Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumdaki son yazımdır.Foruma artık yazmayacağım.

emrahh

Önerilen İletiler

Forumdaki son yazımdır.Foruma artık yazmayacağım.

Belki merak eden olur diye yazıyorum.Sebebi adminden ban uyarısı almış olmamdır.

Uyarı veya tehdit altında yazmak gibi bir üslubum olmadığını bildiririm.

Herkese sevgiler saygılar,

Admin Not: Adminden niye uyarı aldığınıda yazarsan iyi olur. Artık bıktım böyle işgüzar yazılardan bundan sonra kurallara uymayanların yolu açık olsun....

Arkadaşın uyarı sebebi:

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

yanlış dizinlerde postalama yapıyorsun.

Ve daha sonra modlar başlıklarını taşıyor ve sen şikayet ederek aynı başlığı yanlış dizinde tekrar açıyorsun...

Bunu bir defa daha yaparsan mod kontrolüne alınırsın....

Kuralları dikkatle oku lütfen...

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Forumlarda dizinler neden vardır... İnsanlar forumu kolay tarasınlar diye. Sen önüne gelen yerde başlık açamazsın... Açtığın başlıklara doğru dizinleri bulmak zorundasın... Yapamazsan modlar senin için yapar ve bende seni uyarırım... Ve sende terkar aynı başlığı açar ve yanlış dizine koyarsan bunun arkasından da ban gelir. Bunun kolay çözümü yazarsın altına artık daha dikkatli olacağım olur biter... Kafanı kullan kuralları niye koyduğumuzu düşün....

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Berceste gitti, Ilbey gitti, simdi sende mi.... ?

Arkadaşlar biz burada kimseyi zorla tutmuyoruz... Kurallara Uymayanlar istediği yere gidebilir.. Açık ve net söylüyorum bunu KURALLARA UYMAYANLAR istediği yere gidebilir... Kimse bu forumdan kendi isteği dışında nedensiz gitmez... Bazıları geçici olarak yasaklanır ve yasak süreleri dolunca yasakları kaldırılır...

Kimseye keyfi uyarı gönderilmez... Her uyarı ve uyarı nedeni uyarı başlığınız altında belirtilmiştir.

Gidiyorsa bir nedeni vardır...

Sormadan sorgulamadan neden böyle basit yazılar yazıyorsunuz. Anlayamıyorum!!!!!!!

Sanki biz keyfi olarak uyarıyoruz....

Kendinize gitmek için bahane oluşturmanıza gerek yok.

Dersiniz ki ben böyle kontrol edilen bir forumdan duramam, o kadar, gider başka bir forum bulursunuz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar biz burada kimseyi zorla tutmuyoruz... Kurallara Uymayanlar istediği yere gidebilir.. Açık ve net söylüyorum bunu KURALLARA UYMAYANLAR istediği yere gidebilir... Kimse bu forumdan kendi isteği dışında nedensiz gitmez... Bazıları geçici olarak yasaklanır ve yasak süreleri dolunca yasakları kaldırılır...

Kimseye keyfi uyarı gönderilmez... Her uyarı ve uyarı nedeni uyarı başlığınız altında belirtilmiştir.

Sormadan sorgulamadan neden böyle basit yazılar yazıyorsunuz. Anlayamıyorum!!!!!!!

Dersiniz ki ben böyle kontrol edilen bir forumdan duramam, o kadar, gider başka bir forum bulursunuz....

Kesinlikle katılıyorum bende adminime.Bu ara herkes gitme meraklısı oldu çıktı.Gidenlerin yolları açık olsun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

off admin çok sinirlenmiş. niye kızdırıyorsunuz peksayın, çok saygıdeğer admini.. :)

forumu kapatıp bodruma yerleşirse görürsünüz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben yazını okuyunca aynı admin gibi anladım alaTurka çünkü nedenini adam sana söylemiş... ve sen sanki oho bu böyle giderse herkes gidiyor gibi anlamadığını anlatmaya çalışmıssın. Admin de sana onların neden böyle yazılar yazdığını açıklamış...

Yani senin anlamadığın yerleri aydınlatmış. Ve sana diyorki bir daha yazılarını açık yaz. Öyle her anlama gelecek bir cümle yazı yazıp çekilme... Bence güzel bir yanıt vermiş...

