyim diyorsanız lise önlerinden alın bir sünepe, eğitin istediğiniz gibi.. haliyle direkt reddetmekte gene bir sakınca yoktur.."

eğer bu yazıyı onaylıyorsan ana pes diyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tanıştığımız andan itibaren kene gibi yapışalım mı. tanışır tanışmaz cep telefonu mu isteyelim.nedne illa çoban gibi adam istiyosunuz? onlar egonuzu daha mı çok tatmin ediyo?

sizi görünce eli ayağı dolaşan erkek kendini size layık görmeyen ve reddedilme korkusu yaşayan erkektir.. kendini daha başlamadan ezik hisseden erkeğe şans verilmesi size ne sağlar ki.. eğer elimde büyüsün, adam edeyim diyorsanız lise önlerinden alın bir sünepe, eğitin istediğiniz gibi.. haliyle direkt reddetmekte gene bir sakınca yoktur.."

ya walla haklısın ne dıım

hayatta bol bulunan boş olur

kızlara o dakka numarasını veren adam ıcın de cok talep olur. walla haklı ne dıım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya walla haklısın ne dıım

hayatta bol bulunan boş olur

kızlara o dakka numarasını veren adam ıcın de cok talep olur. walla haklı ne dıım

haklı olan kim anlayamadım orayı.ben mi o mu?

kızlara o dakka numarasını veren adama neden talep olsun, kızlar süründüren adamı mı cazip buluyo yoksa daha ilk dakkada numarasını veren kendi isteğiyle çantada keklik olmaya razı olan adamı mı cazip buluyo,

yoksa tanıştığı anda cep telefonu isteyen adamı mı cazip buluyo bi karar verin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadınlar hayatın mütevaziliğini çözebilmiş değiller evet, o da olsun bu da olsun, halbuki kadın evde rahat rahat yatarken onun her ihtiyacını karşılayacak erkeklerin yetiştirildiği bir "james bond erkeği yetiştirme merkezi"yok, biz erkekler de hayatı yaşayarak öğreniyoruz, çoğumuz kendi ihtiyaçlarını bile zor karşılıyor, tabi ki her kadın aynı değil ama diğer türlü de evlilikler görücü usülüyle oluyor, köylerde veya başka yerlerde, bu da yanlış, bence her iki tarafta da suç var, ama kadınların da erkeklere yaptıkları hakaretleri bir kısmı gerçekçi olmakla beraber çoğunu yanlış buluyorum, kadınlar iyi erkek diye birşey yok deme noktasına gelmişler, bence bu kadınlar ne istediklerini bilmiyorlar, iyi erkek diye birşey yok lafı külliyen abesle iştigaldir, gerçekçi değildir, saçmadır ve ağır bir hakarettir, ama bu onların düşüncesidir, saygı duyuyorum. Kadın erkek ilişkileri en azından bazı insanlar için, belki de çoğu insan için, zihniyet devrimi olana kadar, bence karamsar çizgisinde ilerlemeye devam edecek. Kadın ile erkek arasında olacak münasebet aşktan ibaret olmalıdır, paçayı kurtarma meselesinden değil. Bu sorun bu şekilde çözülebilir. Bazı insanların aşk yoktur şeklindeki açıklamaları, aşk kavramına hiçbir şekilde zarar veremez, yanılacak olan kendileridir, Aşk vardır ve olacaktır. Önemli olan kadın erkek ilişkilerinde aşkı "ön plana" çıkarmaktır. Eğer aşk arka planda kalırsa ya da unutulursa, ilişkideki paylaşımlar yok denecek kadar azalır. İnsanlar karşılarındaki kişiyle "neden" birlikte olduklarını bu yüzden unutmamalılar ve hep hatırlamalılar. Herkes en azından isteyenler inşallah aradıkları aşkı bulurlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden sürekli birbirimizi yerin dibine sokma çabasındayız anlamıyorum.besbelli erkekler kadınları bizde erkekleri anlamıyoruz.zaten işin sırrıda burda değilmi?birbirimizle aynı olsak dahamı iyi.neden sevgililerimizi çözmeye çalışıyoruz ki?evet kadınlar girişken erkeklerden hoşlanıyor.bunun sebebi açık.kadınlar biraz daha narin yapılı.onu hakkettiğinize inanmak istiyor.bunun sebebide başka erkeklerden aldıkları darbeler sadece.erkeklerde biraz daha kolay olmamızı istiyor sanırım.belki bi parça desteklenmek.ama tüm bunların içinde yine olan aşka olmuyormu yani arkadaşlar.

yok siz ölesiniz biz böleyiz kavgalarını ananelerimizde yapıodu.çözüm bulmaya çalışalım artık bence.aşkı ziyan ediyoruz arada farkında deiliz.önemli olan aşktır.reddediliosanız bunun tek bi anlamı vardır.karşınızdaki size aşık deil.bence artık art niyet aramaktan vazgeçelim....aşk kazansın :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden sürekli birbirimizi yerin dibine sokma çabasındayız anlamıyorum.besbelli erkekler kadınları bizde erkekleri anlamıyoruz.zaten işin sırrıda burda değilmi?birbirimizle aynı olsak dahamı iyi.neden sevgililerimizi çözmeye çalışıyoruz ki?evet kadınlar girişken erkeklerden hoşlanıyor.bunun sebebi açık.kadınlar biraz daha narin yapılı.onu hakkettiğinize inanmak istiyor.bunun sebebide başka erkeklerden aldıkları darbeler sadece.erkeklerde biraz daha kolay olmamızı istiyor sanırım.belki bi parça desteklenmek.ama tüm bunların içinde yine olan aşka olmuyormu yani arkadaşlar.