Kurallar herkes içindir. Kişiler ne kadar iyi insan olursa olsun hata yapabilirler ve uyarılabilirler. Bu uyarı uygun yönde akgılamak gerekiyor....

Ben admin tarafından iki defa uyarı aldım ve biriside yukarıdakinin aynısı idi (dizin hatası)... ve aldığım uyarıyı daha sonra sildi admin dedi tamam uyarıları uyguladın ve herşey normal....

Biz biraz fevri bir insanlarız uyarıları bile doğru yolla almayı ve kendimizi ona göre düzeltmeyi pek bilmiyoruz...

Birisi bizi uyarınca uyarının içeriğinden çok 'Sen beni nasıl uyarırsın' a kilitleniyoruz ve olan oluyor...

Sevginin paylaşılması en zor olandır....

Sevgili Erdogan abi, benim yazdigim üstü kapali bir yazi diiildi, hic bir zaman baskalari gibi imalarda bulunmadim, yani kurallara iliskin bir derdim olsaydi bunu acikca yazardim, süphen olmasin...

yazilarim aceba nasil algilanacak die her bir kelimemi tartarak yazarsamda benim icin bi zevki kalmaz...

Bu forumun yönetimi ile ilgili görüslerimi zaten baska bir topicte acikladim, yani yanlis anlasildiysam, bu benim sorunum diil....

ayrica Erdogan abi sen nie baska birisi adina aciklama yapiosun, bende bunu anlamadim :huh:

neyse anlamsamda olur...

burda kim kimi anlamaya calisio ki :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gördüğün gibi ben maydanoz olmayı seviyorum işte :sweatingbullets: ama benim ki eleştiri değildi sana sadece bende aynı şeyi anladım senin yazından onu belirtmek istedim...

Ama bir şeyi de demeden geçemeyeceğim... İyisi veya kötüsü ile bu forum tartışma forumudur ne söylerseniz söyleyin birisi sizi eleştirebilir. Benide Senide eleştirebilirler ve hiç ilgisi olmayan biride eleştirebilir ben seni tanımıyorum veya sen niye yanıt veriyorsun diyemezsin...

Bunu diyebilmen için bu forumdan ayrılman gerek... Çünkü Halka açık forum demek herkesin her konuda istediği yerde istediği şekilde kurallara uyarak yanıt verme hakkı olması demektir benim için böyle...

Her neyse... Tartışmaya devam ama kurallar içinde... ;)

yaw abisi, tabiki elstircende alakaya maydonoz olam...

ama söz simdi kurallar uygun yazmaya calisacagim bundan böle... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Şu forumdan kendi isteğimle gidersem dişimi kıracağım :D

Yok sağolsun sevgili admin eğer demokratik bir duruş sergilemese.

Ben yanmışım hemde marmara çırası gibi :lol:

Anlamadığım şey ben admin beni kapıdan kovarken bacadan girmeye çalışıyorum...

Çok inatçıyım onu bir kenara bırakalım.

Neden gidiyorsunuz sayın arkadaşlar.Yazmazsınız olur biter...

Birgünde canınız ister yazarsınız.İşte hepsi bu :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Admine katılıyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Admin haklı kurallara uymayan varsa bencede kapı acıktır...Ama beni kovsada gitmiyom.. :lol::):stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çoğumuzun yazımızı yazıp çıktığımız bu forumdan,tüm iletileri okuyup,kural ihlallerini takip eden bir grup var ve başlarında da Admin..Uyarılar,sebepleriyle beraber gönderiliyor..Bence uyarıldığımıza kızmak yerine,uyarıları dikkate alarak,admin grubunun hiçte kolay olmayan işlerine yardımcı olmalıyız..

Yazacağımız her kelimenin hesabının onlardan sorulduğunun bilincine artık varmalıyız sanırım..:closedeyes:

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

uyarılmak istemiyorsanız, bu sizi rahatsız edecekse bir ileti yazarken ya da bir başlık açarken dikkatli olucaksınız... Açtığın konuyu hiç alakası olmayan bir bölüme postalarsanız ve bunu sürekli yapmaya devam ederseniz uyarıyı alır oturursunuz yerinize...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.