yok siz ölesiniz biz böleyiz kavgalarını ananelerimizde yapıodu.çözüm bulmaya çalışalım artık bence.aşkı ziyan ediyoruz arada farkında deiliz.önemli olan aşktır.reddediliosanız bunun tek bi anlamı vardır.karşınızdaki size aşık deil.bence artık art niyet aramaktan vazgeçelim....aşk kazansın :wub:

kimsenin kimseyi yerin dibine sokma çabası yok.görüneni de söylemeyelim mi yani.

kadın duygusal erkeği manevi yönden zayıf bulduğu için duygusal erkek istemiyor. ama kalas da istemiyor. o yüzden .aşık olmayan aşığı oynayan adam istiyor.(bu erkek için çok sıkıcı)

kadın için bireysel özgürlüğü karşısındaki adamın duygularından daha önemli.özgürlüğünü kısıtladığı için kıskanç erkekten de nefret ediyor.,kıskanmayan erkek de kendini özel hissettirmiyor.kıskancı oynayan ama kıskanmayan bir adam istiyorlar.(bu da erkek için çok sıkıcı)

sonuç olarak kadınları anlıyoruz.ama bizden istedikelri gerçekten yenilir yutulur şeyler değil.çok alternatifleri olduğu için istedikelri adam formuna giremediğimizde büyük bir zevkle red ediyorlar.

kesinlikle kendi istedikleri adam olduğumuzda tercih ediliyoruz.bu yzüden kadınların erkeklere .çocukluklarından beri söylediği benim yanımda kendin ol başkasını oynama lafının külliyen yalan olduğunu öğrendiğimde kadınlara ilk kez çok kızmıştım.red ediliyorsak tek anlamı vardır.o kadının aradığı erkek değilizdir.

evet kadın girişken yapılı. çünkü ilgi görmeye çok alışmış.ve elini taşın altına sokacak duygusal yoğunluğu yok. ben de karşı cinsten o kadar ilgi görsem benimd eo kadar alternatifim olsa kimsenin elimi taşın altına sokmam yani. birini hiç bi,r bedel ödemeden elde etmek varken neden elimi taşın altına sokayım ..

kadın onu hak ettiğine inanmak itediği için emek harcayan erkek istiyormuş. peki biz nasıl inanıcaz lütfedip bizi seçen kadının bizi hak ettiğine?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kimsenin kimseyi yerin dibine sokma çabası yok.görüneni de söylemeyelim mi yani.

kadın duygusal erkeği manevi yönden zayıf bulduğu için duygusal erkek istemiyor. ama kalas da istemiyor. o yüzden .aşık olmayan aşığı oynayan adam istiyor.(bu erkek için çok sıkıcı)

kadın için bireysel özgürlüğü karşısındaki adamın duygularından daha önemli.özgürlüğünü kısıtladığı için kıskanç erkekten de nefret ediyor.,kıskanmayan erkek de kendini özel hissettirmiyor.kıskancı oynayan ama kıskanmayan bir adam istiyorlar.(bu da erkek için çok sıkıcı)

sonuç olarak kadınları anlıyoruz.ama bizden istedikelri gerçekten yenilir yutulur şeyler değil.çok alternatifleri olduğu için istedikelri adam formuna giremediğimizde büyük bir zevkle red ediyorlar.

kesinlikle kendi istedikleri adam olduğumuzda tercih ediliyoruz.bu yzüden kadınların erkeklere .çocukluklarından beri söylediği benim yanımda kendin ol başkasını oynama lafının külliyen yalan olduğunu öğrendiğimde kadınlara ilk kez çok kızmıştım.red ediliyorsak tek anlamı vardır.o kadının aradığı erkek değilizdir.

evet kadın girişken yapılı. çünkü ilgi görmeye çok alışmış.ve elini taşın altına sokacak duygusal yoğunluğu yok. ben de karşı cinsten o kadar ilgi görsem benimd eo kadar alternatifim olsa kimsenin elimi taşın altına sokmam yani. birini hiç bi,r bedel ödemeden elde etmek varken neden elimi taşın altına sokayım ..

kadın onu hak ettiğine inanmak itediği için emek harcayan erkek istiyormuş. peki biz nasıl inanıcaz lütfedip bizi seçen kadının bizi hak ettiğine?

off yıne kırdınız gecırdınız arkadaslar yau

elını tasın altına sokamıyormusbayanlar, nasıl yani girişken degılmıyız bız

sız hıc gırısken kız görmemıssıız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne var bu yazıda çokda güzel yazmış eline sağlık bacım,bu sadece erkekler içinde geçerli değil senin her zaman ki halin yanlış anlamaya meilli bir doğan var.(o doğana küresel ısınma ne zaman gel cek merak ediyorum.)Arkadaşımızın bu sözünü herşeyle genelliye biliriz,hayatta ezik duran hep ezilir,sana öl diyen yok ama ayağın yere bassın ya hala masallarda yaşıyor yada hayatı masal zannediyorsun.Yakında türk filmi karakterlerinin isimleri yerine repliklerinide kullanırsın(nayırr,nolmaaz,nolurr falan tam oluruz B) )

Şahsım adına sorunuzu cevaplıycam insanın bir duruşu olmalı sırnaşık erkek olduğu gibi kadında var,birkeren ben öyle kene olan erkeğe ne yüz veririm neden müsade ederim.Zannetmeki kadınlar o tiplere ayılıyo bayılıyo o senin hüsnü kuruntun valla.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne var bu yazıda çokda güzel yazmış eline sağlık bacım,bu sadece erkekler içinde geçerli değil senin her zaman ki halin yanlış anlamaya meilli bir doğan var.(o doğana küresel ısınma ne zaman gel cek merak ediyorum.)Arkadaşımızın bu sözünü herşeyle genelliye biliriz,hayatta ezik duran hep ezilir,sana öl diyen yok ama ayağın yere bassın ya hala masallarda yaşıyor yada hayatı masal zannediyorsun.Yakında türk filmi karakterlerinin isimleri yerine repliklerinide kullanırsın(nayırr,nolmaaz,nolurr falan tam oluruz B) )

Şahsım adına sorunuzu cevaplıycam insanın bir duruşu olmalı sırnaşık erkek olduğu gibi kadında var,birkeren ben öyle kene olan erkeğe ne yüz veririm neden müsade ederim.Zannetmeki kadınlar o tiplere ayılıyo bayılıyo o senin hüsnü kuruntun valla.

hayatınız yalan söylemekle geçiyor.sırnaşık erkekelre ölüp ölüp diriliyorsunuz.sakın hayır demeyin. 200 kişiden hoşlandım 192 tanesini sırnaşıklara kaptırdım.onu bi geç.

siz aldatan eşlerinizi affedebilecek kadar ************* ,,,,,,,,,,,,,,red edilip ***** olma korkusuna anlayış göstermenizi bekleyemeyiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

off yıne kırdınız gecırdınız arkadaslar yau

elını tasın altına sokamıyormusbayanlar, nasıl yani girişken degılmıyız bız

sız hıc gırısken kız görmemıssıız

tabi ki girişken değilsiniz.peşinzide öyle bir sürü varken girişken olmanıza gerek yok ve bunun bilincindesiniz.

bizim de peşimizde öyle bir sürü olsa biz de hiç red edilme riskine girip elimizi taşın altına sokmazdık.ama mecburuz kuyruğa girmeye. yoksa papaz hayatı yaşarız. o zaman bizi hiç beğenmezsiniz.biletçinin önünde kuyruğa girip bilet almazsan piyango çıkmaz.acı ama gerçek.

siz sadece işinize gelen durumlarda girişken olursunuz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

aslolan aşktır arkadaşlar. İki tarafta duygularının açığa çıkmasından çekiniyor olabilir ama eğer erkek daha çekingen duruyorsa bayan bi şekilde ya onun kendini ifade etmesini sağlar ya da kendisi açık açık söyler. yani eli ayağı dolaşıpta reddedilme korkusu yaşayan bi adama aşıksa kız ya da olumlu bişeyler hissediyorsa (ki emin ol arkadaşım bi kızın erkeği beğenmesi bu kadar ucuz kavramla ölçülemez) ya ilk hareket için onu itekler kendi hislerini belli eder ya da kendisi açık açık söyler. hem bu korku gayet insanidir aşağılanılacakda bi tarafı yoktur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslolan aşktır arkadaşlar. İki tarafta duygularının açığa çıkmasından çekiniyor olabilir ama eğer erkek daha çekingen duruyorsa bayan bi şekilde ya onun kendini ifade etmesini sağlar ya da kendisi açık açık söyler. yani eli ayağı dolaşıpta reddedilme korkusu yaşayan bi adama aşıksa kız ya da olumlu bişeyler hissediyorsa (ki emin ol arkadaşım bi kızın erkeği beğenmesi bu kadar ucuz kavramla ölçülemez) ya ilk hareket için onu itekler kendi hislerini belli eder ya da kendisi açık açık söyler. hem bu korku gayet insanidir aşağılanılacakda bi tarafı yoktur.

hay alnının ortasından öpeyim.sonuna bi laftan anlayan çıktı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu yazıyı yazan arkadaş hayatı boyunca istediği herkesten ilgi görmüş ve istediği herkesi elde etmiş olmalı. olabilir normaldir.ülkemizde keçinin olmadığı yerde koyuna abdrurrahman çelebi derler zaten.günün birinde ondan hoşlanmayan birine kapılırsa ve adamı da sevgilisiyle görürse eli ayağı birbirine dolanmanın ne olduğunu ,kendini ezik hissetmenin ne görür.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.